Gość

Poszukiwanie zaginionych, Jasnowidz

Gdy zawodzą wszelkie konwecjonalne rozwiązania, gaśnie nadzieja, że odnalezienie zaginionej osoby da się rozwiązać w sposób standardowy, zwracamy się o pomoc do osoby o ponadprzeciętnych zdolnościach.

Jasnowidzenie to naturalna zdolność każdego człowieka. Sam proces jasnowidzenia zachodzi zazwyczaj podczas medytacji - stanu wyciszenia, w którym pozwalamy sobie, dotknąć wiedzy, która na co dzień jest poza zasięgiem. Z jasnowidzenia korzystamy na co dzień i bez przerwy. Bez tego człowiek w ogóle nie może funkcjonować. Na polu wzajemnej komunikacji, zwanym potocznie wyobraźnią wymienia się informacjami i próbuje się wzajemnie wspierać aż 10 ludzkich powłok, w tym ciało fizyczne, umysł, emocje, myślenie, potrzeby, psychika, świadomość, struktura podstawowa i struktura ruchu. Od ich wzajemnej zażyłości zależy to, co wspólnie ustalą. 

Każdy żyjący człowiek zostawia swój ślad energetyczny w powszechnym polu informacji. Dzięki temu można z dużym prawdopodobieństwem prześledzić, gdzie zaginiona osoba przebywa lub przebywała.

Każdy człowiek charakteryzuje się takim parametrem jak energia komórkowa. Energia ta jest "widoczna" dla osoby jasnowidzącej, można ją zmierzyć na skalach, którymi posługuję się, także podczas uzdrawiania. 

Nasze myśli, emocje oraz inne energie związane z każdym z nas, które zawsze są splecione z innymi osobami (dlatego nigdy nie ma 100% pewności podczas poszukiwania osób zaginionych), tworzą w świecie energetycznym swoisty ślad, naszą historię. Pozwala to, z dość dużym prawdopodobieństwem podać istotne informacje dla osób poszukujących swoich bliskich.

Należy także meć na uwadze, że energia komórkowa, o której wspomniałem wcześniej, jest nadal aktywna nawet po fizycznej śmierci człowieka.  Ciało fizyczne jest fundamentem utrzymania energii w przestrzeni wewnętrznej.

Dlatego człowiek niebędący odpowiednio przygotowany nie jest w stanie właściwie odczytać rzeczywistości, a gdy to już się stanie podczas jakiegoś uniesienia nie jest w stanie poprawnie zastosować zdobytych informacji, gdyż treść je zawierająca swoją energią zaczyna obezwładniać człowieka, gdy tylko ów wyjdzie poza obszar owego uniesienia.

Dlatego warto zwócić się w temacie, do osoby, która lepiej radzi sobie z opisanym zagadnieniem.

Idźmy dalej: dorzućmy do osobistej energetycznej przestrzeni ludzkiej obecność energetycznej fauny i flory. Dodajmy do tego jeszcze występowanie niebezpiecznych miejsc energetycznych. A gdy uzupełnimy ten obraz o całą rzeszę istot, które egzystują po tamtej stronie, to przestaje być do śmiechu tym, którzy świata energetycznego nie postrzegają.

Pamiętajmy też, że z wieloma ludźmi tworzymy stałe pomosty komunikacyjne, przez które bez przerwy odbywa się wymiana informacji i energetycznych stanów. Osoby, o których najczęściej myślimy, lub które o nas myślą, tworzą wspólną część w ciele energetycznym, która uśrednia wartość wszystkich wibracji.

 

Aby poprawnie wejść w wizję, proszę o dostarczenie odpowiednich materiałów. Jeśli wizja dotyczy osoby zaginionej, proszę o dostarczenie zdjęcia.

Materiały potrzebne w innych niż zaginięcia sprawach omawiane są indywidualnie, w zależności od typu sprawy.

Prosimy również nie sugerować prawdopodobnych wersji wydarzeń.

 

Kontakt bezpośredni

Kamil Kuszewski

Mistrz bioenergoterapeuta

tel. 48 732 283 884

 

Jeżeli masz podejrzenie, że mogło stać się coś złego, i masz podstawy, by myśleć, że bliska Ci osoba zaginęła i narażona jest na niebezpieczeństwo – niezależnie od tego, czy to Twoje dziecko, czy ktoś inny z rodziny – zapewne Ty wiesz najlepiej, że to, co się stało, nie jest codzienną sytuacją.

 

POSZUKIWANIA OSÓB ZAGINIONYCH

Częste powody, z jakich osoby zaginione nie wracają.

Powodów jest wiele. Może to być atak choroby psychicznej lub załamanie nerwowe. Wśród osób starszych zdarza się utrata pamięci, co skutkuje zagubieniem się nawet w miejscach dobrze im znanych. Wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę bez poinformowania o tym swojej rodziny.

Zdarzają się także porwania. Te ostatnie najczęściej dotyczą dzieci w małżeństwach będących w separacji, gdzie jedno z rodziców „kradnie” dziecko, zabierając je swojemu małżonkowi.

Osoby, które nie wracają do domów, padają także ofiarą wypadków drogowych. Z tego powodu eksperci zalecają, by poszukując osób zaginionych, sprawdzać okoliczne izby przyjęć.

Co istotne, ze zgłoszeniem osoby zaginionej nie trzeba czekać. Policja nie odeśle nas, nawet jeśli kontakt z osobą, o którą chodzi, straciliśmy tego samego dnia.

– Jeśli obdzwoniliśmy znajomych, sprawdziliśmy wszystkie miejsca, które przyszły nam do głowy, i nie znaleźliśmy żadnego śladu zaginionego, mamy prawo, a nawet obowiązek zgłosić to na policję. Nie musimy czekać - im szybciej to zrobimy, tym lepiej.

Chodzi o to, że po kilku dniach wiele informacji zatrze się w naszej pamięci: zapomnimy, w co zaginiona osoba była tego dnia ubrana, z kim była umówiona, co mówiła, wychodząc z domu...

Poszukiwanie osób zaginionych – co możesz zrobić sam

Sprawdź, czy wraz z osobą zaginioną zginęły też jej rzeczy osobiste – przeszukaj jej pokój, może zostawiła jakiś list, może znajdziesz wskazówkę dotyczącą tego, co mogło się stać. Sprawdź komputer i inne urządzenia elektroniczne.

Przeszukaj całą najbliższą okolicę oraz ulubione miejsca osoby zaginionej. Sprawdź trasy, którymi poruszała się najczęściej.

Poinformuj rodzinę oraz najbliższych znajomych osoby zaginionej, poproś ich, aby obdzwonili wszystkie osoby, z którymi potencjalnie mogła mieć kontakt.

W przypadku zaginięcia osób nieletnich warto rozpocząć poszukiwania u koleżanek i kolegów oraz zapytać ich o ulubione miejsca przebywania.

Poszukaj aktualnego zdjęcia (jeżeli to możliwie zdobądź zdjęcie pokazujące daną osobę w sposób jak najdokładniejszy – bez filtrów i przeróbek).

Poproś osoby z okolicy o sprawdzenie monitoringu. Nie muszą wyrazić na to zgody, jednak rzadko się zdarza, aby ktoś odmówił w takim przypadku.

Wykorzystaj Internet – to najszybszy sposób, aby zaangażować jak największą liczbę osób w poszukiwania.

 

Poszukiwanie zaginionych

Kamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...