Gość

Bajki dla dzieci, bajki do słuchania

Potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem.

Bajki do słuchania, działają równie skutecznie na dzieci jak i na dorosłych, którzy bardzo chętnie ich słuchają. Bajka potrafi poruszyć serca, wywołuje emocje, tłumaczy to co niewytłumaczalne i trudne. Utożsamiając się z bohaterami fikcyjnych wydarzeń dziecko uczestniczy w skutkach dobrych i złych sytuacji.

"Wchodząc w rolę" dziecko uruchamia procesy naprawcze organizmu, rozwiązuje swoje problemy emocjonalne i zdrowotne. Bohaterowie bajek są zawsze w wieku dziecka i w sytuacji bliskiej dziecku, dzięki czemu dziecko szybko się z nimi identyfikuje. Szukają rozwiązania problemu dziecka i znajdują je przy wsparciu przyjaciół. Połączenie Bajki Terapeutycznej z Uzdrawianiem Duchowym pozwala leczyć dziecko bezstresowo i skutecznie.

Bajki do słuchania

Medytacja dla dużych dzieci - Bajka: "Smok Albert".

Medytacja dla dzieci i dorosłych "Smok Albert" cz. 2 - Pierwsze Uzdrawianie.

Kamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...