Gość

Jesteś tu po raz pierwszy?

Otaczający nas świat, ten werbalny (fizyczny) jak i pozawerbalny (energetyczny)  zbudowany jest z elementów, które są w ciągłym ruchu. W zależności od stanu w jakim się znajdują (stan skupienia) owe elementy mogą poruszać się wolniej bądź szybciej.

Zdrowie, szczeście, rodzina

Człowiek bez specjalistycznych urządzeń nie jest w stanie dostrzec cząstek tworzących materię oraz energię, która nas otacza. Technologia coraz bardziej idzie naprzód i to, co kiedyś wydawało się niemożliwe jak np. sztuczna inteligencja, czy telefonia komórkowa stało się tak powszechnym, że nikogo już to zupełnie nie dziwi. Zachwycamy się światem zewnętrznym, elektrycznością, technologią wirtualną a zapominamy, jaką potęgą jest człowiek i jak wiele może osiągnąć.

Jeśli jesteś w tym miejscu to oznacza, że jest coś w twoim życiu, co chciałbyś zmienić. Być może teraz twoim priorytetem jest poprawa zdrowia, bądź zdrowia bliskiej ci osoby, chciałbyś polepszyć relacje z partnerem, nauczyć się panować nad stresem, emocjami, mieć stabilne finanse lub poszukujesz sensu swojego życia, pragnąc dowiedzieć się prawdy o otaczającym cię świecie i odkryć kim jesteś i co właściwie tutaj robisz.

Zmiany zaczynają się od Ciebie!

Powodów tego, że życie straciło rumieńców, może być całe mnóstwo. Odpowiedź jest jedna i uniwersalna, to wiedza o naturze ludzkiej, o naturze otajacącego nas świata do którego należymy. Wiedza o tym znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach ludzkiego życia. Każdy znajdzie dla siebie - cenne podpowiedzi i wskazówki, ułatwiające zrozumienie otaczającego nas świata, ale przede wszystkim całej naszej istoty, na którą składają się m. in. ciało fizyczne, emocje, myśli, umysł i psychika.

Gwarancją szczęścia i satysfakcji z życia jest prawidłowe funkcjonowanie wszystkich tych elementów. Zwłaszcza przy dzisiejszym, zawrotnym tempie życia, gdzie nie sposób znaleźć na wszystko czasu. Zewsząd bombardują nas reklamy, kolejne rady i wskazówki na życie innych osób, a CZŁOWIEK powoli niknie w gąszczu informacji, nie potrafiąc dostrzec prawdy.

Kim jestem?

Kamil Kuszewski, kim jestem?

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata.

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...