Gość

Objawienia

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

Objawienia, to przekazy ukazujące działanie Prawa, które otwarci w Bogu ludzie odbierają od naszych przyjaciół z Góry. Nie zostaje tu uwzględniony poziom istoty, która przekazuje nam treści, bo w mniejszym lub większym stopniu zawsze wnoszą one Nowe do naszego życia i postrzegania świata duchowego. Umieszczone tu informacje pochodzą wyłącznie z przekazów czystych i klarownych. Jakikolwiek udział objawień zwodniczych natychmiast dyskredytuje tekst i nie jest on tu umieszczany.

98% ludzi, otwierając się na świat duchowy, zapomina właśnie, że pod płaszczykiem rozświetlonych istot ukazują się im właśnie byty, które są przeciwne naszemu rozwojowi. Przekazy od nich, obrazy od nich, energie od nich płynące zawierają zawsze informacje nam znane, co do których prawdziwości nie ma nigdy wątpliwości, a w miarę rozwoju przekazu tak już ujmują rzeczywistość, by w jej kontrolowanemu wypaczeniu zwieść człowieka z drogi ku prawdzie i zamknąć w duchowej niemocy. Potem zostaje już tylko krok do zniewolenia i schwycony w sieć ciemności człowiek zaczyna aktywnie wyrażać ich niszczące ten świat poglądy.

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótNiedziela 11 marca 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...