Gość

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

Gdzie kryje się tajemnica uzdrawiania?


» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

Klasyczne zasady pracy bioenergoterapeutów, metodą pompowania energii i masażu bezkontaktowego, które są stosowany przez większość bioenergoterapeutów nie mają perspektyw.

Można leczyć siłą woli na odległość, można opanować różne rodzaje akupresury i akupunktury, stosować metody leczenia technikami oddechowymi i żywieniem dietetycznym. Ale badając te wszystkie metody, zrozumiałem, że wszystkie mogą tylko przynosić ulgę, ale czy mogą wyleczyć człowieka?

Gdzie kryje się tajemnica uzdrawiania?

Moim zadaniem należy szukać przyczyn w strukturach wibracyjnych (energetycznych) człowieka. Każdy człowiek ze swoimi wielowymiarowymi strukturami jest zarażony na różnego rodzaju zaburzenia. Usunięcie tych zaburzeń oraz dbanie o to, aby nie wdzierały się w nas jak taran, gwarantuje zrównoważenie struktur oraz pozwolenie na to, aby same, swoim programem przywróciły stan równowagi - homeostazy.

Zadajcie sobie pytanie ilu waszych znajomych, a może Wy sami, leczy się na przewlekłe choroby? Ilu już lekarzy odwiedziliście, ile już leków zakupiliście i zażywacie codziennie od wielu miesięcy, a może lat – bez wyraźnej poprawy waszego zdrowia.

Kto z Was zadał sobie pytanie - co robię nie tak? Co mam zrobić i zmienić, aby było lepiej? Kto z Was pokusił się o to aby sprawdzić inne metody? Kto z Was był kiedykolwiek u bioenergoterapeuty?

Jak sprawdzić co jest przyczyną Waszych chorób, które są tylko "czerwoną lampką” ostrzegawczą - jest zaburzenie. Każdy może stwierdzić, że się na tym nie zna, nie ufa takim metodom, a ilu z Was zna się na medycynie, ilu z Was jest na tyle pewnych, że podjęte leczenie jest prawidłowe. Po prostu ufacie, że tak jest.

Nad jednym należy ubolewać, obecnie w tzw. cywilizowanym, wysokorozwinięty świecie nauka nie wie nic o człowieku z punktu widzenia jego energetyki, struktur, wymiarów wibracyjnych jego powłok energetycznych. Można pokusić się o stwierdzenie, że nie za wiele wie o człowieku, skoro z tyloma chorobami nie może sobie poradzić.

Badając struktury energetyczne człowieka, można ocenić każde zaburzenie lub oddziaływanie na nie, widząc, jak się zmienia owa struktura. Leczenie powinno oddziaływać na każdą strukturę energetyczną człowieka, w takim samym stopniu na ciało fizyczne jak i na duszę. Dusza i duch to one są pierwotne w stosunku do ciała.

Usunięcie zaburzeń struktur pól energetycznych przynosi wspaniałe rezultaty w przywracaniu zdrowia ludziom na poziomie fizycznym. Należy także wiedzieć, że pomiędzy pojawieniem się zaburzeń pól a chorobą na poziomie fizycznym istnieje pewien odstęp czasowy, jest to metoda niezastąpiona przy wczesnym diagnozowaniu.

Każdy przypadek leczenia jest przeniknięciem do sedna przyczyny, próbą zrozumienia tego, czym jest choroba, skąd się ona wzięła i jaką rolę odgrywa w życiu człowieka.

Badałem pola energetyczne rękoma, różdżką, wahadłem. Jednak odczucie poprzez własne pole energetyczne, w którym następuje odczucie ogólnego pola energetycznego, w którym odczuwam wibracje pola energetycznego drugiego człowieka, budząc wspólną siłę duchową, jednocząc się z uzdrawianym w Bogu jest najlepszą metodą diagnozy i uzdrawiania.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótCzwartek 27 lutego 2020

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...