Gość

Masz problem ze zdrowiem?

Kto ma doświadczać szczęścia i radości?

Oczywiście człowiek. Aby tak się stało, musi być on zdrowy, w pełni sprawny i całkowicie odrodzony. Każdy człowiek może sobie bez problemu przedłużyć życie dwukrotnie.

Zdrowie w dzisiejszych czasach -- wiele zagrożeń jedna wielka nadzieja

Lepiej zapobiegać niż leczyć – to naczelne hasło od zarania medycyny. Ale aby zapobiegać, należy znać przyczynę

W czym pomagam!

Choroby cywilizacyjne są jednym z największych problemów zdrowotnych państw wysokorozwiniętych, w tym także Polski. Ich prawdziwym dramatem jest zamknięte koło, jakie tworzą wspólne przyczyny i wzajemnie napędzające się powikłania - zachorowanie na jedną chorobę zwiększa podatność zachorowania na kolejną.

Współczesne badania dowodzą, że ludzki organizm potrafi syntezować każdą substancję do walki z dowolną chorobą. Dlaczego tego nie robi? Dlaczego łykamy pigułki, podtruwamy się ubocznymi skutkami lekarstw, skoro posiadamy wszystko na wyciagniecie reki, aby skutecznie poradzić sobię z chorobami?

Z dotychczas przeprowadzonych badań naukowych wynika, że predyspozycje genetyczne w niewielkim stopniu mogą wpływać na rozwój danej choroby. Dużo większe znaczenie ma styl życia. Zachowania zdrowotne, determinujące styl życia możemy podzielić na bezpośrednie, takie jak niska aktywność fizyczna, palenie papierosów, spożywanie dużych ilości alkoholu, dieta bogata w tłuszcze wysokoprzetworzone i cukry oraz na pośrednie – ciągle rosnące napięcie nerwowe i sytuacje stresowe.

Jeszcze niedawno uważano, że choroby cywilizacyjne dotyczą tylko ludzi dorosłych i starszych. Niestety, coraz częściej rozpoznawane są u dzieci i młodzieży. Szybkie tempo życia prowadzi do sytuacji, w których brakuje czasu na działania profilaktyczne, w tym na zmianę nawyków żywieniowych i właściwy styl życia. Widoczna jest także rosnąca tendencja samoleczenia, oparta na suplementach diety zakupionych pod wpływem reklam. Takie działania nie tylko nie są skuteczne, ale wręcz mogą być szkodliwe dla organizmu człowieka.

Choroby to stan, z którego - przy mobilizacji własnych sił oraz ukierunkowaniu umysłu, dajesz wejście świadomości, która pomaga wyjść z choroby!

Niewidzialne więc myślisz, że nie istnieje?

Człowiek cały czas przebywa w środowisku energetycznym, które jest dla nas niewidoczne i ma znacznie większy udział w kształtowaniu naszego życia, niż sobie wyobrażamy. Myślli i emocje modyfikują nasze otoczenie, w którym żyjemy, za pomocą własnej energii. Ma to wpływ na procesy biologiczne ciała fizycznego i bezpośredni wpływ na energię komórkową - tę dopiero niedawno odkryła współczesna nauka (Energia komórkowa produkowana i przechowywana jest w organizmie w postaci ATP (adenozynotrójfosforan). Jest to biologiczna energia niezbędna do funkcjonowania wszystkich komórek. Energia z ATP podtrzymuje wszystkie komórki przy życiu).

Mechanizm zarządzania całą naszą istotą, a więc ludzkimi ciałami energetycznymi zapisany jest w DNA. Dla każdej z tych powłok istnieją oddzielne zapisy - oddzielne DNA. Ciałem fizycznym steruje DNA fizyczne, ciałami energetycznymi - DNA energetyczne -niewidoczne dla mikroskopów, ciałem duchowym - DNA duchowe itd. Każde z dwunastu naszych ciał ma swoje ukryte zapisy w odpowiednim DNA.

Całość jest zapisana w Macierzy. W przypadku działań duchowych, działa się w pewnych pasmach, które pozwalają na eksplorowanie zarówno obszarów duchowych, energetyczny i subatomowy - na tym ostatnim została oparta cała ludzka biologia.

Wiemy wciąż mało, by zmienić ten świat, ale wystarczy, by pomóc Tobie. Byś odzyskał zdrowie lub odczuł jego wyraźną poprawę, byś odzyskał utraconą egzystencję i ujrzał, jak się zmienia na lepsze.

Żadne zachorowanie nie jest naturalnym stanem człowieka i nie musimy nadawać mu imienia.


Odpowiednie odżywianie!

Wszystkim substancjom jak dodatki smakowe, preparaty w rodzaju pożeraczy tłuszczu lub syntetyczne witaminy - mówimy stanowczo nie.

Nie hołdujmy produktów nowoczenej technologii, np. aparatów terapii kwantowej i innych złożonych środki technicznych przywracających zdrowie. Zdrowy sposób życia nie polega na drogich nowoczesnych urządzeniach.

Jeśli człowiek chce być zdrowy, na pewno będzie. Trudno w to uwierzyć, ale głównym składnikiem harmonii jest szczere, wewnętrzne pragnienie.

Przeciętny człowiek realizuje zapisane w umyśle (podświadomości) ukryte pragnienia. Głównym składnikiem tych pragnień jest strach i czarne myśli, czyli negatywne zapisane obrazy. Dziwnym trafem widzimy w wyobraźni tylko najgorsze możliwe sytuacje.

W zawierusze szybko mijającego życia przypominamy sobie o naszym ciele zazwyczaj dopiero wówczas, gdy zaczynamy chorować.

Nikt nas nie uczył w młodości, ani tym bardziej na starość, jak być zdrowymi. Wciąż pędząc, żyjąc dla innych (państwa, dzieci, które utrzymujemy do starości), cały czas do czegoś dążymy (stanowiska, tytuły, bogactwo), spieramy się, a przecież na to wszystko potrzebne są siły i energia, których z upływem lat jest coraz mniej.

Przez całe życie ani razu nie wykazujemy zainteresowania tym, jak działa najbardziej skomplikowana fabryka w naszym wnętrzu. A przecież Przyroda nagrodziła nas właściwościami, których nie posiada nikt inny: samowystarczalnością, samoregulacją i samoregeneracją.

Uniwersalna definicja zdrowia.

Gdy mówimy o zdrowiu, każdy ma na myśli co innego. Jedni za zdrowie uważają stan wewnętrznego spokoju, drudzy czas, gdy nic nie boli, według innych z kolei zdrowie polega na tym, aby uwolnić się od męczących symptomów jakiejś choroby, cała reszta jest bez znaczenia.

Jeszcze jako dziecko słyszałem wokół mnie słowa moich rodziców, dziadków, ciotek i wujków o tym, że: boli mnie głowa, boli mnie w boku, nie mogę chodzić itp. Już wtedy zadałem sobie pytanie czym jest zdrowie, jaka jest definicja zdrowia?  Uniwersalna definicja brzmi tak:

Zdrowie - to wrażenie nieodczuwania ciała

Choroba jest przede wszystkim informacją trafiającą do naszego organizmu poprzez emocjonalno-myślowe pojmowanie świata.

To strach i negatyme myślenie sprawia, wnikanie choroby. Wewnętrzne stany czyli nasza wyobrażnia stwarza negatywne przeżycia, działa całą swoją potęgą i uderza w nas (ciało fizyczne, ciała energetyczne, ciało egzystenjcalne...).

Takie stwierdzenie nie jest zapewne zgodne z naukowymi poglądami, ale to nasza psychika i odpowiednie nastawienie jest nadrzędne i pierwotne, to one pozwalają na wniknięcie choroby do naszego organizmu i to one pozwalają na uwolnienie się od niej.

Swoimi złymi nawykami i emocjami powodujęmy potęgowanie stanów chorobowych i nie pozwalamy siłom obronnym organizmu na obronę.

Poprzez Radość powodujemy akceprację samego siebie. Ludzie zapomnielii cieszyć się ze zwykłych rzeczy. Szczęście zastąpiono pojęciem korzyści i stanem posiadania.

Ludzie biegną podziwiać wysokie góry, skłębiony przestwór mórz, potężne prądy rzek, obszar oceanu i ruchy gwiazd - a opuszczają samych. św Augustyn

Czy isnieje "złoty środek" przeciw dolegliwościom? Tak znany jest od dawna, doświadczyło go wiele pokoleń. Jeśli odrodzimy w sobie radość życia to choroby odejdą w niebyt.

Czy czynniki genetyczne wpływają na długość życia? Tak, ale tylko do 20%, cała reszta – czyli 80% – to efekt nieumiejętnego obchodzenia się ze swoim organizmem.

  • Masz problem ze zdrowiem? Wszyscy rozkładają ręce? Leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów?
  • Może masz problem z psychiką i programami zmuszającymi cię do zmiany sposobu myślenia?
  • Może ludzie tak powariowali, że naruszają wszystkie relacje i zależności, wszystkich dookoła krzywdząc?
  • Przestało ci się w życiu układać, co nierzadko jest następstwem działania pewnych sił, energii i programów?
  • Masz wrażęnie jakby ktoć lub coś sterowało twoim życiem?
  • Może chcesz odbudować więzi międzyludzkie lub zmienić układ sił energetycznych tak, by realizować własne cele?
  • Może chcesz po prostu wiedzieć, czy dany związek ma sens, czy ktoś cię nie oszukuje i nie wykorzystuje, czy w pracy i miłości możesz czuć się bezpiecznie i czy warto o coś walczyć, bo takie są twoje potrzeby i kierunkowane starania?
  • Może nie tylko przestało ci się w życiu układać, ale i czujesz całym sobą, że ktoś na zawsze zamknął ci drzwi do szczęśliwej lub bardziej udanej przyszłości? Jesteś przekonany, że działają tu czynniki, które nikomu nie są jeszcze znane.

Z czymkolwiek walczysz, męczy cię i niepokoi, ma swoją przyczynę w strukturach energetycznych twojego ciała, które można prześwietlić i najczęściej tak zmodyfikować, by jako pozbawiony zaburzeń człowiek już samem sobie dalej radził.

Nie zamartwiaj się, można odbudować nie tylko ciało egzystencjalne, ale także strukturę przestrzeni, tkane przez ciało egzystencjalne. Nie ma znaczenia, jakie ma teraz perturbacje w życiu, wszystko, co do tej pory robiłeś, można przywrócić do staniu pierwotnego i utrzymać.

Czy wiesz, że najwyżej w 20% sytuacji życiowych tworzymy pracą własnych mięśni, że aż w 80% nasz sukces zależy od energetyki, czyli przestrzeni, o istnieniu, których siebie nie podejrzewamy.

Wystarczą z pozoru nic nie znaczące zmiany, by posypały się relacje z ludźmi lub zdrowie, a finanse legły w gruzach.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski
strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...