Gość

Bajki dla dzieci, bajki do słuchania

Potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem.

Bajki do słuchania, działają równie skutecznie na dzieci jak i na dorosłych, którzy bardzo chętnie ich słuchają. Bajka potrafi poruszyć serca, wywołuje emocje, tłumaczy to co niewytłumaczalne i trudne. Utożsamiając się z bohaterami fikcyjnych wydarzeń dziecko uczestniczy w skutkach dobrych i złych sytuacji.

"Wchodząc w rolę" dziecko uruchamia procesy naprawcze organizmu, rozwiązuje swoje problemy emocjonalne i zdrowotne. Bohaterowie bajek są zawsze w wieku dziecka i w sytuacji bliskiej dziecku, dzięki czemu dziecko szybko się z nimi identyfikuje. Szukają rozwiązania problemu dziecka i znajdują je przy wsparciu przyjaciół. Połączenie Bajki Terapeutycznej z Uzdrawianiem Duchowym pozwala leczyć dziecko bezstresowo i skutecznie.

Bajki do słuchania

Medytacja dla dużych dzieci - Bajka: "Smok Albert".

Medytacja dla dzieci i dorosłych "Smok Albert" cz. 2 - Pierwsze Uzdrawianie.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski
strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...