Gość

Na czym polega pokochanie siebie?


» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

 

Kluczem do pokochania siebie, czyli przerobienia pierwszej lekcji w szkole samodoskonalenia, jest uświadomienie sobie własnego pochodzenia i duchowej doskonałości. Człowiek, ewoluując uczy się miłości. Wszyscy ludzie, niezależnie od swoich dokonań, muszą na początku pokochać siebie - czyli odnaleźć własną duchowość.

Muszą odkryć swoje pochodzenie. Musza pojąć, że mają w sercu promień łączący z Ojcem oraz potężną, uśpioną moc. Powinni odczuć i zrozumieć, że ich powinnością jest wspaniałe, szczęśliwe życie w radości i harmonii z innymi ludźmi oraz całym Wszechświatem.

Wielu z nas wciąż zadaje sobie pytanie: Kim tak naprawdę jestem? Niewielu zdaje sobie sprawę, że najważniejsze są w tym wszystkim nasze duchowe powołanie, które zespala atomy w całość i dzięki temu przejawiamy się w materii. Naszym prawdziwym rodzicem jest Stwórca, nazywany Bogiem-Ojcem. Jesteśmy doskonałością wyrosłą z Jego Własnej Istoty. Jesteśmy cudem stworzenia, któremu odmawia się prawa do własnej doskonałości. Jesteśmy aniołami, które na czas żywota zapomniały o boskim pochodzeniu i nie potrafią dostrzec swoich pięknych skrzydeł. "Człowiek jest wspaniała istotą, cudem natury. Jest tak doskonały, że ma prawo podlegać przemianom. Jako jedyny może w pełni doświadczać zarówno dobra, jak i zła, i poprzez to doświadczenie zyskiwać moc kreacji zdolną tworzyć całe wszechświaty, zdolną ujmować Boga w nieskończonej ilości odcieni".

Każdy z nas jest swoistą duchową doskonałością, którą dopiero w ziemskim obliczu, niszczy więzienne prawo. Każdy z nas rodzi się czysty. Gdy pokochamy siebie w 100%, wyleczymy się ze wszystkich kompleksów oraz przestaniemy czekać na cudzą akceptację własnego postępowania. Nie będziemy też przejmować się niedoskonałościami naszego fizycznego ciała ani lęku przed czyimiś negatywnymi osądami.


- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótWtorek 16 stycznia 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...