Gość

Punkty akupresury na nudności


» Artykuł z cyklu » Pierwsza pomoc

Punkty akupresury na nudności i wymioty można opisać w następujący sposób:

1. Jelito grube 4 - LI 4

Punkt jelito grube 4

Jelito Grube 4 - to pierwszy i najważniejszy punkt łagodzenia nudności i wymiotów. Punkt jelita grubego 4 znajduje się pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Dokładnie punkt znajduje się w paśmie pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Stosuj nacisk na nią przez 3-4 minuty od czasu do czasu, aby złagodzić mdłości, wymioty i związane z tym problemy.

2. Osierdzie 3

Ten punkt jest jednym z najskuteczniejszych w łagodzeniu nudności i wymiotów. Punkt osierdziowy 3 znajduje się wewnątrz łokcia. Możesz go znaleźć, składając łokieć. Po złożeniu łokcia przesuń się w stronę końca fałdowania i delikatnie naciskaj na punkt Acupressure Pericardium 3 przez 3 do 5 minut, aby złagodzić niestrawność, zatory klatki piersiowej i inne problemy żołądkowe.

3. Żołądek 36

Żołądek 36 to bardzo przydatny i powszechny punkt nacisku, który łagodzi nudności i wymioty. Żołądek 36 Punkt znajduje się pod kolanem blisko piszczeli. Możesz łatwo znaleźć Żołądek 36 Punkt z powyższego zdjęcia. Zastosuj łagodny nacisk i masuj punkt Żołądka 36 przez minimum 3 do 4 minut, aby złagodzić mdłości i problemy z nimi związane.

4. Wewnętrzny punkt bramy Osierdzie 6

Brama wewnętrzna jest również bardzo ważnym punktem pobudzającym do odwrócenia mdłości. Punkt bramy wewnętrznej znajduje się na wewnętrznej stronie ręki, w odległości 3 centymetrów od dłoni. Zastosuj nacisk na punkt wewnętrznej bramy akupresury (punkt VI osierdzia), aby uzyskać ulgę od nudności i innych powiązanych problemów.

5. Żołądek akupresury 44

Żołądek 44 jest skutecznym punktem nacisku, aby odeprzeć nudności. Punkt Żołądek 44 znajduje się pomiędzy drugim i trzecim palcem stopy. Możesz znaleźć punkt Żołądka 44 w pasie między drugim palcem i trzecim palcem. Zastosuj silny nacisk i regularnie masuj obszar palcami, aby uzyskać natychmiastową ulgę w problemach z mdłościami.

6. Naczynie poczucia CV 9

Naczynie poczęcia

Punkt akupresury CV 9 znajduje się jeden cun nad pępkiem. Ten punkt jest niezwykle skuteczny, aby odeprzeć nudności. Jeśli zastosujesz łagodny nacisk palcami w tym punkcie przez około 4 do 5 minut, wtedy możesz uwolnić się od nudności i innych problemów, takich jak wzdęcia, obrzęki, zaparcia i obrzęk skóry.

7. Naczynie poczucia CV 12

Naczynie poczęcia 12 jest również skutecznym punktem nacisku, aby złagodzić mdłości, zmęczenie i osłabienie. Naczynie Conception Vessel II znajduje się pomiędzy pępkiem a obszarem łonowym. Punkt poczęcia II można znaleźć około 2 cale nad kością łonową. Delikatnie naciskaj na Naczynie Naczyniowe II, aby złagodzić mdłości i inne powiązane problemy, takie jak zmęczenie i osłabienie spowodowane nudnościami.

8. Naczynie poczucia CV 22

Ten punkt jest bardzo skuteczny do natychmiastowego łagodzenia nudności i wymiotów. Statek Poczęcia 22 Punkt znajduje się pomiędzy Twoimi Kołnierzami. Znajdź punkt nacisku naczynia 22, naciskając regularnie palcami od 4 do 5 minut. Nałożenie na nią nacisku pomoże ci szybko złagodzić mdłości i związane z tym problemy.

 

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Pierwsza pomocPiątek 8 grudnia 2017

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry Zadzwoń
Ładuję stronę ...