Gość

Jak utrzymać działania uzdrawiające?

Po działaniu:

  • ZAKAZ korzystania ze wszelkich usług bioenergoterapeutycznych na czas zdrowienia
  • NIE ZASTĘPOWAĆ mojego działaniem innym
  • W przypadku korzystania z usług innych terapeutów ( w tym psychologów), konieczna jest konsultacja ze mną, w celu wyeliminowania niekorzystnych efektów, które mogą wyniknąć z działań terapeutycznych
  • W pzypadku wprowadzeniu do leczenia metod oczyszczajacych organizm (np. biorezonans, itp.) należy wcześniej to skonsultować

Wynika to z faktu, że w świecie energetycznym każdy ma inne energie i te działania się nie kumulują tylko znoszą.

By wesprzeć i utrzymać maksymalne efekty działania bioenergoterapeuty zaleca się:

  • dbanie o ciało fizyczne poprzez zdrowe odżywianie i ćwiczenia gimnastyczne,
  • bycie w stanie radości i utrzymanie pozytywnego myślenia,
  • życie zdrowiem, przyszłością, marzeniami,
  • dbanie o dobre relacje z ludźmi i ze światem.

Dieta

„Przy złej diecie medycyna jest bezsilna. Przy dobrej diecie medycyna jest zbyteczna.”- Przysłowie hinduskie


Koncepcja Mapy Świadomości wg dr Davida R. Hawkinsa

- Jaki wpływ na nasze życie i zdrowie mają towarzyszące nam na co dzień emocje oraz przekonania?

- Co robić, aby nie stać się ich ofiarą?

David R. Hawkins był wybitnym psychiatrą, razem z noblistą Linusem Paulingiem napisał „Orthomolecular Psychiatry”, książkę uważaną do dziś za jedną z najważniejszych z dziedziny psychiatrii.

Hawkins wykładał między innymi na Oxfordzie i Harvardzie. Całe swoje życie poświęcił podnoszeniu ludzkiej świadomości. Jak sam twierdził, jego głównym celem było poszukiwanie najskuteczniejszych sposobów niwelowania ludzkiego cierpienia. 

Świadomość. To słowo, którego używamy na co dzień, ale często nie zastanawiamy się nad tym, czym ona tak naprawdę jest i jaka jest jej rola w naszym życiu.  Doświadczanie "ciała" zostaje zarejestrowane, postrzeganie zachodzi w czymś o wiele większym niż nam się wydaje – w umyśle. To właśnie dzięki polu energii umysłu możemy doświadczać. Możemy doświadczyć dzięki "wibracji - energii - informacji", które jest bardziej rozległe niż same emocje, myśli, umysł, pragnienia czy potrzeby – dzięki świadomości

David R. Hawkins jest autorem koncepcji Mapy Świadomości. Hawkins wraz z zespołem badawczym stworzyli Mapę przy pomocy testu kinezjologicznego – mięśnie osoby poddawanej badaniu wzmacniały się w reakcji na zdanie prawdziwe i osłabiały, w przypadku usłyszenia zdania fałszywego.

Oto przykład, w jaki kalibrowano poszczególne elementy Mapy:

„Jeśli samo utrzymywanie się przy życiu wynosi 1, wtedy moc miłości przekracza 200?” – mięśnie badanego dają silną reakcję, wskazują odpowiedź twierdzącą.

„Miłość przekracza 300?” – mięśnie badanego wskazują ponownie „tak”.

„Przekracza 400?” – odpowiedź znowu na „tak”.

„Miłość wynosi 500 lub więcej?” – ponownie na „tak”.

Kalibracja miłości ustalona zostaje na poziomie 500. Liczba ta została potwierdzona na „tak” przez wszystkich badanych.

Czym jest choroba według Hawkinsa?

Choroba jest wołaniem naszej świadomości o zwrócenie uwagi na coś, nad czym trzeba popracować. Powinniśmy nauczyć się patrzeć na choroby jak na lekcje, które pojawiają się w naszym życiu po to, abyśmy uzdrowili cząstkę siebie.

Choroba mówi: „Spójrz na mnie. Proszę, uzdrów to, co sobą oznaczam i symbolizuję. Ulecz winę, nienawiść do siebie i ograniczające formy myślowe. Proszę, wznieś się na odpowiedni poziom, by mnie pokochać, tak, abym została wyleczona”.

Wg Hawkinsa powinniśmy podziękować swoim chorobom. Możemy np. dotknąć swojego ciała z akceptacją i miłością i powiedzieć: “Dziękuję Ci wrzodzie. Już rozumiem. Zmusiłeś mnie do przyjrzenia się sposobowi, w jaki potępiałem siebie, oraz temu, że siebie nie kochałem”.

W jaki sposób możemy namierzyć cząstki siebie, które wymagają uzdrowienia? Zamknij oczy i zastanów się czy istnieje w Twoim życiu coś, z powodu czego się boisz, masz poczucie winy, napięcie czy emocje, które Cię nie wspierają (pomocna w tym będzie Mapa – zobacz uczucia wykalibrowane poniżej 200, ze strzałką w dół).

Następnie postanów, że chcesz zamienić to, co niewspierające na to, co Cię wspiera. Kluczowa jest tutaj moc szczerej intencji, która wznosi całą energię świadomości i zestraja ją, w wyniku czego zaczynamy odbierać świat w inny sposób. Energia ta sprawia, że zaczynamy widzieć świat z poziomu współczucia, wybaczenia i uzdrowienia. Akceptacja jest tu kluczowym słowem. Trzeba wejrzeć we własną świadomość, być gotowym na wszystko to, co się zamanifestuje i zrozumieć, że cokolwiek dzieje się w naszym życiu, zachodzi po to, by zostało uzdrowione.

Mapa Świadomości wg dr Davida R. Hawkinsa

Zakaz wszelkich działań wspierających bioenergoterapeutycznych, poza duchowymi.

Pamietaj, że tzw. "aura" jest najniższą cząstką świata energetycznego, a nie duchowego. Praca na aurach i czakrach to tylko niewielka cześć energetycznej przestrzeni dotycząca ciała fizycznego i pewnego zakresu niskiej energetyki i nie ma nic wspólnego z uzdrawianiem duchowym.

Nie pozwól każdemu grzebać w swojej energetyce, bo zrobisz sobie energetyczny śmietnik.

Trzeba utrzymać uzdrawianie.

Utrzymanie działania wymaga takiej samej dbałości jak w przypadku leczenia szpitalnego i tu i tam obowiązują konkretne rygory. By utrzymać procesy uzdrowieńcze we wszystkich powłokach, człowiek nie może zakłócać swojej równowagi energetycznej i duchowej. W tym okresie musi dbać o wewnętrzny spokój i utrzymanie jak najlepszych relacji z ludźmi. Nie wolno się denerwować, ani nikomu życzyć źle. Każda błędna myśl, każde złe słowo, czy akt agresji, każda forma niewłaściwej postawy wobec ludzi, świata i Boga niszczy część uzdrawiającej energii, którą Siły Duchowe starają się w chorym utrzymać. Twoje niewłaściwe zachowanie może cofnąć działanie w kilka tygodni, a właściwe zachowanie i życie przyszłością tylko je wzmocni.

Pomocnym w utrzymaniu zdrowienia jest też przestrzeganie energetycznego BHP. Szczególną uwagę podczas odzyskiwania zdrowia należy zwrócić na utrzymanie wewnętrznej harmonii, na unikanie niskowibracyjnych stanów emocjonalnych i negatywnego myślenia, które bardzo szybko uszczuplają leczniczą dawkę energii. Zwątpienie i negatywne nawyki potrafią nie tylko zaburzyć ludzką energetykę, ale i całkowicie przekreślić proces zdrowienia.

Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.

Nie należy stosować żadnych działań typu misy tybetańskie, mandale, wspólne medytacje itd.

Czas po uzdrawianiu powinien być dla Ciebie, czasem na uspokojenie się i odnalezienie się w rodzinie, czasem powrotu do normalności. Droga do zdrowia to praca nad sobą i jest ona nie mniej ważna niż jakakolwiek inna. Poświęć dla Siebie 20-40 minut dziennie, stopniowo zaczniesz rozumieć, że zdrowia nie da się kupić, tylko trzeba na nie zapracować! Rezultaty takiej pracy są warte włożonego w nie wysiłku i pozwolą Wam żyć w pełnym zdrowiu.

 

Środowisko energatyczne

 

Poniższe proste czynności sprawiają, że człowiek zmienia swoje życie i lepiej funkcjonuje na co dzień:

Masaż energetyczny

Rozświetlanie Istoty ludzkiej, w skład czego wchodzi:

- Rozświetlanie komórek.

Zrób to wieczorem, żeby oczyścić się ze złych energii, które do Ciebie wpłynęły w ciągu dnia, ale i zrób to rano, gdyż gdy Ty śpisz Twoja energetyka wciąż jest aktywna. Wszystko co energetyczne non stop wnika, gromadzi się i jest. Najlepszy moment do tego jest wtedy, gdy już czujesz, ze zasypiasz i gdy nie jesteś jeszcze całkowicie obudzony, wtedy umysł i psychika usypia, a włącza się świadomość. Wtedy wyciągnij ręce i wyobraź sobie, że całą Twoją istotę pochłania światełko, rozświetliło się i masz wszystko wyczyszczone. Nie tylko się oczyścisz, ale wzmacniasz całe swoje DNA.

- Dbanie o sprężystość komórek czyli gimnastyka.

Ważna sprawą jest wymóg utrzymania sprężystości w komórkach, co uzyskujemy podczas prostej gimnastyki, kiedy to pozwalamy ciału podpowiadać, jak mamy rozciągać stawy i mięśnie, dosłownie: jak się wyginać. „Wyginam śmiało ciało ....", nie chodzi tu o stosowanie znanych zestawów ćwiczeń, typu Pilates, aorobik, yoga itd. Tylko wsłuchanie się w potrzeby swego ciała. Rozciągając ręce, czy tułów poczujemy, w którym miejscu są napięcia. Pozwoli to nam, na rozciągnięcie tych miejsc i wprowadzenie tam światła, które umożliwi swobodny przepływ energii przez komórki. Jeśli spędzisz 15-20 minut przynajmniej raz dziennie ( a najlepiej dwa razy), dzięki takim ćwiczeniom sam/a znacznie poprawisz stan swojego zdrowia

- Rozpromieniowywanie całej istoty.

Człowiek to nie tylko ciało fizyczne, ale jeszcze ciało energetyczne, egzystencjalne, duchowe oraz struktura przestrzeni, czyli wszystko co nas otacza. Ludzie, którzy są z nami, mąż czy żona, sąsiad, kolega wszystkie energie na nas wpływają, a nasza na nich. My jesteśmy tu i we wszystkim, dlatego całą przestrzeń trzeba rozporomieniowywać.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.

Napromieniowywanie jedzenia.

Wszystko co zjadasz wchodzi w Ciebie. To co jesz o było napromieniowane energiami innych ludzi, cierpienie zwierząt, rośliny dotykane przez różnych ludzi. Woda używana przed chwilą do różnych czynnosci przez wielu ludzi, to wszystko należy wykasować. Przy takim działaniu wartośc odżywcza pożywienia znacznie się poprawia. Twoje życie to nie tylko Twój dom, ale wszystko co Cię otacza, jesteś bardzo rozległy w przestrzeni.

Co zrobić, żeby nie tylko utrzymać to co na konsultacjach zostało zrobione, ale jeszcze to wzmocnić ?

Odizoluj się od źródeł niszczących twoje wibracje, nawet wtedy, gdyby to było wbrew Twoim przyzwyczajeniomi. Np. jeśli pasjami zjadałeś torty, a teraz masz cukrzycę, to  trzeba się odzwyczaić.

Trzeba wiedzieć co Ci służy, a co nie. Zrezygnować z tego co Ci nie służy, zerwać niekorzystne znajomości jak tylko się uda. Zrezygnować lub zmienić pracę, w której Cię poniżają i niedoceniają. Jeśli nie możesz zrezygnować z tej pracy to trzeba zastosować techniki, które Cię wzmocnią na tyle, aby można spokojnie pracować. Łącz się z sytuacjami, które Cię radują. Przestań zwracać uwagę na zachcianki psychiki i hipokryzję umysłu. Nie pozwól, aby one rządziły Twoim życiem.

Rozpamietywanie

Człowiek musi odczuwać stan jedności z ludźmi i ze światem, bo inaczej zwariuje. Jezłie nie będziesz odczuwać tego stanu, najpierw pojawi się apatia, potem stres, a następnie depresja.

Popatrz na innych ludzi jak się bawią. Kochaj, a utrzymasz się w kondycji, będziesz wszystko wzmacniać, a ta energia wróci do ciebie i Ciebie wzmocni. Potem wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie,

Jaką drogą chcesz kroczyć: odzyskać zdrowie, czy zagubić się wśród plątaniny życia, tracą pieniądze i czas w poszukiwaniu zdrowia, bez jakichkolwiek gwarancji wyleczenia. Wystarczy zacząć iść na drogą zgodnie z Naturą, a uzyskasz drugą młodość.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski
strzałka do góry
Ładuję stronę ...