Gość

PRO PUBLICO BONO - Darmowe konsultacje bioenergoterapeuty

Najbliższy termin darmowych konsultacji Środa 17 listopada 2021 r.

Najblizsze dostępne terminy darmowych konsultacji i uzdrawiania

  • Środa 17 listopada 2021 od 16:30 do 18:00
  • Środa 15 grudnia 2021 od 16:30 do 18:00

Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, potrzebujące pomocy zapraszam na darmowe uzdrawianie - konsultacje odbywają się w wyznaczonych terminach

Osoby, które mają problemy zdrowotne i nie mają środków finansowych do zaspokojenia podstawowych potrzeb, zapraszam na bezpłatne indywidualne działania uzdrawiajace. Uzdrawianie odbywa się w wyznaczonym terminie wskazanych poniżej (działania w miarę potrzeb będą powtarzane). Proszę o przesłanie wcześniej sms o treści "Pro Bono : Imie i Nazwisko" na nr telefonu 732 283 884 lub przeslanie wiadomości w zakładce Kontakt (Darmowe konsultacje - tylko w wyznaczonych terminach). W informacji zwrotnej podam godzinę konsutacji, o której należy zadzwonić. 

Aby umówić się na konsultacje proszę zarezerwować dogodny termin przynajmniej jeden dzień wcześniej. Kontakt w dniu konsultacji może skutkować rezerwacją w późniejszym terminie.

Zapoznaj się z regulaminem >> regulamin

Kontynuowanie uzdrawiania, stosowane w przypadku ciężkich chorób lub stanów psychicznych, zwane "doładowaniem”, to koszt 30 zł od osoby.

Uzdrawianie obejmuje naprawę:

  • ciała fizycznego (odzyskanie zdrowia)
  • ciała energetycznego (w tym poprawę stanu psychicznego)
  • ciała egzystencjalnego (a więc i poprawę losu)
  • struktur przestrzennych (otwarte umożliwiają potem realizację dodatkowych celów)

Cokolwiek cię męczy i niepokoi można prześwietlić, zmodyfikować i tak ustawić przestrzeń, by wolny od ograniczeń człowiek już sam dalej sobie radził. Nie martw się odbuduję Ci, nie tylko ciało egzystencjalne, ale i związaną z nią strukturę przestrzeni. Oganiczenia mogą przejawiać się w różnych obszarach twojego życia, np. w działaniu firmy, pracy zawodowej, kontaktach miedzyludzkich lub załamaniem zdrowia zarówno psychicznego jak ciała fizycznego. Wszystko, co do tej pory robiłeś, można odtworzyć i utrzymać w poprawnym działaniu. To wszystko zawiera się w modyfikowalnej strukturze przestrzeni.

Założe się, że nie zdajesz sobie sprawy, iż najwyżej w 20% sytuacji życiowych tworzymy potęgą myśli i siłą mięśni, że aż w 80% nasz sukces zależy od energetyki (informacji jaką z sobą niesie), od pasm, których istnienia nawet w sobie nie podejrzewasz. Wystarczą niewielkie niekorzystne zmiany w osobistych polach energetycznych, by posypało się zdrowie, finanse, relacje z ludźmi, a nawet runęła cała egzystencja.

W czasie konsultacji (terapi) jesteśmy w stanie skasować ograniczenia, odzyskać utracone pasma oraz usunąć kody, które być może nawet od dziecka uniemożliwiają osiąganie sukcesu w wielu obszarach twojego życia. Pozwoli to uratować Ciebie przed egzystencjalnym krachem, przed niepowodzeniem, przed lękami, przed złymi ludźmi i złymi energiami, przed wszystkim tym, co zamyka wam drogę do szczęścia, także przed chorobami.

Ciało egzystencjalne tworzy niemal wszystkie sytuacje życiowe, których celem jest doprowadzenie do tego, by życzenia, pragnienia i potrzeby się ziściły, by stało się to, o czym marzysz, co stale przewija się przez umysł, co wyświetla na ekranie myśli. Ciało egzystencjalne jest potężnym mechanizmem, ma wpływ na psychikę, myśli i emocje. Jest jak robot, do którego potrafi przeniknąć depresja, czyli niskowibracyjny mechanizm destrukcji, który zakłóca harmonię w połączeniach między członami istoty ludzkiej.

Twoje ciało egzystencjalne w porozumieniu z ciałami egzystencjalnymi innych ludzi stworzy sytuację, które powodują zmiany w przestrzeni fizycznej i poprzez myśli i emocje, wymuszają podjęcie konkretnych decyzji.

Wyczyszczenie oraz ponowne ustawienie tych przestrzeni stworzy korzystną zmianę w przestrzeni, wtedy, niby nie wiadomo czemu, nagle: masz inne podejście do życia; codzienność nie jest już taka przytłaczająca; chcesz iść na spacer; nie masz potrzeby skrywania się pod kołdrą; czujesz potrzebę, że chcesz do kogoś zadzwonić, spotkać się z przyjaciółmi, nie rezygnujesz z wyjazdu, robisz wcześniej nie zaplanowane rzeczy i nawet nie podejrzewasz, że zostało to zaplanowane przez własne ciało egzystencjalne po to, by stało się to, do czego ono dąży, np. spotkanie osoby, która może stać się partnerem na całe życie, zmiana pracy, która stanie się bardziej dochodowa, twoja firma nabierze wiatr w żagle, ludzie przestaną cię denerwować.

Człowiek nie odczuwa swoich powłok, dopiero gdy przyjdzie atak na ciało fizyczne lub egzystencjalne, przez co zostaje zaburzona także jego własna psychika, dopiero wtedy zastanawia się, co się dzieje i dlaczego. Szuka poratowania u innych ludzi, którzy najczęściej tak jak i on nie mają pojęcia o istnieniu tych zależności, jak i niewiele wiedzą o świecie energetycznym, którego rozmiar znacznie przekracza wymiar świata fizycznego.

Nieznajomość powiązań między światem energetycznym i fizycznym doprowadza nie tylko do chorób i życiowych zapaści, ale i najczęściej uniemożliwia odzyskanie zdrowia, relacji z ludźmi, czy własnego życia.

Czy wiesz, że 70% chorób fizycznych ma tło energetyczne? Czy już domyślasz się dlaczego medycyna konwencjonalna tak często zawodzi, a wielu chorób nie potrafi zdiagnozowąć i leczy zachowawczo!

Całe tło energetyczne, steruje nie tylko życiem biologicznym, ale i losami psychiki, energetycznego ciała egzystencjalnego, jak i ruchem w płaszczu myśli i emocji.

Mając pojęcie o tych związkach i dysponując stosowną mocą energetyczną i duchową można wprowadzić zmiany w tych obszarach, jak i też udzielić wielu cennych wskazówek na temat tego, jak można panować nad umysłem i wspierać ciało fizyczne, by odnaleźć się w życiu w jak najkorzystniejszym dla siebie wariancie.

Nawet najsilniejsze działanie zostanie zniweczone, jeśli nie będziesz utrzymywać w strukturach energetycznych obrazu wykoniania zadania. Własny system artefaktów i rytuałów znacznie tę zdolność podwyższa.

Eliminowanie cierpienia często wymaga czasu i zdwojonego wysiłku, ale i tak w mniejszym lub większym stopniu jestem w stanie pomóc niemal każdemu człowiekowi, a większość wesprzeć w odbudowie samego siebie. Pomagam odnaleźć radość, szczęście i zdrowie, na powrót doświadczyć namiętności, przyjaźni, miłości i samego siebie.

strzałka do góry
Ładuję stronę ...