Gość

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

Ciała człowieka - Ciało fizyczne

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

Ciało fizyczneFakt, jest wszystkim co znasz. Gdy się psuje, gdy słabnie, wpadasz w panikę. I słusznie, bo jest ono jedynym wehikułem dla duszy w tym wymiarze i trzeba o nie dbać, jest jak auto dla komiwojażera.

Nie ma dla ciebie znaczenia, czy jego niedyspozycja powstała z powodu uderzenia świata stricte fizycznego (wypadek, poparzenie, uderzenie, ugryzienie, wpływ pól magnetycznych, substancji żrących itd.) czy z powodu działania innych istot żywych, jak robaki, bakterie czy wirusy bądź też z powodu wadliwego DNA, które nagle gorzej steruje naprawą komórek lub odtwarzaniem organów.

Znaczenie ma tylko ból i niedyspozycja. Tymczasem za 70% chorób ciała fizycznego i za 90% uszkodzeń psychiki nie odpowiada świat fizyczny, ale właśnie energetyczny, ten niewidoczny gołym okiem.

Stąd się bierze skuteczność bioenergoterapii i uzdrawiania duchowego?

One nie likwidują skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm fizyczny sam może już włączyć system samonaprawczy, który w DNA od zawsze istnieje, a który siły energetyczne niemal natychmiast wyłączają, gdy przypuszczają atak na jakiś organ w człowieku. Ale o tym za chwilę.

Jeśli chodzi o ciało fizyczne, o ile nie da się w danej chwili zlikwidować chorób ciała fizycznego można je niemal wszystkie ograniczyć, co najczęściej kończy się stałym podleczeniem.

Skąd zatem porażki? Niestety ludzie niszczą efekty naszej pracy negatywnymi energiami wypływającymi z nich samych, jak niewiara, zwątpienie czy złość i nienawiść siane w starciach z agresywnym ludzkim środowiskiem. Ale mam nadzieję, że wkrótce i te czynniki nie będą miały znaczenia przy uzdrawianiu, bo z wolna pojmujemy zasadę działania pasm boskich, które takich ograniczeń już nie mają (ich skuteczności nie ogranicza wola i energetyka uzdrawianego).

Samo odtworzenie szyfrów, czyli wtórnych zapisów, jak Góra nazywa DNA, umożliwia utrzymanie zdrowia po ustąpieniu choroby. W przeciwnym razie, tak jak w przypadku niszczących organy różnorodnych energii, po wycięciu uszkodzonego fragmentu, choroba rozwijałaby się dalej, według zakodowanej w uszkodzonym DNA instrukcji. Naprawa DNA równoznaczna jest nie tylko z poprawą zdrowia, ale także z przedłużeniem życia, co potwierdzają zaskoczeni jasnowidzowie.

Ciała człowieka - Ciało fizyczne

Ciała człowieka - Ciało energetyczne - Dusza

Ciała czlowieka - Ciało egzystencjonalne

Ciała człowieka - Ciało przestrzenne

Ciała czlowieka - Ciało duchowe

 

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótSobota 16 grudnia 2017

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...