Gość

Bajki dla dzieci, bajki do słuchania

Potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem.

Bajki do słuchania, działają równie skutecznie na dzieci jak i na dorosłych, którzy bardzo chętnie ich słuchają. Bajka potrafi poruszyć serca, wywołuje emocje, tłumaczy to co niewytłumaczalne i trudne. Utożsamiając się z bohaterami fikcyjnych wydarzeń dziecko uczestniczy w skutkach dobrych i złych sytuacji.

"Wchodząc w rolę" dziecko uruchamia procesy naprawcze organizmu, rozwiązuje swoje problemy emocjonalne i zdrowotne. Bohaterowie bajek są zawsze w wieku dziecka i w sytuacji bliskiej dziecku, dzięki czemu dziecko szybko się z nimi identyfikuje. Szukają rozwiązania problemu dziecka i znajdują je przy wsparciu przyjaciół. Połączenie Bajki Terapeutycznej z Uzdrawianiem Duchowym pozwala leczyć dziecko bezstresowo i skutecznie.

Bajki do słuchania

Samouzdrawianie. Leczenie światłem. Medytacja dla dzieci - Bajka

Potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem.

Bajka-Medytacja pt. "Tajemnica snów". Budzenie mocy i mądrości duchowej.

Potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem. Koło ratunkowe dla wszystkich rodziców.

Podróże Eli cz.1

Podróże Eli cz.2

Medytacja dla dzieci - "Smok Albert cz. 1". Dzieci odzyskują MOC.

Medytacja dla dzieci - "Smok Albert cz. 2". Dzieci odzyskują MOC.

Smok Albert cz.3 - Powrót do domu. Medytacja. Bajka dla dzieci.

Smok Albert 4. Powrót do Ojca. Medytacja. Bajka dla dzieci.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski
strzałka do góry
Ładuję stronę ...