Gość

Budowa Domu Swego

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

Im większa jedność ze światem, tym większy wpływ na całość. Nie ma tu znaczenia, czy to coś kochasz, czy też nienawidzisz, ważne (według prawideł energetycznych), byś myślą, słowem i czynem był w tym zawarty. To w czym jesteś zawarty, łączy się z tobą i cię wspiera lub się tobie przeciwstawia, ważne, że masz do tego czegoś dojście. Reszta zależy od siły kreacji.

Budowa Domu Swego

Prócz zmiennego żywiołu ludzkiego każda rzecz, każda idea, każda sytuacja wspiera wszystko, co jest w niej zawarte, bez względu na to, czy chcemy to zniszczyć, czy odrestaurować. Wygrywa więc ten, kto w większej ilości cząstek zawarł siebie i swoje tęsknoty. Ten kto chce cię osłabić i nad tobą zapanować, musi odebrać ci część tego, co do ciebie należy: wolność, marzenia, stany jedności z ludźmi itd., a gdy tak się stanie, coraz wyraźniej tracisz szansę na powrót do dawnego stanu, zwłaszcza gdy agresor na dobre zagości także w części twojej własnej istoty.

By móc być silnym i wpływowym, trzeba umieć zbudować Dom Swój ze wszystkich elementów, których się dotyka. O tym traktuje cały zamieszczony poniżej materiał. W nim znajduje się wiedza o tym, jak poprawić swój los w tym wymiarze, oraz o tym, co trzeba zrobić, by tworzyć „nowe” także w wyższych przestrzeniach energetycznych. Tematy nie są przypadkowo ułożone. Zapoznaj się z nimi w przedstawionej kolejności, nie wyciągaj modlitwy przed film przed nią ustawiony.

A gdy w końcu ustawisz swoją fortecę we wszystkich planach, zawsze będziesz mógł wyjść z opresji lub też nadrobić to, co ci silniejsi odebrali. Także Boga i ciebie samego.

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótŚroda 3 stycznia 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...