Gość

PRO PUBLICO BONO - konsultacje bioenergoterapeuty

Aktualnie brak terminów

Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, potrzebujące pomocy zapraszam na darmowe uzdrawianie - konsultacje odbywają się w wyznaczonych terminach

Osoby, które mają problemy zdrowotne i nie mają środków finansowych do zaspokojenia podstawowych potrzeb, zapraszam na bezpłatne indywidualne działania uzdrawiajace. Uzdrawianie odbywa się w wyznaczonym terminie wskazanych poniżej (działania w miarę potrzeb będą powtarzane). Proszę o przesłanie wcześniej sms o treści "Pro Bono : Imie i Nazwisko" na nr telefonu 732 283 884 lub przeslanie wiadomości w zakładce Kontakt (Darmowe konsultacje - tylko w wyznaczonych terminach). W informacji zwrotnej podam godzinę konsutacji, o której należy zadzwonić. 

Aby umówić się na konsultacje proszę zarezerwować dogodny termin przynajmniej jeden dzień wcześniej. Kontakt w dniu konsultacji może skutkować rezerwacją w późniejszym terminie.

Zapoznaj się z regulaminem >> regulamin

Kontynuowanie uzdrawiania, stosowane w przypadku ciężkich chorób lub stanów psychicznych, zwane "doładowaniem”, to koszt 50 zł od osoby.

Uzdrawianie obejmuje naprawę:

  • ciała fizycznego (odzyskanie zdrowia)
  • ciała energetycznego (w tym poprawę stanu psychicznego)
  • ciała egzystencjalnego (a więc i poprawę losu)
  • struktur przestrzennych (otwarte umożliwiają potem realizację dodatkowych celów)

Oganiczenia mogą przejawiać się w różnych obszarach twojego życia, np. w działaniu firmy, pracy zawodowej, kontaktach miedzyludzkich lub załamaniem zdrowia zarówno psychicznego jak ciała fizycznego. Wszystko, co do tej pory robiłeś, można odtworzyć i utrzymać w poprawnym działaniu.

Zapewne nie zdajesz sobie sprawy, iż najwyżej w 20% sytuacji życiowych tworzymy siłą mięśni, że aż w 80% nasz sukces zależy od energetyki (informacji jaką z sobą niesie). Wystarczą niewielkie niekorzystne zmiany w osobistych polach energetycznych, by posypało się zdrowie, finanse, relacje z ludźmi.

Człowiek nie odczuwa swoich powłok energetyczych, dopiero gdy przyjdzie atak na ciało fizyczne, przez co zostaje zaburzona także jego własna psychika, dopiero wtedy zastanawia się, co się dzieje i dlaczego. Szuka poratowania u innych ludzi, którzy najczęściej tak jak i on nie mają pojęcia o istnieniu tych zależności, jak i niewiele wiedzą o świecie energetycznym, którego rozmiar znacznie przekracza wymiar świata fizycznego.

Nieznajomość powiązań między światem energetycznym i fizycznym doprowadza nie tylko do chorób i życiowych zapaści, ale i najczęściej uniemożliwia odzyskanie zdrowia, relacji z ludźmi, czy własnego życia.

Czy wiesz, że 70% chorób fizycznych ma tło energetyczne? Czy już domyślasz się dlaczego medycyna konwencjonalna tak często zawodzi, a wielu chorób nie potrafi zdiagnozowąć i leczy zachowawczo!

Całe tło energetyczne, steruje nie tylko życiem biologicznym, ale i losami psychiki, energetycznego ciała egzystencjalnego, jak i ruchem w płaszczu myśli i emocji.

Mając pojęcie o tych związkach można wprowadzić zmiany w tych obszarach, jak i też udzielić wielu cennych wskazówek na temat tego, jak można panować nad umysłem i wspierać ciało fizyczne, by odnaleźć się w życiu w jak najkorzystniejszym dla siebie wariancie.

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...