Gość

Na czym polega wybaczanie innym?


» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

 

Wybaczanie innym zaczyna się w momencie, gdy uświadomimy sobie, że inni ludzie, podobnie jak my, są ułomni i jeszcze niedoskonali duchowo. A gdy zastanowimy się głębiej i przypominamy sobie słowa Jezusa, który mówił o tym, by nikogo nie osądzać i nie serwować wyroków (Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem), dojdziemy do wniosku, że tak naprawdę nie znamy całej historii owej winy.

Dlatego lepiej nie tracić czasu i energii na osądy czy oskarżenia, tylko darować winy oraz wybaczać. Należy sobie uświadomić, że ten, któremu mamy wybaczyć, urodził się w świecie systemowego oprogramowania i został skażony ludzką moralnością, która nie ma nic wspólnego z prawem duchowym. Że kościelna moralność ludzką doskonałość, wyrażającą się w cudzie namiętności, przyjaźni i miłości, zastępuje chorym zapisem rzekomego zepsucia, kodując w człowieku nienawiść, zazdrość, poczucie winy, oraz wywołując wewnętrzne konflikty. W każdym człowieku od dziecka, dzień po dniu, godzina po godzinie, zabijane są cząstki Ojca, a jego dusza zatruwana jest jadem zniewolenia (poprzez wymuszanie totalnego podporządkowania  myśli, słowie i czynie). Następnie ten zniewolony człowiek - którego np. zniszczył psychicznie rodzic, gdyż np. nie mógł się nim szczycić - schodzi na złą drogę, by w ten sposób walczyć o przeżycie.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek Drogi Czytelniku, co byłoby z zagubionymi ludźmi, gdyby znaleźć się na innej planecie, w innym systemie społecznym, funkcjonującym na zasadzie Edenu? Oni mogliby tam żyć w całkowitej radości, będąc najszczęśliwszymi istotami na świecie. Mogliby być wzorami wszelakich cnót, prawdziwymi świętami. Tak naprawdę to system jest totalnym złem, nie oni. Gdy w Świątyni Serca pojmiemy prawdę o Systemie, który jest źródłem wszelkiego zła na Zienie oraz odczujemy w 100% wybaczanie innym i już nigdy nie będziemy mieli problemu z odpuszczaniem win bliźniemu.


- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótWtorek 16 stycznia 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...