Gość

Krąg Ognia


» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

 

To nieprawda, że tylko niektórzy z nas dysponują mocami zdolnymi wnikać w światy tajemne. Tymi mocami dysponuje każdy z nas. Niewielu jednak o tym wie, a ci, co wiedzą, skrzętnie tę wiedzę ukrywają. Nadszedł jednak czas wyzwolenia, czas rozbratu z niewiedzą, czas poznania, czas odnalezienia się w strumieniu rzeczy zdumiewających i dających się przekształcać. A wszystko za przyzwoleniem Sił Wyższych, które tylko czekają, by wesprzeć nas w wysiłkach zmierzających tak do poznania własnej natury, jak i praw rządzących tym światem.

Już wiemy, że przeszłość i stan obecny w jakiejkolwiek sferze ludzkiego działania poznajemy przy pomocy podświadomości, przyszłość z wykorzystaniem nadświadomości (Góry), na kontakt z którą musimy zasłużyć. Nie każdy jednak się domyśla, że przyszłość nie jest niezmienna, że można ją kształtować na różne sposoby, o ile oczywiście owe sposoby są nam znane.

Kręgu Ognia, mistyczna sila przekształcająca rzeczywistość i człowieka, sila zdola skruszyć każdy kamień i każdą przeszkodę na drodze do wyzwolenia.

Krąg Ognia został  objawiony podczas modlitwy jednemu z naszych braci.  Krąg Ognia jest potężnym aktywatorem, aktywatorem niesłychanie skutecznym i -- co najistotniejsze -- działającym pod auspicjami Dobra. Jest sekretem zdolnym skrócić czas wzrastania w duchu o dziesięciolecia, prawdą, którą pod innymi postaciami skrywa się przed pospólstwem, tak jakby wybrani, wiedzący, mieli inne cele od pozostałej części ludzkości. Odsłonia kolejną tajemnicę, która tajemnicą by nie była, gdyby niektórym ludziom nie dawała pakietu kontrolnego nad życiem innych. Po raz kolejny otwarto księgę mądrości i po raz kolejny ukazano ją tym, co ją przyjąć potrafią.

Krąg Ognia spełnia cztery funkcje, z których tylko trzy zostały objawione:

  1. aktywizuje proces przemieniania się ludzkiego ducha,
  2. rozszerza świadomość,
  3. zmienia przyszłość podług naszych oczekiwań i odblokowuje kody, umożliwiając poznanie sekretów wszechświata.

Rozłoż świeczki według przedstawionego schematu i nim je zapalisz, umieścił w kręgu pozostałe akcesoria: kartki i długopis, po zapaleniu świeczek Kręgu nie wolno opuszczać, bo jest to jednoznaczne z przerwaniem sesji, której nie powtarza się już tego samego dnia. Rozpoczęty rytuał powinniśmy starać się doprowadzić do końca.

Świeczki zapłonęły równym światłem, cała zawarta w Kręgu przestrzeń zapłonie jasnoczerwonobiałym światłem. Płomienie wydobywaja się skądś spod podłogi i znikają gdzieś 1,5 metra ponad głową. Bramy wymiarów otworają się, można ujrzeć wokół siebie mnóstwo przeróżnych istot, które z ciekawością przyglądają się wydarzeniom toczącym się w tym świecie.

Ich widok nie zaskakuje. Żadna z przyglądających się mi postaci nie potrafiła przekroczyć linii płonących świec, a właściwie boi się do owej granicy zbliżyć.

Płonie cały krąg i co dziwne, płomienie przenikały nas na wskroś, jak gdyby materialne ciało nie stanowiło dla ich mocy żadnej przeszkody. Nigdy przedtem ani potem nie odczuwa się takiego gorąca, jak za pierwszym razem. Siedzisz w pozycji luźnego lotosu na wprost ustawionego ze świec krzyża i cały płoniesz Jest w tym coś urzekającego, coś mistycznego, w czym się chcice uczestniczyć.

Choć znajdujesz się w pozycji siedzącej, oczyma wyobraźni widzisz swoje ciało wyprostowane i zawieszone nogami w dół w tunelu płomieni, którego dna ani góry nie sposób już dojrzeć.

Siódma czakra, która jest ustawicznie otwarta w Kręgi Ognia, stanowi zwieńczenie wielowymiarowego tunelu płomieni, jako spływ duchowej energii, podczas otwarcia Kręgu Ognia automatycznie zostaje przestrojona przez energie duchowe zstępujące z Góry.

Kody odblokowujące znajdują się w "Astralnych skalach uczuć i rozwoju człowieka". Przy odblokowywaniu należy symbole-figury ustawić poza kręgiem. Jedynie bramę można umieszczać także w kręgu.

Czas pobytu w Kręgu Ognia jest różny i raczej zależny od celu jego otwierania niż od z góry zakładanego czasu trwania. Gdy chodzi nam o wzrastanie w człowieczeństwie, o szybszą przemianę duchową, wystarczy 20 minut. Otwieranie kodów to zwyczajowo od pół godziny w górę, bo przecież wypada zacząć od wejścia w kontakt z Opiekunami i dopiero przy ich obecności starać się o przeniknięcie kolejnych sekretów istnienia (choć nie jest to warunek). Proszę pamiętać, że pozostałe dwa kody otwierają dostęp do istot, z istnienia których niewielu zdaje sobie sprawę. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby do spotkania doszło poza strefą ochronną. (Zgaszenie świeczek zawsze kończy połączenie po obu stronach).

Co się tyczy zmiany czyichś losów, jeśli już Góra wyraziła na to zgodę (co odczytujemy na skalach), to Krąg Ognia stanowi tu tygiel przyspieszający powstanie tego, co w nim zostaje myślą wyrażone. Więc i czas otwarcia jest zależny od tego, jak szybko i sprawnie uporamy się z gronami myśli ukazującymi modelowaną według naszych zamysłów przyszłość.

Zwyczajowo rozpoczynamy od oddechów oczyszczających i potęgujących integrację z energiami duchowymi, mówię oczywiście o sposobie prowadzenia powietrza przez stopy i głowę, po czym skupiamy się na oddechu otwierającym drogę energiom aktywnym (oddech zstępujący: przez głowę do podstawy kręgosłupa i z powrotem) i nawiązujemy łączność z Górą. Dalej to typowa koncentracja, gdzie obrazem dokładnie pokazujemy, jak byśmy chcieli, by nowa rzeczywistość wyglądała. Gdy mówimy o ukochanej osobie, która lokuje uczucia w kimś innym, to wyobrażamy sobie dokładnie, jak ona zwraca się ku nam szczerym sercem, jednak ani na chwilę nie wolno nam źle pomyśleć o konkurencie. Jemu należy życzyć wielkiego szczęścia z kimś innym, wytrwania w tych poszukiwaniach i na pewno wsparcia przez jego osobistego Opiekuna. Pamiętajmy, że w Kręgu nie może powstać żadna zła myśl, bo ona natychmiast zacznie nas niszczyć! Utracimy też na długo kontakt z Górą.

I jeszcze jedno: gdy walczymy o zmianę losu kogokolwiek, to pamiętajmy, by nie spocząć na laurach. Góra wszystkiego za nas nie załatwi. To my sami musimy tworzyć właściwą rzeczywistość. Góra zmieni uczucia innego człowieka, ale my musimy potem zrobić wszystko, by owa zmiana się utrzymała.

Oczywiście Góra doskonale zdaje sobie sprawę z rozlicznych niuansów takich zmian, z tego, że nie każdy potrafi wytrwać w zamierzeniach. Ale zawsze możemy być pewni, że nawet porażka bardziej nam się przysłuży, niż gdyby do takich prób jedności nie dochodziło.

Dla pozyskania kogoś do naszych starań, mówię oczywiście o zmianie przyszłości innego człowieka wbrew jego dążeniom, Krąg Ognia otwiera się od 2-12 razy. Raz dziennie. Najlepiej między godziną 20-21. Dla przyspieszenia duchowego wzrastania otwieramy go 44 razy w ciągu roku, obojętne jak często. Tutaj nie potrzebujemy zezwolenia Góry. Raczej przeciwnie, to często właśnie dzięki Kręgowi Ognia uzyskujemy połączenie z Siłami Wyższymi, które od tego czasu zaczynają się bacznie przyglądać naszym wysiłkom. Aprobata Góry potrzebna jest tylko w przypadku opanowywania woli i modyfikowania przeznaczenia innego człowieka.

Kiedy Góra zezwala na taki proces zmian, czytaj: aktywnie w nim uczestniczy, to bardzo często w trakcie sesji dochodzi do przekazywania konkretnych informacji, które mają otwierającemu Krąg pomóc w rozumieniu własnej przemiany.

Pozycja tyłem do krzyża rozgrzewa cały tułów do tego stopnia, że zaczyna płonąć wewnętrzny ogień, który przenika całe ciało na wskroś. Początkowo płomień z wolna przechodzi białą obwódką w biały ogień, który silnie pobudza czakrę Trzeciego Oka. Jej pogłos i przenikliwość zaczynają wydostawać się poza obręb głowy. Całe ciało staje się rezonatorem, który odbiera halo wszechświata i nadaje zarazem sygnały. A wszystko zachodzi w tym samym czasie i dogłębnie na wszystkich sześciu poziomach. Kiedy pojawia się obraz rombu (w środku krzyża), jest to znak, że jesteśmy gotowi do uzdrawiania ciała, zwłaszcza organów wewnętrznych. Pulsowanie krwi w skroniach i wzmożona wibracja głowy oznacza, iż Siły Wyższe poprzez siódmą czakrę podnoszą nasze wibracje, dostosowując umysł do nowej formy poznania, naszą energetykę do duchowych wibracji Multiwersum...

Dokładną technikę wejścia w kontakt z Opiekunem, która uprzedza nasze działanie w Kręgu Ognia przedstawiono w "Wyzwoleniu. Prawdziwej drodze do urzeczywistnienia". Wskazówki wówczas otrzymane odczytujemy na skalach astralnych i według nich uaktywniamy ów ocean przemieniania się.


- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótSobota 24 marca 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...