Gość

Regeneracja ciała fizycznego człowieka - Zdrój Życia

Na czym polega działanie uzdrawiające?

Uruchamiamy jedynie naturalne mechanizmy obronne organizmu, które przywracają właściwy stan rzeczy, stosownie do istoty jego funkcjonowania jako systemu autonomicznego zgodnie z charakterem kodu genetycznego.

Odczuj własne pole energetyczne, potem ogólne pole energetyczne, w którym odczujesz wibracje pola energetycznego drugiego człowieka. Następnie obudź wspólną siłę duchową, zjednocz się w uzdrawianym w Bogu (obserwuj) i proś o zaistnienie cudu.

Bioenergoterapia to metoda niefizyczna, która doprowadza do równowagi wszystkich czynności organizmu. Poprzez duchowe pasma można działać na odległość.

Tu kończy się stare i zaczyna nowe. Tu jest kres tego, czego nas uczono, co nam wpajano i w co kazano nam wierzyć. Tu znajduje się brama poznania, która prawdziwym czyni to, co jest prawdziwe, a co jako prawdziwe nie było postrzegane. Tu znajduje się to, co jest najprostsze, to, co jest na wyciągnięcie ręki, to, co w prostych czynnościach uzewnętrzni wewnętrzne, co stanowi kulminację naszych poszukiwań: my sami i Nasze Osobiste Wsparcie Z Wyższych Planów.

Zdrój Życia.

Zdrój Życia ma zdolność oddziaływania w modyfikowaniu ciala ludzkiego, w przekształcaniu  psychiki. W Zdroju Życia następuje całkowita regeneracja ciała fizycznego człowieka. Gdy wchodzimy do Żdroju Życia zostajemy stamtąd zasilani energią, która regeneruje nasze ciało. Wejście tam powoduje oczyszczenie naszego DNA z energetycznych nieczystości. To właśnie w skutek uszkodzenia naszego wzorca genetycznego DNA, tak szybko się starzejemy i krótko żyjemy. Powinniśmy zatem dbać o nasze ciało fizyczne i energetyczne.

Aby nie uszkadzać naszych ciał nie należy schodzić poniżej 100% harmonii energetycznej, a najlepiej utrzymać ją w sobie na poziomie 170%. Tymczasem u przeciętnego człowieka harmonia energetyczna znajduję sie na poziomie dużo niższym niź 100%. Osłabia ją stres, strach, negatywne myślenie, smutek, rozpacz i inne emocje o niskich wibracjach.

Poziom harmonii energatycznej poniżej 30% to destabilizacja, średni poziom to 45%, obszar pełnej harmonii to poziom 70%. Przy 85% choroby są rzadkością.

Wchodzić codziennie do Zdroju Życia (leżąc już w łóżku). W Zdroju Życia, życie się cofa. Być w nim: 2-3 x dziennie przez 2-3 tygodnie; 1-2 x dziennie przez 2-3 tygodnie; 1x dziennie do końca życia.

Poza "wchodzeniem" do Zdroju Życia, powinniśmy przepromieniowywać energetycznie również spożywaną żywność oraz wodę.  Żywność nawet ta "biologicznie" czysta, posiada dużą niższą wibrację i przez to po spożyciu uszkadza naszą energetykę. Dla zachowania sprawności ciała fizycznego niezbędny jest również jego ruch, czyli gimnastyka.

Nie szukajmy szczęścia w innych, twórzmy je sami. Drugiemu człowiekowi możemy dać tylko to, co w sobie mamy.

Dawaj, ale unikaj dawania się wykorzystywać.

Kochaj, ale unikaj wykorzystywania swojego serca.

Słuchaj innych, ale miej własne zdanie i przede wszystkim słuchaj siebie.

Ciała człowieka:

  1. Ciało fizyczne
  2. Ciało energetyczne (dusza)
  3. Ciało egzystencjalne, zwane nieco mylnie ciałem przestrzennym
  4. Ciało przestrzenne
  5. Ciało duchowe

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski
strzałka do góry
Ładuję stronę ...