Gość

Uzdrawienie, dlaczego?


 

"... I nic co jest sprzeczne, sprzecznym nie zostanie, a co jest Prawe, nie będzie wstrzymane..."


Esseńczycy mieli taką złotą regułę: „Słowa daremne usunę z ust moich, nieczystość i przewrotność z mego serca”.


Dzień w którym nauka zacznie badać zjawiska niefizyczne będzie początkiem większego postępu w czasie najbliższej dekady niż we wszystkich minionych wiekach jej istnienia. Aby zrozumieć właściwą naturę Wszechświata koniecznym jest myślenie w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji - Nikola Tesla

Nie istnieje prawdopodobieństwo, by człowiek kiedykolwiek dotknął siły atomu - Robert Milikian, prof. fizyki, Nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 1923r. W 10 lat później mieliśmy pierwsze elektrownie atomowe. W 20 lat później mieliśmy pierwsze bomby atomowe.

Cięższe od powietrza maszyny latające są niemożliwe do skonstruowania - lord Kelvin, prezes Royal Society 1895. W 10 lat później latały samoloty.

Komputery w przyszłości mogą ważyć więcej aniżeli 1500 kg - Populars Mechanics 1949 rok.

Superkomputer jest niemożliwy do zbudowania, wymagałby do chłodzenia całej wody z Niagary" - szef IBM, New York University.

Nie ma powodu, aby ktoś chciał mieć komputer w domu- Ken Olsen, założyciel Digital Equipment Company 1977 r.

Logika i nauka nie tłumaczy wszystkiego. Ci którzy o tym nie wiedzą, ich życie jest w połowie puste.

Fakty nie są najważniejsze. Zresztą, aby je poznać, nie trzeba studiować na uczelni - można się ich nauczyć. Alert Ainstein

W żadnym przypadku nie wolno tu powtórzyć błędu, jaki komisja francuskiej akademii nauk popełniła w odniesieniu do meteorytów. Jak wiadomo, komisja ta pod przewodnictwem wielkiego Lavoisiera zawyrokowała, iż “... kamienie z nieba spadać nie mogą, albowiem ich tam nie ma". Jak wiadomo, ten werdykt na wiele dziesięcioleci wstrzymał rozwój nauki o meteorytach.

Wielu uczonych widzi głównie rzeczy, które ich pasjonuja i tak np. fizyk nuklearny bedzie dostrzegał w otaczajacym go swiecie przede wszystkim atomy, a biolog - molekuły.

Historia nauki pamięta owe całkiem jeszcze niedawne wydarzenia, gdy stan pełnej równowagi i spokoju, charakterystyczny dla wieków ubiegłych, zmieniła nagle szalejąca burza odkryć wieku dwudziestego. Powstał nowy i wielce dziwny dla światopoglądu mechanistycznego świat mechaniki kwantowej i cząstek elementarnych. Powstały nowe idee, a ich twórcy byli na tyle krytyczni i dowcipni, że określi swe własne idee jako szalone.

Ta rewolucja w fizyce, wykazująca ograniczoność ukształtowanych w dawnym przyrodoznawstwie pojęć, zakończyła się wspaniałym zwycięstwem nauki i techniki.

Rewolucja ta wykazała też że najradykalniejsze nawet łamanie koncepcji teoretycznych jest możliwe przy jednoczesnym zachowaniu niektórych podstawowych założeń przyrodoznawstwa. Wielka rewolucja idei wykazała, że materializm mechanistyczny jako metafizyczna podstawa przyrodoznawstwa nie odpowiada już poziomowi współczesnych nauk przyrodniczych. Ta rewolucja w przyrodoznawstwie oznaczała zwycięstwo innego poglądu na świat, opartego na dialektyce.

Wielkie łamanie pojęć przyrodoznawstwa miało olbrzymie konsekwencje, nie tylko dla nauki i techniki. Łamanie to nadało nowy kształt rozumowi współczesnego człowieka. Nowe fakty, nowe prawa biologii i fizyki okazały się wspaniałym zaczynem intelektualnym.

Właśnie dziś człowiek, w pełni świadom bezgranicznych możliwości swego intelektu i nauk przyrodniczych, gotów jest - w najszerszym sensie - do podjęcia analizy zjawisk parapsychicznych. Współczesnemu badaczowi, w odróżnieniu od jego kolegi sprzed stu lat, nie grozi już alternatywa: mechanicyzm albo mistyka. Najbardziej nawet zdumiewające pojęcia parapsychologiczne nie mogą być bardziej szokujące niż np. stwierdzony przez fizykę współczesną fakt jednoczesnego znajdowania się jednego elektronu w dwóch różnych punktach przestrzeni.

Człowiek współczesny dojrzał więc intelektualnie na tyle, że zdoła już w swej świadomości wyrwać realne a dziwne zjawiska psychiki ludzkiej ze sfery mistyki, ze sfery pradawnego okultyzmu i przenieśćje do sfery pełnego sprzeczności, nie mniej dziwnego, ale materialistycznego w swej istocie przyrodoznawstwa współczesnego.

Posiadając zdolność budowania wewnętrznych modeli informacyjnych otaczającego świata i regulowania dzięki tym modelom własnego zachowania, jedynie w sposób nader pośredni poznajemy wszechświat i jego własności. Gdy chodzi o mikroświat fizyczny, możliwości poznawcze człowieka są jeszcze bardziej ograniczone. Wszystko to stwarza właśnie bariery psychiczne, które utrudniają zgłębienie materialnego podłoża psychiki człowieka. Nie mamy jednak wyjścia: musimy te bariery pokonać. Przecież już dziś można dojść do wniosku, że biologia molekularna, mimo swych ogromnych sukcesów, nie zdołała wyjaśnić najgłębszych tajników życia, nie mówiąc już o tajemnicach materialnego fundamentu psychiki. Poziom, będący przedmiotem biologii molekularnej, w istocie nie jest nosicielem specyfiki życia - kwasy nukleinowe mogą przecież mieć ten sam skład chemiczny zarówno w żywym, jak i martwym organizmie. Ta prosta okoliczność wskazuje na konieczność poszukiwania specyfiki właściwych procesów życiowych (a wiec również psychicznych) na poziomie istotnie głębszym, niż poziom cząsteczkowy.

Dlaczego zająłem się uzdrawianiem - bioenergoterapią?

W życiu każdego czlowieka przychodzi taka chwila, która sprawia, że pewne rzeczy stają sią bardziej istotne. Często jest to wynikiem jakiegoś przeżycia. Tak też bylo to w moim przypadku. Choć nie zobaczyłem "światelka w tunelu", jakiś wewnętrzny głos powiedział mi w pewnym momencie "wsłuchaj się w siebie, to co mówią inni nie musi być prawdą" (ciekawe co kieruje takimi ludźmi jeżli nie prawda?). 

Bóg....

Przygodę z religią zakończyłem dawno temu, jeszcze jako dziecko. Powiedziałem swoim rodzicom, że "Boga trzeba mieć w sercu, nie na obrazie, a tym bardziej na krzyżu ...". Wejście do Świątyni Serca zajeło mi wiele lat.

Każdy z nas w równym stopniu jest świadomy obecności Boga i jego znaczenia i ma takie samo prawo i umiejętności, by zwiększyć swój udział w doświadczeniu Boga we własnym życiu jak każdy inny.

...Bóg

Ewangelia według św. Jana, Słowo Życia, Słowo stało się ciałem:

Ewangelia wg. Św. Jana Słowo stało się ciałem i mieszkało w nas.


Świadomość jest tylko jedna - Wolność, Szczęście i Bóg.

Jak do tego doszło?

Zaczęło sie od Słowian. Od naszego dziedzictwa, rodziny. Nigdy nie mogłem zrozumieć, dlaczego rodzina pamięta o swoich przodkach, a cały naród nie ma swoich korzeni. Dlaczego historia jest zakłamywana. Droga do "odkrycia prawdy" nie musi być wyboista, w moim przypadku odnoszę wrażenie, że jest z Przewodnikiem

Słowiańskie pismo Głagolica i Polskie runy.

W moich poszukiwaniach natrafiłem na stronę Tadeusza Mrozińskiego, to był prawdziwy przełom.

Głagolica - słowiański alfabet. Pierwsza litera - "A" - jedna llitera mówi wszystko!

Zdrój Życia - ⰈⰄⰓⰖⰌ ⰆⰟⰉⰜⰀ

GłagolicaLiter jest 49.

Głagolica

Wahadełkowanie.

Jeszcze na studiach w Bydgoszczy, w latach 90, przypadkowo odkryłem, że obrączka zawieszona na sznurku "buja się i odpowiada na pytania". Jak to możliwe? Radiestezja jest stara jak świat. Niestety nie odkryłem jej pierwszy.

Znowu mój Przewodnik doprowadził mnie do kolejnego "przystanku" w sierpiu 2016, do Zbyszka Popko. Jego nauka wahadełkowania oraz skale astralne otworzyły mi nieograniczone możliwiści poznania samego siebie - Imienia Swego.

Skale astralne

W marcu 2017 poznałem Andrzeja Glińskiego (uzdrowiciela duchowego), człowieka, który z anielską cierpliwością uczy mnie oraz innych "odkrywców imienia swego", odczytów z poziomów duchowych (tak dobrze czytasz mój przyacielu, z poziomów duchowych, nie energetycznych, nie materialnych, ale z górnego "A").

Droga do szczęścia wiedzie poprzez rozwój duchowy.

Jak tam dotrzeć? Odpowiedź jest prosta. Skala Harmonii

 1. Pokochaj siebie
 2. Wybacz sobie
 3. Pokochaj innych
 4. Wybacz innym
 5. Poznaj co to Współodczuwanie
 6. Poznaj co to Współtworzenie
 7. Poznaj co to Miłosierdzie
 8. Poznaj co to Opieka
 9. Poznaj co to Troska
 10. Poznaj co to Odpowiedzialność
 11. Poznaj co to Miłość
 12. Poznaj co to Zrozumienie
 13. .....

50 lat zajeło 5 minut (2017 r.)

Nie walcz, Zwyciężaj!

Taki przekaz otrzymałem w sobotę rano, 18 listopada 2017 r.

Dlaczego nie walczyć? W żadnej walce nie ma zwycięzców, w każdej są tylko pokonani.

Walczysz, gdy uznajesz prawa tego świata. Odrzucając je stwarzasz świat o nowych prawach. Uznając słabość Sił Demonicznych pokonujesz je.

pozdrawiam

KamilPrzekaz ze skal astralnych.

I nie ustąpię, I się nie poddam,
I światła sprzed oczu nie stracę,
Bo dom we mnie zawarty,
Bo serce należy do Ojca,
Bo w dłoniach trzymam miecz święty,
A pod skrzydłami otchłań straconych,
I nic mnie nie zmoże, nic nie pokona,
Nic kroku nie wstrzyma, nic karku nie zegnie,
I w iluzję nie wtrąci…

Czym jest rozwój duchowy?

Wśród ludzi narosło wiele mitów i nieporozumień związanych z pojęciem rozwoju duchowego. Dla jednych rozwój duchowy jest ściśle związany z poznawaniem tzw. wiedzy tajemnej, czyli przeznaczonej tylko dla wąskiego grona wybrańców. Inni z kolei uważają, że jest to chwalebna ucieczka od koszmarnej rzeczywistości, do świata, w którym poprzez odmawianie „paciorków” można rozmawiać z Bogiem. Jeszcze inni rozwój duchowy traktują jako ezoteryczną lub religijną ścieżkę życia, która ma ich doprowadzić do zrozumienia, oświecenia lub zbawienia. Człowiek może więc łatwo się zagubić już w samym rozumieniu tego pojęcia, a cóż dopiero gdy ma dokonać właściwego wyboru sposobu jego realizacji…

Czym nie jest rozwój duchowy…

Rozwój duchowy w żadnych wypadku nie jest uszlachetnioną ucieczką od przerażającej rzeczywistości, ale odwrotnie – jest techniką umożliwiającą powrót do niej w stanie całkowitej harmonii. Nie jest też formą ezoterycznego i religijnego efekciarstwa, ale prawdziwym rozkwitem ludzkiej istoty, która z perspektywy duchowej zupełnie inaczej postrzega otaczającą ją rzeczywistość.

Rozwój duchowy nie jest również schronieniem dla słabych, by w ten sposób mogli usprawiedliwić swoje słabości, nie stanowi ucieczki dla chorych, by szukali w nim aprobaty własnego kalectwa, nie ma nic wspólnego ze zwodniczym pocieszeniem, z ignorancją i lenistwem, które każe podstępnie wierzyć w kościelne figurki, w kapłana za pieniądze odpuszczającego ludzkie grzechy oraz błogosławiącego „morderców” idących na wojnę… Nie ma nic wspólnego z egoizmem, małością, podporządkowaniem i ślepotą.

Czym więc jest rozwój duchowy…?

…Jest budzeniem się człowieka na poziomie ciała, duszy i ducha, czyli sięgnięciem po naturalne moce energetyczne i duchowe, które są w człowieku uśpione. Jest powolnym, ale nieustępliwym wzrostem wszystkich rodzajów inteligencji oraz scalaniem się istoty ludzkiej z całością Wszechrzeczy. Jest cudownym, magicznym, pełnym radości procesem aktywowania w człowieku potęgi wiedzy i mocy energetycznych oraz ugruntowywania stałej łączności ze światem duchowym. Jest przemianą umożliwiającą odczucie Boga na poziomie komórkowym, która raz na zawsze kładzie kres człowieczemu wygodnictwu i ludzkiej głupocie. Procesem, który poprzez akcentowanie prawa duchowego uruchamia w człowieku odpowiedzialność za siebie i innych, rozbudza troskę, opiekę i miłość, ugruntowuje w stanie radości i zmusza do działania na rzecz wyzwolenia świata od wszelkich ograniczeń oddzielających ludzi od Ojca.
Rozwój duchowy jest aktywnym życiem, wypełnionym realizującymi się marzeniami, akordem współistnienia z Macierzą, pragnieniem zmian na lepsze, miłością odnajdującą prawdę w drugim człowieku oraz stanowiącą wybawienie od błędnego wizerunku samego siebie.
To zaciśnięta pięść odwagi, sokole oko poznania, trzeźwość umysłu, otwartość serca i namiętność porywająca do wielkich czynów drugiego człowieka. To łzy niekończącego się szczęścia, których spływu będzie bronić archanielska stal. Rozwój duchowy to wszechpotężny ruch, który ludzką małość przemienia w bożą doskonałość, a społeczną bezmyślność w rozumną siłę zmian, jakiej nie oprze się żaden zwyrodniały System. To ruch, dążenie, które bez zbędnych słów zmiata z powierzchni planet niemoc i ignorancję.

Dostrzec prawdę o sobie…

Jeśli więc śpisz, to tkwisz w duchowej niemocy, a twoje słowa nie świadczą o wzroście, a jedynie o duchowym upadku. Pamiętaj, twoje ciało, twoje energie i twój duch muszą poderwać się do lotu ku Ojcu same, bez niczyjej pomocy, bez jakiegokolwiek wstawiennictwa czy przekupstwa. Tu nie ma miejsca na iluzję własnej doskonałości, na mrzonki, że ktoś zrobi coś za ciebie. Tu działasz sam. I nie pytaj, co Bóg i drugi człowiek mogą zrobić dla ciebie, by rozpostarły się twoje własne skrzydła, tylko się spytaj, co ty sam jesteś gotów uczynić, by tak się stało.

Poświęcisz wszystko, by ujrzeć Ojca? Także nienawiść do własnych wrogów? Porzucisz lenistwo i zakaszesz rękawy, by pokochać drugiego człowieka i wybaczyć mu przewiny? Masz tyle zapału, by tworzyć Nową Przyszłość, by dziecko twojego wroga było ze wszech miar szczęśliwe? Chcesz to zrobić, czy udajesz głuchego, gdy mówimy o dobru ogółu, czy w twoim umyśle dobrem jest tylko to co tobie służy, a pokój jest możliwy tylko wtedy, gdy zostanie zawarty na twoich warunkach?

Spytaj się więc siebie samego czy chcesz dalej wierzyć w ludzką moralność, która niszczy tę planetę, czy chcesz obudzić w sobie Boga, który tę planetę napełni miłością?

I nie dać się zwieść siłom ciemności.

A ja ci powiadam, że chcesz tylko przetasowania informacji, by oszukać własne sumienie w urabianiu innych pod siebie. Szukasz też Boga, ale tylko po to, by On ciebie we wszystkim wyręczył. A on już ci wszystko dał: rozum i dwie zdrowe ręce. Szukasz usprawiedliwienia dla własnego lenistwa i własnej duchowej wszeteczności. Czy nie widzisz, że będąc „szukającym prawdy”, wciąż pasożytujesz na innych, akcentując ich słabości. Dodatkowo wywyższasz się nad nimi, przez co utwierdzasz w przekonaniu o własnej doskonałości i o swoim właściwym postępowaniu wobec całości.

Ale twoja dusza i twój duch, ale my, Bóg i Całość doskonale znamy ten niszczący cię mechanizm okłamywania samego siebie. Zerwij kajdany strachu, lenistwa, niewiedzy i bezsilności. Idź ku Bogu drogą pracy, szczęścia i dostatku, a innych swym przykładem nauczysz, czym tak naprawdę jest Światło. Ono jest aktywną radością, tańcem dusz, eposem ducha, kolorową poduszką pod głową śpiącego Boga. Stań się przykładem dla innych, stań się Światłem dla innych, stań się Światłością.
Tego chciałeś? Nie oszukuj siebie i nas…

 

- Czym jest rozwój duchowy? - opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.plKamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...