Gość

Świadomość, rozszerzenie świadomości, jaźń

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

ŚwiadomośćŚwiadomość, to nic innego, jak pewien określony stan w którym się znajdujemy.

Rozszerzanie świadomości - to proces przenoszenia obecności i świadomości z poziomu fizycznego (umysł) na poziom energetyczny (świadomość) i duchowy (jaźń), dzięki czemu człowiek może korzystać z bogactw i dobrodziejstw świata fizycznego, energetycznego i duchowego.

Człowiek normalny (posługujący się umysłem i pozbawiony mocy i zdolności swoich wyższych ciał) może doświadczać jedynie życia na poziomie fizycznym i ruchu energii w niższych pasmach wibracyjnych (myśli, emocje i stany).

Uznaje nawet, że coś takiego jak ciało energetyczne (dusza) i duchowe nie istnieje.

W tej chwili masz świadomość scentrowaną jedynie na poziomie fizycznym i częściowo na poziomie energetycznym.

Stany wibracyjne, które kształtują ludzką postawę, sa czynnikiem wiodącym do coraz pełniejszego postrzegania Całości. Dzięki tym stanom, na stałe przekształcającym strukturę energetyczno-duchową istoty ludzkiej, wzrastający szybko zapanowuje nad emocjami i myśleniem, potem nad ciałem egzystencjalnym, by w końcu otworzyć swoje oczy w powłokach duchowych. Umysł staje się wówczas narzędziem Jaźni, która nim steruje za pomocą pasm sensorycznych zwanych roboczo świadomością.

Prawdziwe opanowanie każdego ze wspomnianych stanów na stałe podnosi poziom wibracji, przez co owe pasma się ugruntowują

Rozszerzanie świadomości to synonim odczucia w sobie duchowej potęgi wszechświata. To odkrywanie prawa duchowego, które wcale nie ułatwi ci życia. Jeśli szukasz tu czarów, sztuczek mogących zwiększyć twoją przewagę nad drugim człowiekiem, to muszę cię rozczarować: tego tu nie znajdziesz. Inaczej czekałaby cię pustka, ból, szaleństwo i samotność.

Rozszerzenie świadomości to nie mit, ale prawo, które dano nam w chwili zrodzenia ludzkiego ducha i zabrano w chwili stworzenia materialnego ciała.

Rozszerzanie świadomości jest naszym wrodzonym atrybutem i prowadzi wprost do oświecenia, do zjednoczenia się z duchem wszechświata.

Rozszerzanie świadomości to dostępowanie przemiany, która zmienia człowieka wierzącego w wiedzącego. Wierzących są miliardy, wiedzących garstka. Lecz ta zmiana oznacza również całkowite zatracenie swojego dawnego obrazu (wizerunku).

Każdy z nas w równym stopniu jest świadomy obecności Boga i jego znaczenia i ma takie samo prawo i umiejętności, by zwiększyć swój udział w doświadczeniu Boga we własnym życiu jak każdy inny. Nikt w tym prawie nie jest mniej lub bardziej pobłogosławiony. Wszyscy mają równe szanse. Lecz równe szanse nie oznaczają, że każdy z takim samym zacięciem zmierza do tego samego.


- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Modlitwa z dn. 2-06-2018. Świadomość przemówiła

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótŚroda 6 grudnia 2017

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...