Gość

Masz problem ze zdrowiem?

Kto ma doświadczać szczęścia i radości?

Oczywiście człowiek. Aby tak się stało, musi być on zdrowy, w pełni sprawny i całkowicie odrodzony. Każdy człowiek może sobie bez problemu przedłużyć życie dwukrotnie.

Współczesne badania dowodzą, że ludzki organizm potrafi syntezować każdą substancję do walki z dowolną chorobą. Dlaczego tego nie robi? Dlaczego łykamy pigułki, podtruwamy się ubocznymi skutkami lekarstw, skoro posiadamy wszystko na wyciagniecie reki, aby skutecznie poradzić sobię z chorobami?

Czyżby nasz organizm potrzebował rozkazu do pokonania "przeciwności losu", choroby? Czy tylko na tym polega cała trudność?

Choroby to stan, z którego - przy mobilizacji własnych sił oraz ukierunkowaniu umysłu, dajesz wejście świadomości, która pomaga wyjść z choroby!

Niewidzialne więc myślisz, że nie istnieje?

Człowiek cały czas przebywa w niewidocznym środowisku energetycznym, które ma znacznie większy udział w kształtowaniu naszej rzeczywistości, niż można byłoby się tego domyślać. Myśli i emocje, a więc ludzka psychika, modyfikuje to środowisko za pomocą własnej energii i energii ciała egzystencjalnego, jak i podtrzymuje procesy biologiczne ciała fizycznego poprzez sterowanie energią komórkową (tę dopiero niedawno odkryła współczesna nauka).

Mechanizm sterowania ludzkimi ciałami (powłokami dla wędrującej świadomości) ukryty jest w ludzkim DNA. Wypada tu dodać, że dla każdej z ludzkich powłok istnieją oddzielne szyfry, oddzielne nici DNA. Ciałem fizycznym steruje DNA fizyczne, duszą i ciałem egzystencjalnym - DNA energetyczne (wciąż niewidoczne dla mikroskopów), strukturą przestrzeni - DNA przestrzenne, ciałem duchowym - DNA duchowe itd. Każda z dwunastu powłok ma swoje sterowniki ukryte w odpowiednim łańcuchu DNA.

Całą tę maszynerię DNA wraz z jej cieniem Stwórca trzyma w Macierzy. Dostępu do niej nie ma żaden bioenergoterapeuta, choć może on potrafić na jakiś czas zmienić DNA fizyczne. Inaczej wygląda to w przypadku działań energoterapeuty, gdyż działa on także w pewnych pasmach duchowych, które pozwalają mu eksplorować nie tylko obszar duchowy, ale energetyczny i subatomowy, a na tym ostatnim oparto właśnie całą ludzką biologię. I tylko on ma dostęp do wszystkich pół energetycznych, które kształtują ludzką istotę, "pól” z rożnych wymiarów. Problemem jest poziom Głębi, na jaki energoterapeuta, czy raczej adept uzdrawiania duchowego wejść potrafi.

Wiemy dużo, umiemy dużo, ale wciąż za mało, by zmienić ten świat. Wystarczy to jednak, by pomóc tobie. Byś odzyskał zdrowie lub odczuł jego wyraźną poprawę, byś odzyskał blask traconej egzystencji lub ujrzał, jak się zmienia na lepsze.

Głównym zadaniem jest odseparowanie się od choroby. Żadne zachorowanie nie jest naturalnym stanem człowieka i nie musimy nadawać mu imienia.

Drugim zadaniem jest odpowiednie odżywianie. Takim substancjom jak dodatki smakowe, preparaty w rodzaju pożeraczy tłuszczu lub syntetyczne witaminy - mówimy stanowczo nie. Po trzecie nie hołdujmy produktów nowoczenej technologii, np. aparatów terapii kwantowej i innych złożonych środki technicznych przywracających zdrowie. Zdrowy sposób życia nie polega na drogich nowoczesnych urządzeniach.

Jeśli człowiek chce być zdrowy, na pewno będzie. Trudno w to uwierzyć, ale głównym składnikiem harmonii jest szczere, wewnętrzne pragnienie.

W życiu przeciętny człowiek realizuje zapisane w umyśle (podświadomości) ukryte pragnienia. Głównym składnikiem tych pragnień jest strach i czarne myśli, czyli negatywne zapisane obrazy. Dziwnym trafem widzimy w wyobraźni tylko najgorsze możliwe sytuacje.

W zawierusze szybko mijającego życia przypominamy sobie o naszym ciele zazwyczaj dopiero wówczas, gdy zaczynamy chorować.

Nikt nas nie uczył w młodości, ani tym bardziej na starość, jak być zdrowymi. Wciąż pędząc, żyjąc dla innych (państwa, dzieci, które utrzymujemy do starości), cały czas do czegoś dążymy (stanowiska, tytuły, bogactwo), spieramy się, a przecież na to wszystko potrzebne są siły i energia, których z upływem lat jest coraz mniej.

Przez całe życie ani razu nie wykazujemy zainteresowania tym, jak działa najbardziej skomplikowana fabryka w naszym wnętrzu. A przecież Przyroda nagrodziła nas właściwościami, których nie posiada nikt inny: samowystarczalnością, samoregulacją i samoregeneracją.

Uniwersalna definicja zdrowia.

Gdy mówimy o zdrowiu, każdy ma na myśli co innego. Jedni za zdrowie uważają stan wewnętrznego spokoju, drudzy czas, gdy nic nie boli, według innych z kolei zdrowie polega na tym, aby uwolnić się od męczących symptomów jakiejś choroby, cała reszta jest bez znaczenia.

Jeszcze jako dziecko słyszałem wokół mnie słowa moich rodziców, dziadków, ciotek i wujków o tym, że: boli mnie głowa, boli mnie w boku, nie mogę chodzić itp. Już wtedy zadałem sobie pytanie czym jest zdrowie, jaka jest definicja zdrowia?  Uniwersalna definicja brzmi tak:

Zdrowie - to wrażenie nieodczuwania ciała - Kamil lat 6

Choroba jest przede wszystkim informacją trafiającą do naszego organizmu poprzez emocjonalno-myślowe pojmowanie świata.

To strach otwiera wrota, w które wnika choroba. Wyobraźnia tworząca negatywne przeżycia, działa jak potężne uderzenie w naszą całą istotę (ciało fizyczne, ciało energetyczne, ciało egzystenjcalne...).

Zapewne takie stwierdzenie nie jest zgodne z naukowymi poglądami. Ale to psychika i odpowiednie nastawienie jest pierwotne. To one pozwalają na wniknięcie choroby do organizmu i to one pozwalają na posprzątanie po niej.

Swoimi złymi emocjami potęgujemy chorobę i przeszkadzamy siłom obronnym organizmu.

Radość rodzi się ze zgody na samego siebie. Radość większości ludzi przypomina zadowolenie z powodu zagarnięcia zdobyczy. Ludzie oduczyli się cieszyć ze zwykłych rzeczy, z promieni słońca, z soczystej zieleni i z szelestu liści. Szczęście zastąpiono pojęciem korzyści i stanem posiadania.

Środek przeciw stu dolegliwościom znany jest od dawna. Doświadczyło już go wiele pokoleń. Jeśli potrafimy odrodzić w sobie pierwotną radość życia to choroby odejdą w niepamięć.

Tajemnica długości życia.

Czynniki genetyczne wpływają na długość życia tylko w 15-20% cała reszta – ponad 80% – to już efekt "obchodzenia się" ze swoim organizmem. Niech żywność będzie twoim lekiem, a lek twoją żywnością. Jak może zrozumieć choroby człowieka ten, kto nie bierze pod uwagę tej zasady i ignoruje ją.

Masz problem ze zdrowiem?

Masz problem ze zdrowiem?

Pożerają cię choroby, których przyczyna nie jest znana, a jeśli już, to medycyna oferuje ci chemię i amputację? Pamiętaj, że w sporej części takich przypadków możemy zmienić reguły gry, nawet wtedy gdy nauka bezradnie rozkłada ręce.

Może masz problem z psychiką i programami zmuszającymi cię do zmiany sposobu myślenia?

Stało się coś dziwnego i siadła ci energetyka, przez co nie potrafisz się uspokoić i destrukcyjnie reagujesz na wszystkich? Stałeś się inny, okropny, nie do wytrzymania? Inni stali okropni i nie do wytrzymania? Zaobserwowałeś u nich nienaturalne zmiany w psychice i zdrowiu, a przez to ich wewnętrzna siła destrukcji tak wzrosła, że zaczęła i ciebie niszczyć?

Może ludzie tak powariowali, że naruszają wszystkie relacje i zależności, wszystkich dookoła krzywdząc?

Wiedziałeś, że można ich zablokować, a tobie ukazać sens dalszych z nimi kontaktów?

Przestało ci się w życiu układać, co nierzadko jest następstwem działania pewnych sił, energii i programów?

W robocie się sypie lub pada firma i to bez widocznej przyczyny? Innym na tym samym terenie wychodzi, a ty się bez przerwy potykasz? Sądzisz, że to ma związek z konkretnymi ludźmi lub wydarzeniami? Z przeszłością lub z zablokowaniem ruchów w przyszłości?

Masz wrażęnie jakby ktoć lub coś sterowało twoim życiem?

Ktoś lub coś steruje twoimi myślami i emocjami, a nawet zaczyna się bawić twoim własnym życiem? Ktoś lub coś pozbawia cię energii lub sił witalnych? Raz jesteś chory, to znów zdrowy? Przychodzą bóle i niekontrolowane zmiany nastroju? Podejrzewasz, że ktoś z żywych cię przeklął lub że działa coś zza grobu lub z poziomu pasm wrogich twojej egzystencji? Czujesz, że ktoś cię zamyka w czarnej dziurze i że lada moment odechce ci się wszystkiego?

Może chcesz odbudować więzi międzyludzkie lub zmienić układ sił energetycznych tak, by realizować własne cele?

Może chcesz po prostu wiedzieć, czy dany związek ma sens, czy ktoś cię nie oszukuje i nie wykorzystuje, czy w pracy i miłości możesz czuć się bezpiecznie i czy warto o coś walczyć, bo takie są twoje potrzeby i kierunkowane starania?

Może szukasz wyzwolenia od naleciałości karmicznych lub chcesz zrzucić z siebie jarzmo kodu karmicznego, który stopuje moc w zawieszeniu, utrzymuje wszystkie rodzaje twojej inteligencji oraz wręcz daremnym czyni Twoje wysiłki?

Może nie tylko przestało ci się w życiu układać, ale i czujesz całym sobą, że ktoś na zawsze zamknął ci drzwi do szczęśliwej lub bardziej udanej przyszłości? Jesteś przekonany, że działają tu czynniki, które nikomu nie są jeszcze znane.

Cokolwiek cię męczy i niepokoi, ma swoją przyczynę w układach fizycznych, energetycznych i innych, które zawsze można prześwietlić, zmodyfikować i najczęściej tak ustawić, by "wolny" od ograniczeń człowiek już sam dalej sobie radził. To wszystko można zrobić dla twojego szczęścia, zdrowia i radości.

Nie martw się, odbudujemy ci nie tylko ciało egzystencjalne, ale i tkaną przez nie strukturę przestrzeni. Nie ma tu znaczenia, czy pada ci firma, czy dziesięć firm, czy tylko przestało ci wychodzić proste polskie życie, bowiem wszystko, co do tej pory robiłeś, można odtworzyć i utrzymać. To wszystko jest do osiągnięcia. To wszystko zawiera się w modyfikowalnej strukturze przestrzeni.

Niewielu wie, że najwyżej w 20% sytuacji życiowych tworzymy siłą mięśni, że aż w 80% nasz sukces zależy od energetyki, od pasm, których istnienia nawet w sobie nie podejrzewamy.

Wystarczą niewielkie niekorzystne zmiany, by posypało się zdrowie, finanse, relacje z ludźmi, a nawet runęła cała egzystencja.

- opracowanie na podstawie własnych doświadczeń oraz warsztatów i artykułów Z.J. Popko

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski
strzałka do góry
Ładuję stronę ...