Gość

Ezoteryka

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

To koszmar poszukujących Boga w sobie. Łapie ona w swoje szpony tych, co zmądrzeli na tyle, by pojąć, że religia nie ma z duchowością nic wspólnego, choć o niej mówi; że księdza to kaleki głoszący wszystkim o tym, że był kiedyś sportowiec, który potrafił przeskoczyć góry. Mówią tak dużo i bez przerwy, pieczętując to biciem dzwonów i medialną oprawą, że każdy słuchający zaczyna się po czasie zastanawiać, czy to aby on sam nie jest tym zapowiadanym sportowcem. A gdy w tę brednię uwierzy, innych zmusza do posłuchu, wmawiając im, iż jest chodzącą doskonałością. Jakimż ślepym i interesownym trzeba być, by kaleki od zdrowego człowieka nie odróżnić. Jak duchowo zacofanym, by z zagubionej duszy robić władcę świata.

Ezoteryka czyni dokładnie tak samo. Oferuje wgląd w duchowe, mówiąc o duchowym fizycznym słowem. Chwyta w swe szpony wszystkich tych, którzy zwątpili w kościół i Wielkiego Mistrza. Barwi życie poszukujących prawdy mrzonkami o Bogu i treningami energetycznymi, a tak naprawdę energetycznie programuje (opętuje) i wykorzystuje naiwnych, niczego nieświadomych ludzi. Wielcy "guru" przekopiowują do mózgu setki książek, a potem na ich podstawie piszą własne, podtrzymując w odbiorcach energetyczny śmietnik. Mamy afirmacje, mamy medytacje, mamy przekazy z kosmosu, mamy setki szkół uzdrawiania, mamy nawet akademie psychotroniczne, a wszystko to razem wzięte nie jest warte funta kłaków. Jest niczym wobec orgazmu, jaki przeszywa istotę ludzką, gdy siebie i innych pokocha, gdy sobie i innym wybaczy, gdy współodczuwa i współtworzy z innymi nowe wartości, gdy czuje w sobie wiew troski i opieki, gdy po pojmowaniu przychodzi rozumienie, a wraz z nim miłość i odpowiedzialność za Całość, która w ducha jest tym samym co i On, Duch.

90% rzeczy, które wmawia ludziom ezoteryka nie istnieje, jest iluzją, choć twórcy tej iluzji nieźle na tym zarabiają. Jeśli chcesz żyć iluzją, wędrowcze, bo masz w tym swój cel, to żyj, ale pamiętaj, że jak nią skarmiasz innych, to wkrótce poniesiesz tego konsekwencje.

Każdy kto zawita w moje progi, uzyska wszystkie podpowiedzi co do pracy nad sobą. Nauczy się widzieć, słyszeć, jasnowiedzieć, posługiwać pismem automatycznym i kształtować własną i innych przyszłość, a nade wszystko nauczy się blokować wszelkie zło, wszelkie wrogie działania idące w stronę bliźnich od strony zaprzedanych złu "ezoteryków" i "systemowców". Nauczy się też z wolna posługiwać mocą duchową i kreacją, a z czasem, czego i ja się w tej chwili uczę - powoływać nowe formy istnienia starego.

Ale dopóki nie ma w tobie, wędrowcze, rozkwitającej idei budowania Edenu dla siebie i innych, nie pukaj do mych drzwi i nie udawaj przez sobą i rodziną, że pragniesz się w swoim własnym duchu obudzić, bo nie o tego ducha ci chodzi.

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Bożenka, Ryszard i Zbyszek mówią o problemach w uzdrawianiu...

Trzeźwe spojrzenie na podejście ezoteryki do spraw energetycznych. Tu nie wszystko jest takie, jak nam się wmawia.

Ezoteryczne zakłamanie. Uważaj na ukryte promienie śmierci.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótŚroda 22 listopada 2017

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...