Gość

Jak utrzymać działania uzdrawiające?

Po działaniu:

  • ZAKAZ korzystania ze wszelkich usług bioenergoterapeutycznych na czas zdrowienia
  • NIE ZASTĘPOWAĆ mojego działaniem innym
  • W przypadku korzystania z usług innych terapeutów ( w tym psychologów), konieczna jest konsultacja ze mną, w celu wyeliminowania niekorzystnych efektów, które mogą wyniknąć z działań terapeutycznych
  • W pzypadku wprowadzeniu do leczenia metod oczyszczajacych organizm (np. biorezonans, itp.) należy wcześniej to skonsultować

Wynika to z faktu, że w świecie energetycznym każdy ma inne energie i te działania się nie kumulują tylko znoszą.

By wesprzeć i utrzymać maksymalne efekty działania bioenergoterapeuty zaleca się:

  • dbanie o ciało fizyczne poprzez zdrowe odżywianie i ćwiczenia gimnastyczne,
  • bycie w stanie radości i utrzymanie pozytywnego myślenia,
  • życie zdrowiem, przyszłością, marzeniami,
  • dbanie o dobre relacje z ludźmi i ze światem.

Dieta

„Przy złej diecie medycyna jest bezsilna. Przy dobrej diecie medycyna jest zbyteczna.”- Przysłowie hinduskie

Biorąc pod uwagę, jak skutecznie i szybko zintegrowane terapie dietą potrafią zapoczątkować proces oczyszczania układu naczyniowego, zadziwiające jest, jak niewielu potrzebujących tego rodzaju kuracji ludzi w ogóle o nich słyszało. Oczywiście zbyt łatwym rozwiązaniem jest obwinianie za ten fakt instytucji medycznych i farmaceutycznych. Lepszy wgląd w tę sprawę możemy uzyskać dzięki obserwacji, że otrzymujemy taką obsługę medyczną, jaka pasuje do naszych wyobrażeń na temat leczenia.

Z tego powodu, zanim niektórzy ludzie otworzą się na możliwość oczyszczania za pomocą odpowiedniej diety i na terapie przywracające zdrowie, konieczna jest podstawowa zmiana w ich nastawieniu, do której prowadzi odpowiednia edukacja i rozwój świadomości.

Poświęć chociaż 30 min dziennie na przestudiowanie jakiegoś tematu związanego ze zdrowym odżywianiem. Na pierwszy ogień proponuję "Magnez" i zebranie jak najwięcej informacji na jego temat oraz zastsowanie ich w codzinnym odżywianiu. Sami przekonacie się w jak bardzo dużym stopmiu nastąpi poprawa zdrowia.

Koncepcja Mapy Świadomości wg dr Davida R. Hawkinsa

 

Zakaz wszelkich działań wspierających bioenergoterapeutycznych, poza duchowymi.

Pamietaj, że tzw. "aura" jest najniższą cząstką świata energetycznego, a nie duchowego. Praca na aurach i czakrach to tylko niewielka cześć energetycznej przestrzeni dotycząca ciała fizycznego i pewnego zakresu niskiej energetyki i nie ma nic wspólnego z uzdrawianiem duchowym.

Nie pozwól każdemu grzebać w swojej energetyce, bo zrobisz sobie energetyczny śmietnik.

Trzeba utrzymać uzdrawianie.

Utrzymanie działania wymaga takiej samej dbałości jak w przypadku leczenia szpitalnego i tu i tam obowiązują konkretne rygory. By utrzymać procesy uzdrowieńcze we wszystkich powłokach, człowiek nie może zakłócać swojej równowagi energetycznej i duchowej. W tym okresie musi dbać o wewnętrzny spokój i utrzymanie jak najlepszych relacji z ludźmi. Nie wolno się denerwować, ani nikomu życzyć źle. Każda błędna myśl, każde złe słowo, czy akt agresji, każda forma niewłaściwej postawy wobec ludzi, świata i Boga niszczy część uzdrawiającej energii, którą Siły Duchowe starają się w chorym utrzymać. Twoje niewłaściwe zachowanie może cofnąć działanie w kilka tygodni, a właściwe zachowanie i życie przyszłością tylko je wzmocni.

Pomocnym w utrzymaniu zdrowienia jest też przestrzeganie energetycznego BHP. Szczególną uwagę podczas odzyskiwania zdrowia należy zwrócić na utrzymanie wewnętrznej harmonii, na unikanie niskowibracyjnych stanów emocjonalnych i negatywnego myślenia, które bardzo szybko uszczuplają leczniczą dawkę energii. Zwątpienie i negatywne nawyki potrafią nie tylko zaburzyć ludzką energetykę, ale i całkowicie przekreślić proces zdrowienia.

Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.

Nie należy stosować żadnych działań typu misy tybetańskie, mandale, wspólne medytacje itd.

Czas po uzdrawianiu powinien być dla Ciebie, czasem na uspokojenie się i odnalezienie się w rodzinie, czasem powrotu do normalności. Droga do zdrowia to praca nad sobą i jest ona nie mniej ważna niż jakakolwiek inna. Poświęć dla Siebie 20-40 minut dziennie, stopniowo zaczniesz rozumieć, że zdrowia nie da się kupić, tylko trzeba na nie zapracować! Rezultaty takiej pracy są warte włożonego w nie wysiłku i pozwolą Wam żyć w pełnym zdrowiu.

 

Środowisko energatyczne

 

Poniższe proste czynności sprawiają, że człowiek zmienia swoje życie i lepiej funkcjonuje na co dzień:

Masaż energetyczny

Rozświetlanie Istoty ludzkiej, w skład czego wchodzi:

- Rozświetlanie komórek.

Zrób to wieczorem, żeby oczyścić się ze złych energii, które do Ciebie wpłynęły w ciągu dnia, ale i zrób to rano, gdyż gdy Ty śpisz Twoja energetyka wciąż jest aktywna. Wszystko co energetyczne non stop wnika, gromadzi się i jest. Najlepszy moment do tego jest wtedy, gdy już czujesz, ze zasypiasz i gdy nie jesteś jeszcze całkowicie obudzony, wtedy umysł i psychika usypia, a włącza się świadomość. Wtedy wyciągnij ręce i wyobraź sobie, że całą Twoją istotę pochłania światełko, rozświetliło się i masz wszystko wyczyszczone. Nie tylko się oczyścisz, ale wzmacniasz całe swoje DNA.

- Dbanie o sprężystość komórek czyli gimnastyka.

Ważna sprawą jest wymóg utrzymania sprężystości w komórkach, co uzyskujemy podczas prostej gimnastyki, kiedy to pozwalamy ciału podpowiadać, jak mamy rozciągać stawy i mięśnie, dosłownie: jak się wyginać. „Wyginam śmiało ciało ....", nie chodzi tu o stosowanie znanych zestawów ćwiczeń, typu Pilates, aorobik, yoga itd. Tylko wsłuchanie się w potrzeby swego ciała. Rozciągając ręce, czy tułów poczujemy, w którym miejscu są napięcia. Pozwoli to nam, na rozciągnięcie tych miejsc i wprowadzenie tam światła, które umożliwi swobodny przepływ energii przez komórki. Jeśli spędzisz 15-20 minut przynajmniej raz dziennie ( a najlepiej dwa razy), dzięki takim ćwiczeniom sam/a znacznie poprawisz stan swojego zdrowia

- Rozpromieniowywanie całej istoty.

Człowiek to nie tylko ciało fizyczne, ale jeszcze ciało energetyczne, egzystencjalne, duchowe oraz struktura przestrzeni, czyli wszystko co nas otacza. Ludzie, którzy są z nami, mąż czy żona, sąsiad, kolega wszystkie energie na nas wpływają, a nasza na nich. My jesteśmy tu i we wszystkim, dlatego całą przestrzeń trzeba rozporomieniowywać.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.

Napromieniowywanie jedzenia.

Wszystko co zjadasz wchodzi w Ciebie. To co jesz o było napromieniowane energiami innych ludzi, cierpienie zwierząt, rośliny dotykane przez różnych ludzi. Woda używana przed chwilą do różnych czynnosci przez wielu ludzi, to wszystko należy wykasować. Przy takim działaniu wartośc odżywcza pożywienia znacznie się poprawia. Twoje życie to nie tylko Twój dom, ale wszystko co Cię otacza, jesteś bardzo rozległy w przestrzeni.

Co zrobić, żeby nie tylko utrzymać to co na konsultacjach zostało zrobione, ale jeszcze to wzmocnić ?

Odizoluj się od źródeł niszczących twoje wibracje, nawet wtedy, gdyby to było wbrew Twoim przyzwyczajeniomi. Np. jeśli pasjami zjadałeś torty, a teraz masz cukrzycę, to  trzeba się odzwyczaić.

Trzeba wiedzieć co Ci służy, a co nie. Zrezygnować z tego co Ci nie służy, zerwać niekorzystne znajomości jak tylko się uda. Zrezygnować lub zmienić pracę, w której Cię poniżają i niedoceniają. Jeśli nie możesz zrezygnować z tej pracy to trzeba zastosować techniki, które Cię wzmocnią na tyle, aby można spokojnie pracować. Łącz się z sytuacjami, które Cię radują. Przestań zwracać uwagę na zachcianki psychiki i hipokryzję umysłu. Nie pozwól, aby one rządziły Twoim życiem.

Rozpamietywanie

Człowiek musi odczuwać stan jedności z ludźmi i ze światem, bo inaczej zwariuje. Jezłie nie będziesz odczuwać tego stanu, najpierw pojawi się apatia, potem stres, a następnie depresja.

Popatrz na innych ludzi jak się bawią. Kochaj, a utrzymasz się w kondycji, będziesz wszystko wzmacniać, a ta energia wróci do ciebie i Ciebie wzmocni. Potem wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie,

Jaką drogą chcesz kroczyć: odzyskać zdrowie, czy zagubić się wśród plątaniny życia, tracą pieniądze i czas w poszukiwaniu zdrowia, bez jakichkolwiek gwarancji wyleczenia. Wystarczy zacząć iść na drogą zgodnie z Naturą, a uzyskasz drugą młodość.

Kamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...