Gość

Kamil Kuszewski, Bioenergoterapeuta, Uzdrawianie duchowe

Kamil KuszewskiJestem dyplomowanym mistrzem bioenergoterapi.

Od kilku lat praktykuję w tym zawodzie. Zakres działań obejmuje nie tylko ciało fizyczne, ale również energetyczne, egzystencjalne i przestrzenne. Nasza przewaga polega na tym, że działamy światłem, nie bioenergią, a więc mamy dostęp do każdej ludzkiej cząstki, a nie tylko do niektórych fragmentów ludzkich ciał, których w rzeczywistości jest aż dwanaście, z czego trzy już znacie: duszę, czyli siebie samych, ducha, z którym kiedyś mamy nadzieję się zespolić, i ciało fizyczne, nie wymagające komentarza.

Clara non sunt interpretanda - to co jest zrozumiałe i jasne nie wymaga interpretacji.
 
Nigdy nie jestem w pełni zadowolony z rezultatu i wyżyn, które osiągam, dlatego poszukuję wciąż nowych rozwiązań i umiejętności w działaniu. Skuteczność moich działań została dowiedziona i doświadczona przez ludzi, którzy mi zaufali, którzy zgłosili się do mnie na przysłowiowych "ostatnich łapach", a niejednokrotnie wniesieni do gabinetu na rękach swoich opiekunów.

Czy znane ci jest to uczucie: czegoś nieokreślonego, ale zarazem znanego, co jest w nas i nie potrafimy tego nazwać? Za każdym razem, nie wiadomo skąd, pojawia się podpowiedź tak prosta jak i genialna, która uruchamia uporządkowany proces, którego już nie sposób zatrzymać. W pewnym momencie podpowiedzi jest nieskończenie wiele. Choć trudno w to uwierzyć miałem je od dzieciństwa.

Moja droga do bioenergoterapii nie wiodła przez poznawanie elementów magii, czy czarów, metod ludowych uzdrowicieli i znachorów. Życiowa wędrówka doprowadziła mnie na warsztaty do Zbyszka Popko. Tu skończyła się moja droga poszukiwań, i rozpoczęła praca, praca nad tym o co tak naprawdę chodzi w tej wędrówce.

Wraz z innymi osobami uczymy się pracy nad sobą, uzdrawiania, posługiwania się Światłem, poprawności duchowej. Tu zdobytą wiedzę wcielamy w życie, a to sprawia iż ono się zmienia na lepsze. Dotyczy to zarówno nas samych, uzdrowicieli,  jak i osób na które działamy. Zdrowie ulega poprawie, ścieżki losu się prostują, jakość życia wzrasta.

Coraz więcej osób zaczyna dostrzegać pozytywne aspekty medycyny niekonwencjonalnej. Niestety nie da się ukryć, że niekiedy tradycyjna medycyna nas zawodzi, lekarze nie potrafią postawić właściwej diagnozy, a ponadto nie wiedzą, w jaki sposób uśmierzyć ból pacjenta. Dlaczego niewiedza nic nie kosztuje lekarza, ale zawsze kosztuje chorego?

Uzdrawianie duchowe, które stosujemy aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwidują skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. 

Współczesna nauka rości sobie prawa (złośliwi mówią "uzurpuje") do uniwersalności. Oznacza to, w pewnym uproszczeniu, że wielu naukowców wierzy (większość, a tak na prawdę wszyscy), że dzięki swej sztuce są w stanie opisać dowolny fragment rzeczywistości.

Uzdrowienie to zajęcie Szamana - leczenie to zajęcie medycyny. Uzdrawianie to funkcjonalne sterowanie energo-informacjami, chorobami w zidentyfikowanym obiekcie biologicznym.

Uzdrowienie skierowane jest na przyczynę choroby, którą zazwyczaj okazuje się trauma i toksyczne emocje oddzielające dana osobę od jej radości i zdrowia. Zapisy te przechowywane są w Ciele Świetlistym (duchowym, to śnienie przez innych, jak nami śnią to, przechowują to, bo duch jest wolny i tego nie przechowuje, natomiast istoty duchowe nami śniące przechowują cały obraz chorób i tego co kiedyś było i wykorzystują to do sterowania nami). Uzdrowienie wydarzy się, gdy usuniemy zapisy pozostawione przez traumę w świetlistej matrycy, która osuwa i przenika cale życie.

Na czym polega działanie uzdrawiające!

Uruchamiamy jedynie naturalne mechanizmy obronne organizmu, które przywracają właściwy stan rzeczy, stosownie do istoty jego funkcjonowania jako systemu autonomicznego zgodnie z charakterem kodu genetycznego.

Odczuj własne pole energetyczne, potem ogólne pole energetyczne, w którym odczujesz wibracje pola energetycznego drugiego człowieka. Następnie obudź wspólną siłę duchową, zjednocz się w uzdrawianym w Bogu (obserwuj) i proś o zaistnienie cudu.

Modlitwa - to stan wewnętrznego uniesienia i wyniesienia. W tym stanie człowiek fizyczny przenosi punkt skupienia swojej obecności i świadomości na coraz wyższe pasma swojej własnej istoty, doświadczając jednocześnie coraz pełniejszego zespolenia z pozostałymi elementami Całości. Im wyżej się wznosi, tym silniejsze jest odczucie integracji z Całością...

Najczęściej na wizytę u bioenergoterapeuty decydujemy się już w ostateczności - wtedy, kiedy wyczerpaliśmy już wszystkie ścieżki medycyny konwencjonalnej i nie wiemy, w jaki sposób jeszcze sami sobie możemy pomóc.

Niejednokrotnie okazuje się, że bioenergoterapia jest naprawdę świetnym pomysłem. To dziedzina nauki całkowicie nieinwazyjna, a więc większość pacjentów na początku wychodzi z założenia, że warto spróbować, gdyż na pewno bioenergoterapeuta nie może im zaszkodzić. Jest to podejście poniekąd bardzo słuszne, gdyż naprawdę bioenergoterapia nie może w żaden sposób niekorzystnie wpłynąć na organizm człowieka. Jedyny efekt, jaki można osiągnąć to poprawa stanu zdrowia.

Taki efekt też zauważa wielu pacjentów już po kilku pierwszych sesjach – najważniejsze zatem to się nie zniechęcać. Większość osób już po pierwszym spotkaniu z bioenergoterapeutą czuje się lepiej, a przede wszystkim ma wrażenie nadprzyrodzonego ciepła ogarniającego cały organizm.

Jeśli tylko pacjent wytrwa i odbędzie ze swoim bioenergoterapeutą kilka sesji, na pewno nie będzie wychodził z nich niezadowolony.

Ta niezbadana jeszcze do końca gałąź medycyny niekonwencjonalnej, w którą nie wszyscy wierzą, ma przed sobą naprawdę wiele nieodkrytych jeszcze możliwości.

Przytoczę wypowiedź znakomitego fizyka, noblisty R.P. Feynmana - "Wykłady z fizyki” T. I Cz. I, wyd. trzecie PWN, Warszawa 1974, str. 72 - Jeśli powiedzą nam, że to samo doświadczenie musi zawsze dawać taki sam wynik – to zgoda, ale jeśli sprawdzimy i okaże się, że jest inaczej – to jest inaczej i koniec.

....

Prywatnie ojciec trójki dzieci.

Ukończyłem Elektronikę i Telekomunikację - mgr inż.


Pierwszym warunkiem dokładnego wywiązania sig z zadania,
jest zrozumienie go.

Dlaczego uzdrawianie - jak to się zaczeło?

 Dyplom Mistrz Bioenergotarapeuta Kamil Kuszewski


Kamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...