Gość

Jak pozbyć się stanów zapalnych w układzie pokarmowym?


» Artykuł z cyklu » Porady, wskazówki

Artykuł mają charakter edukacyjny i nie stanowi i nie zastępuje porady medycznej.

W celu usunięcia zapaleń w układzie pokarmowym należy pić enzym z glistnika jaskółczego ziela pół godziny przed posiłkiem.

Glistnik, Jaskółcze ziele

Enzym (ferment) z glistnika jaskółczego ziela. Trzy litry wody, szklanka cukru, pół szklanki ziela glistnika (zawiniętego w woreczek z gazy z obciążnikiem, aby opadł na dno słoja), łyżeczka kwaśnej śmietany. Wszystkie komponenty zmieszać w trzylitrowym słoju. Odstawić w temperaurze pokojowej na dwa, trzy tygodnie, zawiązując brzegi naczynia gazą złoóoną w dwie, trzy warstwy. Zażywać od jednej łyzki stołowej do szklanki trzy, cztery razy dziennie pół godziny przed posiłkiem (metoda przygotowania enzymów z innych roślin jest identyczna).
- zainspirowany książką - Borysa Bołotowa "Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie"

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Porady, wskazówkiWtorek 4 czerwca 2019

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry Zadzwoń
Ładuję stronę ...