Gość

Akupresura -  gaz, wzdęcia i zaparcia - pierwsza pomoc


» Artykuł z cyklu » Pierwsza pomoc

Czy akupresura może złagodzić zaparcia i problemy trawienne?

Na szczęście dla wszystkich zaangażowanych w alternatywną medycynę, techniki uzdrawiania energetycznego, takie jak akupresura, często pozwalają pozbyć się przykrości takich jak gaz i zaparcia, gdy zawodzi tradycyjne leki bez recepty.

A to dlatego, że akupresura jest techniką uzdrawiającą, która pozwala ciału leczyć się, zamiast polegać na lekach lub innych środkach.

Akupresura pozwala nam zrównoważyć energię południka ciała i w ten sposób wysłać energię uzdrawiającą do naszych narządów, w tym do układu trawiennego. Może to doprowadzić do ulgi dla denerwujących objawów problemów trawiennych, takich jak gaz, zaparcia lub biegunka.

Akupresura jako technikia regulacji energii często działa tam, gdzie leki nie pomagają. Dzieje się tak dlatego, że metody uzdrawiania energetycznego zbliżają się do problemu w energetycznym i/lub duchowym źródle problemu, który leży głębiej niż same problemy fizyczne.

Oczywiście, akupresura nie zawsze będzie magiczną kulą. Jeśli masz okropną dietę, która powoduje problemy trawienne, wtedy być może skuteczniej będzie pozbyć się problemów związanych z gazem i wzdęciami przez naprawienie diety.

Akupresura może pomóc twojemu ciału wyleczyć się, ale nie może w magiczny sposób zmienić diety, aby zawierała wartościowe składniki, co jest ważnym aspektem wielu problemów trawiennych.

Bez względu na bezpośrednią fizyczną przyczynę problemów z gazem, możesz pomóc swojemu ciału działać z maksymalną wydajnością i uwolnić się od tych problemów gazowych w jak największym stopniu poprzez zrównoważenie przepływu energii południka. I możesz to zrobić z odpowiednimi punktami akupresury w ciągu zaledwie kilku sesji - nawet kilku minut.

Oto niektóre punkty akupresury specjalnie wybrane, aby ulżyć twoim dolegliwościom. Pomogą pozbyć się gazów, wzdęć, zaparć i innych problemów jelitowych.

Naczynie poczęcia 12, w środku brzucha, około połowy między pępkiem a spodem mostka.

Ostrzeżenie: nie używaj tego punktu przez dłuższy czas. Najlepiej też unikać naciskania na nią z pełnym brzuchem.

Ten punkt akupresury Naczynka Poczęcia złagodzi wszelkie problemy trawienne. Zmniejszy to ból brzucha, skurcze mięśni brzucha i zgagę.

Pomoże pozbyć się problemów trawiennych, które powodują gaz i złagodzić zaparcia. Pomoże to również złagodzić stres emocjonalny, taki jak lęk, który może przyczyniać się do rozstroju żołądka lub złego trawienia.

Naczynie poczęcia 6, w środku brzucha, dokładnie dwie szerokości palców poniżej pępka.

Użyj tego punktu nacisku na brzuchu, aby złagodzić problemy z brzuchem, takie jak ból, zaparcia i gaz.

Ten punkt pomoże leczyć problemy trawienne wszystkich typów, a nawet pomoże zmniejszyć ból pleców.

Pęcherz 23 i Pęcherz 47, umiejscowione z tyłu, na wysokości pasa, dwie szerokości palców i cztery szerokości palców (odpowiednio) z boku kręgosłupa.

Pęcherz 23 i Pęcherz 47

Użyj tych sąsiednich punktów Meridianu Pęcherza, aby złagodzić niestrawność i inne problemy trawienne.

Te punkty mogą pomóc złagodzić bóle brzucha i inne problemy, które mogą być związane z nadmiarem gazu.

Żołądek 36, umiejscowiony z przodu podudzia, o szerokości czterech palców poniżej rzepki i szerokości jednego palca w kierunku na zewnątrz kości piszczelowej (z dala od drugiej nogi).

Żołądek 36

Ten punkt Meridian Żołądka pomoże na problemy żołądka i układu pokarmowego. Pozwoli to złagodzić bóle brzucha spowodowane złym trawieniem, pomagając również w odprężeniu.

Ten punkt może być używany do różnych problemów zdrowotnych związanych z żołądkiem. Pomoże to również poprawić metabolizm, a tym samym złagodzić zmęczenie związane z układem trawiennym.

Osierdzie 6, znajdujące się w środku wewnętrznej strony przedramienia, około dwóch i pół szerokości palców poniżej fałdowania nadgarstka.

Osierdzie 6

Użyj tego punktu nacisku na przedramieniu, aby złagodzić niestrawność, bóle brzucha i nudności. Ten punkt może pomóc w rozładowaniu żołądka, co może również przyczynić się do uwolnienia gazu.

Ten punkt służy również do łagodzenia niepokoju.

Śledziona 4, znaleziona na łuku stopy, po stronie z dużym palcem, około jednego kciuka od piłki od stopy w kierunku pięty.

Śledziona 4

Użyj tego punktu ucisku na stopie, aby zrównoważyć Meridian Śledziony, co ułatwi trawienie na różne sposoby, pomagając złagodzić niestrawność i gazy.

Ten punkt pomoże także zatrzymać biegunkę i ukoić mięśnie jelit i żołądka, aby pozbyć się skurczów brzucha. Złagodzi bóle brzucha i pomoże zmniejszyć lęk.


Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Pierwsza pomocNiedziela 10 grudnia 2017

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry Zadzwoń
Ładuję stronę ...