Gość

Technika cudu

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

Czy sądzicie, że ból w kolanie pojawia się od razu, od chwili powstania dysfunkcji? Najpierw kolano toczy choroba, a dopiero potem, jak zabraknie mazi w stawie, pojawia się ból. Dlaczego więc teraz oczekujecie cudu w jednej chwili, w jednej sekundzie? Przecież kolano zdrowieje, już się naprawia, choć wciąż boli jak wszyscy diabli. Na efekty trzeba jednak poczekać. To także proces. To samo dotyczy bliskich, których czyściliśmy w momencie, gdy znęcali się nad psem. Oni wciąż go nienawidzą, nawet jutro mogą go skrzywdzić, choć będą w tym już mniej zapalczywi. Ale może już pojutrze nadejdzie chwila, gdy przytulą go do piersi i przeproszą.

Moc duchowa inna niż ta dotychczas nam znana.

Po skasowaniu kodów w energetyce budzi się moc duchowa, która działa nieco inaczej, niż moc energetyczna. Tu nie ma napięcia, parcia i chaotycznego dążenia. Tu uniwersalnym językiem komunikacji jest obraz emitowany w przestrzeń na fali jedności z całością i w harmonii z nią. To on podpowiada, co moc ma zrobić, by nam było dobrze. Ale by tak się działo, trzeba się przewartościować, z odludka przemienić w osobę asertywną, a ze złego człowieka w "otwartość" wszystko szanującą. No, chyba że ktoś sądzi, że nasze Siły Wyższe będą go chronić przed złem, pozwalając mu jednocześnie krzywdzić innych. Czyli: wy mnie uzdrówcie, zmieńcie życie na lepsze, a ja jak nienawidziłem Kowalskiego, to dalej będę mu dobrze życzyć, może nawet chałupę mu spalę. Taka postawa to chyba nieporozumienie.

Na zawsze zapomnij o przeszłości i starych nawykach.

Przyzwyczajenia są silniejsze? W ogóle nie zamierzasz się zmienić, na dodatek oczekujesz, że ktoś pchnę życie na nowe tory, grzebiąc pod nimi przeciwników?

Nie oczekuj ułatwienia w mordowaniu innych myślą, słowem i czynem. Diametralnie zmieni sposób myślenia i kategorycznie pamiętaj o pracy nad swoim człowieczeństwem.

Zanim zlekceważysz obowiązek pracy nad sobą, przypomnij sobie kim tak naprawdę jest człowiek i ile z tego człowieczeństwa zostało zagubione.

A gdy dodamy do tego unikanie negatywnych wspomnień, tworzenia nowej rzeczywistości w przyszłości i trwania w wyższych wibracjach przez uruchomienie stanu radości lub kochania, wtedy będziecie wiedzieć wszystko, co jest potrzebne, by całkowicie dojść do siebie, by zmienić swoje życie i nigdy tego nie stracić.


źródło: popko.pl


Kiedy byłem dzieckiem mój Ojciec opowiedział mi historię.

"Ojciec zapytał się Syna czemu nie jesz tej pysznej zupy, przecież Mama ciężko się napracowała. Syn popatrzył na Ojca i odpowiedział mu. - Tato, ja przecież się staram, ale z tej łyżki wszytko zlatuje za każdym razem jak chcę coś zjeść. Ojciec popatrzył na niego i odpowiedział - Synu, przecież trzymasz łyżkę odwrotnie, dlatego nic nie możesz nabrać na łyżkę. Robiąc tak będziesz głodny.

Minęlo wiele lat, syn miał już swoją rodzinę, ale nie powodziło mi sie tak dobrze jak Ojcu. Ojciec z tego powodu był zatroskany, ale nie mógł przekonać Syna do zmiany swojego postępowania.

Pewnej wiosny Syn przyszedł do Ojca z prośbą o pożyczenie ziarna na obsianie pola. Ojciec zgodził sie bez wachania. Poszli razem do stodoły, Ojciec kazał Synowi wziąć worek na ziarno i trzymać, sam wziął łopatę do zboża i zaczął napełniać worek. - Syn popatrzył na Ojca i powiedział, dlaczego nie napełniasz worka ziarnem, Ojciec popatrzył na Syna i odpowiedział - Synu jak przecież się staram, ale z tej łopaty wszystko zlatuje za każdym razem jak chcę nasypać do worka ziarno. Ojcze przecież trzymasz łopatę odwrotnie, dlatego nie możesz napełnić worka. Robiąc tak nie obsięja pola, moja rodzina będzie głodna.

W jednej chwili Syn zrozumiał wszystkie nauki Ojca."

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótSobota 25 listopada 2017

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...