Gość

Emocje


» Artykuł z cyklu » Encyklopedia Wiedzy-Duchowej

 

Negatywne emocje są bardzo zróżnicowane, towarzyszą człowiekowi codziennie i w każdej chwili mogą zepchnąć go w przepaść negatywnych przeżyć. Negatywne emocje mają ogromny negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Taki stan niszczy naturalną energetyczną ochronę organizmu.

Obraza, poczucie krzywdy. Podwyższona wrażliwość, wybuchowość, gniew, wściekłość nienawiść, zrzucanie winy na innych.

Brak miłości i wiary, zarozumiałość, chelpliwość, próżność, złośliwość, zawiść, zazdrość, smutek i tęsknota.

Pycha i zarozumiałość, egoizm, zatracenie się w świecie iluzji, w mrzonkach, obrażanie się na los, życie, na otaczających nas ludzi i sytuacje, stałe rozdrażnienie, dążenie do "słodkiego, miłego życia".

Zarozumiałość, skrywana pycha, eksponowanie swojego ego, samowola, upór. Uprzedzenia w stosunku do ludzi oraz efekt sytuacji, w której człowiek musi znosić nawet krótkotrwałe towarzystwo nielubianej osoby.

Złe postępowanie, złe myśli i zamiary oraz chęć wcielenia ich w czyn.

Wiemy, że emocje to prądy energii, które ustawicznie przepływają przez ludzki organizm, energetyzując wszystkie jego systemy. Energia ta jest bezbiegunowa, czyli czysta. Jest zdrowa, tyle, że wywiera na organizm tak duże ciśnienie, iż jest on zmuszony do jej przetwarzania (pomnażania).

Gdy wydalamy ją w potokach niskich wibracji, uszkadzamy nie tylko organizm fizyczny, ale i ciała subtelne.

Gdy nadajemy jej wyższe wibracje, uzdrawiamy ciało i duszę, a przy okazji wzmacniamy całe środowisko zewnętrzne.

Emocje pochodzą z układu energetycznego i nie są efektem interakcji z otoczeniem. To nie kontakt z ludźmi wywołuje takie, a nie inne reakcje, ale nasz sposób przetwarzania energii emocji powoduje taki, a nie inny rodzaj zachowań w stosunku do ludzi, zachowań modelowanych przez obowiązujący wzorzec.

Nabywając umiejętność dystansowania się od emocji, rozumiejąc, że są one bezświadomym programem energetycznym, uzależnionym od sposobu przetwarzania energii w organizmie, dokonujemy niebywałego przeskoku ewolucyjnego, który w rozwoju duchowym nazywa się: wyzwoleniem.


Encyklopedia Wiedzy Duchowej Emocje

Encyklopedia Wiedzy Duchowej - EMOCJE

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Encyklopedia Wiedzy DuchowejSobota 9 kwietnia 2022

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...