Gość

Człowiek - odnajdywanie źródła


» Artykuł z cyklu » Przekazy

 

Objawienia, to przekazy ukazujące działanie Prawa, które otwarci w Bogu ludzie odbierają od naszych przyjaciół z Góry. Nie zostaje tu uwzględniony poziom istoty, która przekazuje nam treści, bo w mniejszym lub większym stopniu zawsze wnoszą one Nowe do naszego życia i postrzegania świata duchowego. Umieszczone tu informacje pochodzą wyłącznie z przekazów czystych i klarownych. Jakikolwiek udział objawień zwodniczych natychmiast dyskredytuje tekst i nie jest on tu umieszczany.

Zastanawiając się jak to jest być człowiekiem, jak odnaleźć siebie?

Góra przekazała mi to pokazując studnie. Studnię obrazuje jako coś "mrocznego". W zależności od tego w jaki sposób zostanie napełniona "wodą duchową", tak jest postrzegana.

Studnia - narodziny

Człowiek rodzi się jako biała karta. Stojąc u źródła widzi świat mniej więcej jak na obrazie powyżej. Wie, że nie może stać w miejscu, choć cel drogi jest widoczny, aby się odnaleść, wypłynąć na powierzchnię, musi pokanać wiele poziomów. Stojąc u samego "źródła", sprawa nie wygląda na prostą. Wiesz dokąd masz dojść i wiesz, że nie wszyscy zdołają tego osiągnąć.

Góra pokazała mi w jaki sposób to zrobić. Wzrastając poprzez doświadczenie, wypełniasz studnię. Podnosisz się w górę, pokonujesz kolejne poziomy.

Zobacz jak postrzegają cię inni ludzie. Ilu ludzi pomoże ci podnieść poziom człowieczeństwa? Kto odnajdzie w tobie drugiego człowieka?

Będą czerpać z twoich doświadczeń, wybierając "wodę" i zawsze pozostawiąc tylko tyle, abyś za wcześnie nie wysechł. Ilu ludzi widząc małe źródełko wrzuci do środka kamień? Ilu ludzi przejdzie obojętnie?

Jednak ty masz siłę, wiesz, że źródło nie jest na dnie studni, źródło jest tak dokąd zmierzasz - w domu Ojca. Gdy wzrośniesz, nic Cię nie zatrzyma.

Źródło


Kilka miesicy po tym przekazie, natrafiłem na inne wytlumaczenie przekazu ze studnią. Studnia to miejsce, w której powinien przebywać każdy, kto chce odnaleźć w sobie człowieczeństwo, poznać prawdę poprzez prawa duchowe. Czy wiesz, że słowo Student - znane na całym świecie, we wszystkich językach brzmi tak samo, a pochodzi od studni, czyli studiowania - poznawania praw - kawałek po kawałku, przez całe życie. 


Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » PrzekazySobota 13 stycznia 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...