Gość

Uzdrawianie duchowe

Czym nie jest uzdrawianie duchowe?

 

Obecna wiedza o ludzkiej energetyce sprawia, że nie zdajemy sobie sprawy jak zaniedbujemy siebie, jak nie zbamy o zdrowie zarówno ciała fizycznego jak i energetycznego. Niemal nic nie wiemy o ich prawdziwym charakterze. Poddajemy sie różnym zabiegom, różnym formom kształtowania ludzkiej energetyki (aury).

Objawia się to przeniesieniem na innego człowieka własnych wibracji, wraz z zapisem chorób i sposobu interakcji ze światem.

Wibracja to nie energia i jej drgania. Wibracja to światło duchowe, po które sięga człowiek, gdy budzi swoją świadomość.

Oddziaływanie różnych energii doprowadza często do wzajemnego zwalczania się tych pasm w ciele uzdrawianej osoby, nawet wtedy gdy bioenergoterapeuci są "czyści" energetycznie.

Biologiczno - Energetyczno - Informacyjna odmienność działa na siebie znosząco, czego przykre konsekwencje może ponosić uzdrawiana osoba.

Potrzeba bycia zdrowym i odniesienia sukcesu w życiu jest tak wielka, że poszukujący pomocy "puka do różnych drzwi", nasiąkając i przejmując w trakcie zabiegów przeróżnymi energiami. Szkodliwość takiego podejścia jest porównywalna z przyjmowaniem wielu leków przepisanych przez różnych lekarzy specjalistów bez wiedzy o sobie na wzajem, gdzie chory jakby wierzył, że zadziała tylko ten najskuteczniejszy lek, a reszta trucizn bez toksycznych konsekwencji się sama zneutralizuje i nie pozostanie w organizmie.

Dokładnie ten sam błąd popełniają ludzie "w nadmiarze" korzystający z różnego rodzaju wsparcia polegającego na działaniu na tzw. "czakry", wywołując jedynie u odbiorcy stan wewnętrznej dyscharmonii energetycznej, w wyniku czego może pojawić się energatyczna i egzystencjalna zapaść,  a nawet choroby.

Naprzemiennym korzystaniem z zabiegów może nie tylko uszkodzić ciało fizyczne, ale i inne struktury naszych ciał energetycznych.

Polska plasuje się na jednym z ostatnich miejsc, jeśli chodzi o świadomość energetyczną i duchową.

Uzdrawienie Duchowe

Tego typu konflikt nie występuje w wymiarach duchowym, dlatego potrafię wspomóc każdego uzdrawianego człowieka. Ważne jest, aby w trakcie działań jak i po, chory nie korzystał z usług bioenergoterapeuty. Każdy, kto działa mocą w energii jedynej może też podjąć zainicjowane przez innego uzdrowiciela działanie.

Moc Duchowa likwiduje w ogóle 60% chorób, a kolejne 30% znacznie ogranicza. Poza zasięgiem pomocy pozostaje w tej chwili 10% chorych. Co ważne: już jedno wejście Mocy Duchowej podczas uzdrawiania czyści przy okazji człowieka we wszystkich jego pasmach, czyniąc go obecnym w Całości. To w świecie duchowym ukryto większość instrumentów pozwalających na ingerencję w świat energetyczny i materialny.

[Efekt działania]


Podobnie jak Jezus ukazywał biednym i chorym prostą drogę do wyjścia z kłopotów, dokładnie tę samą, o której od pewnego czasu mówi współczesna nauka, że światło jest lekarstwem na całe zło. Ma ono formę cząsteczkową i falową, co oznacza wprost, iż cokolwiek istnieje, może zamienić się w światło, a potem ze światła przybrać jakąkolwiek inną postać, tę potrzebną choremu.

Kamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...