Gość

Carska wódka


» Artykuł z cyklu » Porady, wskazówki

Artykuł ma charakter edukacyjny i nie stanowi i nie zastępuje porady medycznej.

Odmłodzenie kolinii komórkowych można osiągnoąć za pomocą wielu zabiegów. Zwiększenie liczby młodych komórek w stosunku do liczby starych komórek poprzez wydalenie (zniszczenie, rozszczepienie). W tym celu należy wywołać wydzielenie enzymu pepsyny w żołądku. Jak pozbyć się stanów zapalnych w układzie pokarowym?

Carska wódka. Litr wody, łyżka stołowa stężonego kwasu siarkowego (98%}, łyżka stołowa stężonego kwasu solnego (38%), pół szklanki octu winnego (9%}, cztery tabletki nitrogliceryny (zawierającej kwas azotowy - nitrogliceryna jest organicznym nitratem, czyli estrem alkoholu wielowodorotlenowego (gliceryny) i kwasu azotowego. Lek rozszerza naczynia krwionośne, zarówno tętnice, jak i żyły, jednak silniej działa na układ żylny).

Wszystkie komponenty zmieszać. Przyjmować środek cztery razy dziennie po jednej łyżce stołowej (lub kieliszku) w czasie posiłku lub bezpośrednio przed posiłkiem.

Carska wódka


- zainspirowany książką - Borysa Bołotowa "Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie"

Komentarze i przypisy

Informacje tekstowe, grafika, zdjęcia i inne materiały zawarte na tej stronie są wyłącznie do celów edukacyjnych.

Celem tej witryny jest promowanie szerokiego zrozumienia i znajomości różnych zagadnień związanych ze zdrowiem. Jej celem nie jest zastąpienie profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy lub leczenia.

Zawsze pytaj swojego lekarza o wszelkie rzeczy dotyczące stanu swojego zdrowia lub leczenia, zanim zaczniesz stosować nowy schemat opieki zdrowotnej i nigdy nie lekceważ profesjonalnej porady medycznej lub nie zwlekaj z jej szukaniem z powodu, tego co przeczyteś na tej stronie.

Informacje znajdujące się stronie bazują na wiedzy i doświadczeniu autora, ale nie powinny być traktowane jako porady medyczne.


 

Pamiętaj! Każda kwestia zwiazana ze sferą energetyczną może być bez przeszód zdiagnozowana. Zadziałam, abyś poczuł się lepiej i podpowiem, jak ten stan utrzymać.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Porady, wskazówkiWtorek 28 maja 2019

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...