Gość

Uzdrawianie duchowe

Czym nie jest uzdrawianie duchowe?

 

Obecna wiedza o ludzkiej energetyce sprawia, że nie zdajemy sobie sprawy jak zaniedbujemy siebie, jak nie zbamy o zdrowie zarówno ciała fizycznego jak i energetycznego. Niemal nic nie wiemy o ich prawdziwym charakterze. Poddajemy sie różnym zabiegom, różnym formom kształtowania ludzkiej energetyki (aury).

Objawia się to przeniesieniem na innego czowieka własnych wibracji, wraz z zapisem chorób i sposobu interakcji ze światem.

Wibracja to nie energia i jej drgania. Wibracja to światło duchowe, po które sięga człowiek, gdy budzi swoją świadomość.

Oddziaływanie różnych energii doprowadza często do wzajemnego zwalczania się tych pasm w ciele uzdrawianej osoby, nawet wtedy gdy bioenergoterapeuci są "czyści" energetycznie.

Biologiczno - Energetyczno - Informacyjna odmienność działa na siebie znosząco, czego przykre konsekwencje może ponosić uzdrawiana osoba.

Potrzeba bycia zdrowym i odniesienia sukcesu w życiu jest tak wielka, że poszukujący pomocy "puka do różnych drzwi", nasiąkając i przejmując w trakcie zabiegów przeróżnymi energiami. Szkodliwość takiego podejścia jest porównywalna z przyjmowaniem wielu leków przepisanych przez różnych lekarzy specjalistów bez wiedzy o sobie na wzajem, gdzie chory jakby wierzył, że zadziała tylko ten najskuteczniejszy lek, a reszta trucizn bez toksycznych konsekwencji się sama zneutralizuje i nie pozostanie w organizmie.

Dokładnie ten sam błąd popełniają ludzie "w nadmiarze" korzystający z różnego rodzaju wsparcia polegającego na działaniu na tzw. "czakry", wywołując jedynie u odbiorcy stan wewnętrznej dyscharmonii energetycznej, w wyniku czego może pojawić się energatyczna i egzystencjalna zapaść,  a nawet choroby.

Naprzemiennym korzystaniem z zabiegów może nie tylko uszkodzić ciało fizyczne, ale i inne struktury nasz ciał energetycznych.

Polska plasuje się na jednym z ostatnich miejsc, jeśli chodzi o świadomość energetyczną i duchową.

Uzdrawienie Duchowe

Tego typu konflikt nie występuje w wymiarach duchowym, dlatego potrafię wspomóc każdego uzdrawianego człowieka. Ważne jest, aby w trakcie działań jak i po, chory nie korzystał z usług bioenergoterapeuty. Każdy, kto działa mocą w energii jedynej może też podjąć zainicjowane przez innego uzdrowiciela działanie.

Moc Duchowa likwiduje w ogóle 60% chorób, a kolejne 30% znacznie ogranicza. Poza zasięgiem pomocy pozostaje w tej chwili 10% chorych. Co ważne: już jedno wejście Mocy Duchowej podczas uzdrawiania czyści przy okazji człowieka we wszystkich jego pasmach, czyniąc go obecnym w Całości. To w świecie duchowym ukryto większość instrumentów pozwalających na ingerencję w świat energetyczny i materialny.

[Efekt działania]


Podobnie jak Jezus ukazywał biednym i chorym prostą drogę do wyjścia z kłopotów, dokładnie tę samą, o której od pewnego czasu mówi współczesna nauka, że światło jest lekarstwem na całe zło. Ma ono formę cząsteczkową i falową, co oznacza wprost, iż cokolwiek istnieje, może zamienić się w światło, a potem ze światła przybrać jakąkolwiek inną postać, tę potrzebną choremu.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski
strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...