Gość

Hemo scanning - diagnoza kompozycji z kropli krwi

» Artykuł z cyklu » Porady, wskazówki

Artykuł informacyjny nie jest ofertą Zdroju Życia

Badanie krwi kluczem do ZDROWIA !

Zapoznaj się z oferą


 

Krew jest całym światem, który można porównać z kosmosem. Na ekranie monitora widzimy ekscytujący "film” o życiu każdej komórki w badanej kropli. A każda komórka jest żywą istotą o własnym życiu, z własnym celem, spełniającą swoją funkcję.

Obaz krwi pod mikroskopem

Dzięki metodzie hemoskanowania możemy ocenić aktywność układu immunologicznego i zdolność organizmu do gojenia się obecność grzybów, larw robaków, dysbakteriozy i zakwaszenia organizmu. Diagnostyka ma znaleźć przyczyny choroby i zapobiec jej rozwojowi.

Nie zapominaj, że Mądra Natura stworzyła nasze ciało - jako najbardziej złożony komputer zaprogramowany na bardzo długie życie. Ten komputer jest w stanie poradzić sobie z wszelkimi problemami. Wszystko, czego potrzebuje do wyleczenia, to oczyścić go trochę, aby odpowiednio nakarmić go, by dostarczał tlen.  Krew spełnia bardzo ważne funkcje w organizmie. Przede wszystkim jest to system transportowy. Przechodzi przez całe nasze ciało, współdziała z każdą komórką naszego ciała, więc jakość krwi odgrywa ogromną rolę w stanie zdrowia ludzkiego.

Diagnoza kompozycji z kropli krwi

Oddzielnie rozmieszczone okrągłe erytrocyty o różnych rozmiarach wskazują na brak witamin z grupy B, kwasu foliowego i żelaza w organizmie. Obecność czerwonych krwinek z "ugryzionymi” krawędziami wskazuje na dużą liczbę wolnych rodników.

Duża liczba zniszczonych czerwonych krwinek prowadzi do rozwoju różnych patologii, w tym raka. Ocena stanu płytek krwi dostarcza również dodatkowych informacji o stanie pacjenta. Nagromadzenie płytek krwi w dużych grupach wskazuje na predyspozycje do zakrzepicy.

Obecność w osoczu krwi różnych wtrąceń: kryształów cholesterolu, soli mocznika i kwasu fosforowego; bakterie, larwy, grzyby i ich zarodniki; szybko wypadające kolce fibrynogenu wskazują na predyspozycje do rozwoju choroby. Wczesna utrata spicul fibrynogenu wskazuje na objawy stresu lub zmęczenia wątroby.

Kryształy cholesterolu powstają w przypadkach, gdy we krwi występuje zwiększona ilość cholesterolu, a organizm nie jest w stanie go w pełni wykorzystać. Może to powodować rozwój chorób układu krążenia.

Sole kwasu moczowego wskazują na naruszenie zdolności filtracyjnej nerek, predyspozycje do tworzenia piasku, kamicy moczowej, dny moczanowej.

Sole kwasu ortofosforowego wskazują na wyraźne upośledzenie metabolizmu wapnia i fosforu, niedobór wapnia w organizmie, co znowu jest warunkiem rozwoju różnych patologii.

Składamy się wyłącznie z różnych komórek, które tworzą nasze ciało jako całość - są to komórki naszych narządów, tkanek powłokowych, komórek limfatycznych i krwi. Każda komórka potrzebuje pewnego środowiska, w którym będzie dobrze się czuła. Na przykład dla komórek krwi wymagana jest równowaga kwasowo-zasadowa wynosząca 7,43 jednostki. W tym środowisku krwinki czują się komfortowo, a różne bakterie, grzyby, wirusy i larwy robaków, przeciwnie, nie lubią tego środowiska.

Ale jak tylko ta równowaga w naszym organizmie zawiedzie (a dzieje się to z negatywnymi skutkami dla nas, a nawet dlatego, że zapomnieliśmy, jak pić zwykłą słodką wodę) i krew zaczyna się zakwaszać, to środowisko staje się korzystne dla różnych "gości” złapany w nasze ciało, a komórki krwi zaczynają cierpieć i jego jakościowe zmiany składu. Zachodzi pewne "zajęcie terytorium” przez różne bakterie, grzyby, wirusy.

Ta metoda jest dobrym pomocnikiem przy wyborze programów leczenia pacjenta i może być również wykorzystana do oceny wyników leczenia.

Krew jest nieprzezroczystą, czerwoną cieczą składającą się z dwóch części: bladożółtej plazmy i zawieszonych w niej jednolitych elementów - erytrocytów (czerwonych krwinek), leukocytów (białych krwinek) i płytek krwi.

Funkcja transportu polega na transporcie z krwią różnych substancji, hormonów i ciepła w organizmie (układ sercowo-naczyniowy). Krew zawiera gazy oddechowe - tlen O2 i dwutlenek węgla CO2. Uczestniczy w metabolizmie wody i soli w organizmie i utrzymuje stałość swojego wewnętrznego środowiska (homeostazy). Ochronną funkcją krwi jest przede wszystkim zapewnienie odpowiedzi immunologicznych i tworzenie barier krwi i tkanek przed obcymi substancjami, mikroorganizmami, wadliwymi komórkami własnego ciała.

Krew jest głównym środowiskiem życia, od którego zależy jakość wszystkich procesów zachodzących w narządach i komórkach. Gdy jakość krwi jest upośledzona, głównie zagęszczanie, zakwaszanie, zwiększanie poziomu cholesterolu itp., Główna funkcja transportowa krwi jest utrudniona, co prowadzi do zakłócenia procesów redoks we wszystkich narządach i tkankach, w tym w mózgu, wątrobie, nerkach itp.

Jakość krwi musi być utrzymywana w optymalnej homeostazie.

  1. Krew to ponad 90% wody. Kiedy używamy brudnej, chlorowanej, zdegradowanej, gazowanej wody o wysokim napięciu powierzchniowym (woda w kranie wynosi do 73 dyn / cm2), organizm musi wydać dużo energii komórkowej na konwersję wody.
  2. Drugim powodem naruszenia jakości krwi jest niepowodzenie enzymatyczne. Pod wpływem enzymów w organizmie dochodzi do całkowitego rozpadu białek na aminokwasy, tłuszcze (lipidy), węglowodany itp. Enzymopatia prowadzi do wejścia utlenionych produktów rozkładu białek i cząsteczek lipidów do krwiobiegu, powodując przerwanie procesów biochemicznych we krwi, sprzyjając przyleganiu czerwonych krwinek w rezultacie prowadzi to do niedoboru tlenu w komórkach i tkankach.
  3. Nadmierna funkcja niszcząca krew śledziony.
  4. Całkowite zakwaszenie organizmu.
  5. Odwodnienie organizmu w bardzo gorącym klimacie lub bardzo duży wysiłek fizyczny.
  6. Niewystarczająco pijany lub słabo strawny płyn (woda jest wchłaniana w jelicie grubym). Woda wraz z krwią dostarcza składniki odżywcze i tlen do komórek. Działa jak rozpuszczalnik, rozcieńczając krew i pomagając w lepszym wchłanianiu pożytecznych substancji.
  7. Szkodliwe skutki promieniowania.
  8. Spożywanie dużej ilości cukrów i prostych węglowodanów.
  9. Tą samą przyczyną gęstej krwi jest brak witamin i minerałów, takich jak lecytyna, witamina C, cynk, selen itp., Które biorą aktywny udział w procesie produkcji hormonów i enzymów. Ta wada powoduje słabą czynność wątroby, która jest głównym biochemicznym laboratorium organizmu i wymaga szybkich środków czyszczących. Wynika to z faktu, że stale doświadcza stresu. Zwłaszcza wśród ludzi, którzy jedzą konserwy, wędzone, mięsne i słodkie jedzenie, a także tych związanych ze szkodliwymi warunkami pracy i żyjących w niekorzystnej sytuacji środowiskowej.
  10. Nie wystarczająca ilość soli może być również przyczyną gęstej krwi, ponieważ krew jest solą fizjologiczną.

 

Krew rozrzedzają: jagody, kora wierzby (aspiryna naturalna), kasztanowiec, figi, oliwa z oliwek, czosnek, cytryna, pomarańcza, burak, kakao, granat, nasiona słonecznika, imbir, karczoch, lecytyna, Ginkgo-Biloba, enzymy, zwiększone picie płynów (najlepiej z wapniem koralowym), morwa, sabelnik, korzeń piwonii, kalanchoe, suche liście pokrzywy, hirudyną - enzymem pijawki.

Krew zagęszczają: CUKRY, alkohol, gryka, banany, ziemniaki, słodycze, pokarmy białkowe z tłuszczem, wędzone mięsa, napoje gazowane, aronia, krwawnik, dziurawiec, pokrzywa, świeże liście.

Erytrocyty. Nazwa tych komórek otrzymanych w związku z obecności w cytoplazmie hemoglobiny pigmentu oddechowej, która ma barwę żółto-zielony i kombinacji wielu komórkach powoduje charakterystyczny czerwony kolor krwi. W cytoplazmie erytrocytów około 33% hemoglobiny jest skoncentrowane przez masę komórkową. Hemoglobina jest w stanie szybko łączyć się z tlenem i podawać go tkankom, a także usuwać dwutlenek węgla z tkanek. Czerwone krwinki wysoko wyspecjalizowane komórki, a w związku z tym, że utraciły mitochondria, centrum komórki, retikulum endoplazmatyczne oraz nawet ssaki rdzeń. 1 mm3 krwi zawiera 4-4,5 miliona erytrocytów u kobiet i 4,5-5 milionów u mężczyzn. Postać erytrocytów ssaków - w podwójnie wklęsły dysk o średnicy około 8 mikrometrów, - powierzchnia 125 microns2 i objętość - 90 mm3. Erytrocyty innych kręgowców mają owalny kształt. Podczas przechodzenia przez najmniejsze naczynia krwionośne - naczynia włosowate - zmienia się kształt erytrocytów ze względu na elastyczność komórek. Erytrocyty mogą kontaktować się z powierzchniami i tworzyć skupiska podobne do monet. Gęstość erytrocytów jest większa niż gęstość leukocytów i osocza krwi. Brak jądra w dojrzałych erytrocytach ssaków, a także organoidy syntetyzujące białko, prowadzi do przedwczesnej śmierci krwinek czerwonych; istnieją przez około 120 dni.

Leukocyty. Białe krwinki - leukocyty, w przeciwieństwie do czerwonych krwinek mają jądro. Wszystkie leukocyty są kuliste. W 1 mm3 ludzkiej krwi zawiera 4000-8000 leukocytów. W ciągu dnia liczba leukocytów we krwi zmienia się w związku z trawieniem, ćwiczeniami. Leukocyty są zdolne do aktywnego ruchu za pomocą pseudopodii - tymczasowych występów cytoplazmy komórki. Dzięki tej metodzie ruchu leukocytów, kształt jądra i komórek gwałtownie się zmienia. Leukocyty mogą poruszać się nie tylko w krwioobiegu, ale także przenikać między komórkami śródbłonka naczyń włosowatych krwi do otaczającego tkanki łącznej i do tkanki nabłonkowej. Leukocyty są zdolne do wychwytywania i wewnątrzkomórkowego trawienia ciał obcych, mikroorganizmów ze względu na obecność w ich cytoplazmie różnych enzymów hydrolitycznych. Wielka jest także rola leukocytów w tworzeniu immunokompetentnych białek i substancji bakteriobójczych. W zależności od obecności ziarnistości w cytoplazmie, leukocyty dzieli się na ziarniste i niesiarczaste białe krwinki.

Granularne białe krwinki lub granulocyty. Są to komórki o średnicy do 15 mikronów, z polimorficznym jądrem, które w dojrzałych komórkach składa się z 2-5 części połączonych cienkimi szyjkami materiału jądrowego. Rdzenie ziarnistych leukocyty barwiono ciemnofioletowego mieszaniny składającej się z barwników zasadowych i kwasowych, i cytoplazmatycznych granulkach lub żwiru, - w różnych kolorach, a opiera się na co podział na poszczególne typy białych krwinek: eozynofile, bazofile i neutrofile. Leukocyty są zdolne do aktywnego ruchu, a neutrofile są najbardziej mobilne. Ziarniste białe krwinki krwi krążącej, takie jak dojrzałe erytrocyty, nie są zdolne do podziału.

Krew jest rodzajem płynnej tkanki, która należy do grupy tkanek wewnętrznego środowiska, które krąży w naczyniach wewnętrznych dzięki rytmicznym skurczom serca. Krew stanowi 6-8% masy ciała.

 

Komentarz - Zdrój Życia

Oferta zaprzyjaźnionej firmy:

Za pomocą Badania Żywej Kropli Krwi można zdiagnozować przyczynę powstawania choroby.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Porady, wskazówkiSobota 11 maja 2019

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...