Gość

Sen jako informacja o możliwościach i ograniczeniach


» Artykuł z cyklu » Porady, wskazówki

Artykuł informacyjny nie jest ofertą Zdroju Życia

Podświadomość jest jak wir trylionów historii, haseł, zdań, informacji obracających się jak na karuzeli, której centrum jesteśmy my sami. Do naszej bardzo precyzyjnej wibracji kleją się (wchodzą z nią w rezonans) informacje z podświadomości, które my nazywany snami.

Podświadomość można przyrównać do samochodu jakim dysponuje i którym jeździ człowiek. Każda informacja dotycząca samochodu i jego wyposażenia jest ważna. Wiedza na temat stanu technicznego, jego pojemności, zasobu paliwa, marki, czy jest terenowy czy może sportowy w zasadzie wszystkiego, determinuje podróż. Jeśli maksymalna prędkość jaką rozwinąć może samochód wynosi 180 km/h, i kierowca o tym nie wie to jego próba pokonania dwustu kilometrowego odcinka w ciągu godziny okaże się fiaskiem. Samochód to możliwości ale też ograniczenia, tak samo jak podświadomość.

Nikt nam nie zabroni "chcieć", warto natomiast wiedzieć czym dysponujemy i czy nasze marzenia mają szansę zaistnieć. Informacja ze snów jest jak przegląd auta, który raportuje dokładnie to na co w danym odcinku podróży możemy zwrócić szczególną uwagę.

Idąc dalej tym tropem zastanówmy się teraz jak ważne są aktualne mapy w GPS-ach samochodowych. Nieaktualna mapa utrudnia, sabotuje, gmatwa, sprawia, że kręcimy się w kółko lub docieramy do ślepej uliczki. Nie osiągamy zamierzonego celu.

W naszych umysłach są miliony takich map, których zadaniem powinno być doprowadzenie nas do jakiegokolwiek celu jaki sobie założymy. Najwięcej map nabywamy we wczesnych latach naszego życia. Wobec nowych okoliczności młodzieńczego, a następnie dorosłego życia okazują się często nieaktualne. Rozsądnym wydaje się być zmiana tej czy innej mapy, zapisanie nowych dróg i połączeń, w tym wypadku neuronowych. Nieodzownym jest dotarcie do indywidualnych przekonań, obrazów i przysłów, które są znane być może tylko nam. Jeśli od najwcześniejszych lat mały Jaś jest świadkiem jak jego ojciec Jan wychodzi do pracy z negatywnym nastawieniem, to taki schemat utrwali się w jego głowie.

Tak będzie wyglądać jego osobista mapa. Przykład bardzo ogólny lecz podkreśla ważny czynnik emocjonalny, który w przypadku podświadomego programowania odgrywa zasadniczą rolę.


Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Porady, wskazówkiWtorek 19 listopada 2019

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...