Gość

Czy jest Bioenergia?


» Artykuł z cyklu » Informacje

 

Bioenergia jest to energia poinformowana, która w naszych organizmach ma za zadanie przepływać przez wszystkie nasze narządy, całe nasze ciało. Jeżeli któryś z narządów fizycznie nie działa wtedy następuje zakłócenie energii w całym ciele i co za tym idzie powoduje skutki negatywne w narządach sąsiednich. Już jako pierwsza Valerie Hunt zasłużona profesor na Wydziale Nauk Medycznych w Los Angeles Uniwersytetu Kalifornijskiego potwierdziła związek po miedzy zmianami pola bioenergetycznego a chorobami. Na jej polecenie przez ekspertów z NASA zostało skonstruowane urządzenie do badania częstotliwości do 250 000 kHz a nie tylko do 150 kHz jak w aparatach EEG i EKG. Dzięki temu urządzeniu była w stanie udowodnić że każdy człowiek posiada własne pole energetyczne które ma ogromny wpływ na zdrowie każdego człowieka. Urządzenie to nazywało się "aurometrem".

Bioenergia

Glen Rein, biofizyk z Instytutu Matematyki Serca badający oddziaływanie bioenergii stwierdził, że w warunkach laboratoryjnych (na szalce Petriego) wystawienie wyizolowanych komórek nerwowych na działanie bioenergii, powoduje przeniesienie impulsu z komórki nerwowej na inną komórkę, w drodze mierzalnego uwalniania neurotransmiterów w synapsach.

Z uwagi, że bioenergia jest poinformowaną energią posiada dwie cechy informację i energię. Bioenergia działa na poziomie podatomowym wszędzie tam gdzie nie ma zakłóceń.Tam też zostaje uwolniona energia kwantowa na poziomie podatomowym. To jest klucz działania bioenergii.

Wszystko co robimy gdzie przebywamy co myślimy wpływa na nasze ciało i otoczenie. Kiedy się starzejemy wibracje wewnątrz i wokół nas ulegają spowolnieniu, człowiek jest jak akumulator do pewnego momentu można go ładować i przyjmuję energie. Jeśli przekroczysz próg nie możności akumulowania energii to ciało nie będzie się już w stanie regenerować i umiera.

Fim nagrany został w laboratorium i pokazuje zachowanie aury u ludzi jak i u zwierząt kiedy oddziaływują na siebie poprzez kontakt fizyczny. Nagrano również dzwięk aury w polach czestotliwosci kolorów żółtego i zielonego. Można zauważyć, że kiedy yogin zmienia stan świadomosci to rownież zmienia sie czestotliwość aury.

Prawdziwe ludzkie "pola bioenergetyczne" (ludzkie aury) zarejestrowane w laboratorium. Badania nad frontierami na polach bioenergetycznych człowieka wspierają 7 centrów czakr w oparciu o możliwości rejestrowania różnych parametrów amplitudy, spójności i częstotliwości. Opierając się na starożytnej chińskiej medycynie południkowej i aktualnych badaniach bioenergetycznych, każde centrum czakry jest twardo połączone za pośrednictwem kanałów energii, które łączą się ze specyficznymi gruczołami dokrewnymi, które mają różne częstotliwości w kolorze, emocjach, dźwięku i właściwościach eterycznych. Optymalne stany zdrowia i słabe lub osłabione stany zdrowia, kreatywność, zmienione stany świadomości, świadome śnienie, miłość i współczucie mają specyficzne podpisy pola bioenergii, które są częścią umysłu, ciała, duchowych punktów odniesienia w stanie empirycznym osoby.

Wydaje się, że wyjaśnienie dr. Williama Tillera na temat zdrowia jest najlepszym naukowym wyjaśnieniem zdrowia odnoszącym się do sił bioenergetycznych w ludzkim ciele. Tiller mówi: "stan zdrowia istnieje, gdy każda substancja chemiczna w ciele fizycznym ma eteryczny odpowiednik chemiczny w ciele eterycznym w odpowiednich stężeniach."


Kamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

Artykuły » InformacjePiątek 22 czerwca 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...