Gość

Coronavirus - Aby wyobrażenie było bardziej oczywiste


» Artykuł z cyklu » Porady, wskazówki

 

https://pixabay.com/pl/users/congerdesign-509903/

Akt pierwszy – wirus komputerowy 

Czym jest wirus komputerowy

Wirus komputerowy jest programem, który przedostaje się do komputera bez Twojej wiedzy lub pozwolenia. Niektóre wirusy są tylko irytujące, ale większość wirusów jest destrukcyjna i przeznaczona do infekowania i przejęcia kontroli nad podatnymi systemami. Wirus może przenosić się między komputerami i sieciami poprzez kopiowanie się, podobnie jak wirus biologiczny przechodzi z osoby na osobę.

Jak rozpoznać wirus

Twoje połączenie internetowe może działać powoli lub może nawet przestać działać. Typowe zachowanie to również wyłączenie antywirusa lub zapory ogniowej. Komputery zainfekowane przez wirusy są nawet w stanie działać na własną rękę, wykonując czynności bez twojej wiedzy.

Jak usunąć wirus

Uruchom skan antywirusowy przy pomocy oprogramowania antywirusowego. Jeśli zostaną wykryte wirusy, usuń je. Można także cofnąć system do poprzedniej niezainfekowanej wersji (dodane przez autora).1

Okazuje się, że można sobie z tym wirusem poradzić


Akt drugi - wirus biologiczny

Przechodzimy do wirusów biologicznych.

Wirus jest programem, który przedostaje się do organizmu bez Twojej wiedzy lub pozwolenia. Niektóre wirusy są tylko irytujące, ale większość wirusów jest destrukcyjna i przeznaczona do infekowania i przejęcia kontroli nad podatnymi organizmami. Wirus może przenosić się między organizmami poprzez kopiowanie się, podobnie jak wirus komputerowy, przechodzi z osoby na osobę.

Jak usunąć wirusy?

 

Każdy człowiek charakteryzuję się pewnymi bioenergetycznymi parametrami. Jako jednym z takich parametrów posłużmy się ENERGIĄ KOMÓRKOWĄ. Parametr ten decyduję o jakości procesów biochemicznych.


- Antywirusowe działanie bioenergoterapeuty -


Jeśli zostaną wykryte wirusy, zostaną pozbawione swoich właściwości replikowania. Organizm pozbawiony obciążenia sam wróci do stanu z przed infekcji.


- Każdy człowiek posiada program antywirusowy -

Trzeba go tylko aktywować, jeżeli został wyłączony.


Szkolna wiedza na temat wirusów

Wirusy to najmniejsze i najbardziej prymitywne drobnoustroje występujące w przyrodzie. Nie wiadomo nawet, czy można je zaliczyć do istot żywych, gdyż zbudowane są tylko z materiału genetycznego – kwasu nukleinowego oraz otaczającej go ochronnej otoczki białkowej. Ponieważ wirusy samodzielnie nie mogą prowadzić żadnych procesów życiowych, takich jak przemiana materii, wzrost, synteza białek czy rozmnażanie, muszą w celu budowy nowych cząsteczek korzystać z obcych komórek, których procesy metaboliczne podporządkowują swojej informacji genetycznej.

Wirusologia lekarska – podręcznik dla studentów medycyny pod red. Leona Jabłońskiego.

Profesor Jabłoński był jednym z najwybitniejszych epidemiologów i wirusologów. Na stronie 170 i czytamy "Coronavirus". "Wyodrębniono u chorych na małe schorzenia układu oddechowego – nieżyty górnych dróg oddechowych i zapalenia oskrzeli”. A na stronie 172: "Wirusy występują u dorosłych, od dzieci nie wyosabnia się ich … Prawdopodobnie przenoszą się drogą kropelkowo-powietrzną… Profilaktyka… Obowiązują zasady takie jak przy innych wirusowych chorobach dróg oddechowych”. Grupa Coronavirus była odkryta ponad pięćdziesiąt lat temu, a dokładnie w 1965 roku. Więcej, już wiedziano, że w porównaniu z innymi wirusami, koronawirus jest dosyć łagodny.

Polecane artykuły:

  1. Coronavirus, czy należy się go bać?

 

_________________
przypisy: 1. Informacje na podstawie https://www.avast.com/pl-pl/c-computer-virus

 

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Porady, wskazówkiCzwartek 2 kwietnia 2020

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...