Gość

Zabójcze cukry, niewidzialna transfuzja


» Artykuł z cyklu » Porady, wskazówki

Artykuł mają charakter edukacyjny i nie stanowi i nie zastępuje porady medycznej.

Cywilizacja XXI wieku zagrożona jest skażonym środowiskiem, żywnością i wzajemnym oddziaływaniem osobników na siebie. Tak, to nie pomyłka. Mamy jako ludzie różne geny i antygeny. Każdy organizm wytwarza różne przeciwciała aby się bronić.

W 1901 roku Karol Landsteiner odkrył grupy krwi: A, B oraz 0, a w rok później Landsteiner odkrył, że krwinki czerwone są stosunkowo ubogie w substancje grupowe krwi i że znacznie więcej substancji grupowych krwi jest w pocie, ślinie, mleku matki, moczu, śluzach, spermie… (w wodzie organizmów), których to ludzi Landsteiner nazwał wydzielaczami substancji grupowych krwi. Substancje te nazwał haptenami. Aż około 80% ludzi jest wydzielaczami swoich substancji grupowych krwi, natomiast 20% jest niewydzielaczami i oni w płynach ustrojowych nie mają swoich substancji grupowych krwi: A, B, 0.

Czy mamy identyczną budowę organizmu? Nie jesteśmy identyczni!

Podstawowa różnica to płeć. Potem, dzielą nas różne grupy krwi. Dwa antygeny i cztery różne grupy krwi. Krew i antygeny podstawowych grup ABO(H). Dzięki pracom Hirszfelda i Landsteinera poznaliśmy podstawowe grupy krwi. Identyfikowane są one dzięki obecności antygenów na erytrocytach (czerwonych krwinkach).

Tabela. ABO grupy krwi diagram.

ABO grupy krwi

 

Antygeny grup krwi to substancje chemiczne reprezentowane przez wielocukry. Nazywane potocznie substancjami grupowymi krwi ABO(H). Substancje grupowe krwi, czyli zestaw antygenów występuje również na wszystkich komórkach organizmu z wyjątkiem płynu mózgowo-rdzeniowego i neuronów.

Te same antygeny AB0(H) posiadamy również w wydzielinach ciała: śluzie, ślinie, pocie, łzach, nasieniu. Są to płyny ustrojowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Wynika z tego jeden niezaprzeczalny fakt. Organizm jest chroniony własnymi antygenami na całym obszarze. Antygeny grupowe układu ABO(H), posiadamy nie tylko na krwinkach ale również na wszystkich błonach śluzowych, skórze, narządach wewnętrznych. Mało tego, posiadamy je w ilościach znacznie przekraczających te posiadane w krwiobiegu.

Co z tego wynika?

Posiadamy nie tylko antygeny na krwinkach czerwonych, ale również naturalne przeciwciała przeciwko nieobecnemu dla naszego układu antygenowi. Osoby z różnymi grupami krwi posiadają bardzo prosty i logiczny układ.

  • Osobnik z grupą krwi A, posiada antygeny A, i jednoczesnie posiada przeciwciała anty - B.
  • Osobnik z grupą krwi B, posiada antygeny B, i jednoczesnie posiada przeciwciała anty -A.
  • Osobnik z grupą krwi AB, posiada antygeny A i B, i jednocześnie nie posiada przeciwciał.
  • Osobnik z grupą krwi "0", nie posiada antygenów, i jednocześnie posiada przeciwciała
    anty -A, anty -B.

U podstaw immunologii znajdziemy kapitalne założenie: każdy obcy dla systemu antygen powoduje wytwarzanie przeciwciał odpornościowych. 

PRZYCZYNA CHOROBY NIE JEST ZNANA

To częsta diagnoza "lekarza rodzinnego". Kiedyś wdałem się w dyskusje z lekarzem w czasie wiżyty. Zapytałem się jak długo mam brać leki – użyłem słowa tabletki. W odpowiedzi usłyszałem: - jeżeli leki nie pomogą w czasie 5 miesięcy, to w zasadzie są nieskuteczne. Uuu! Ten akurat był specjalistą.

A MOŻE CHOROBA JEST NIECHCIANA!

Cały organizm człowieka jest zaopatrzony w błony śluzowe. Czy wiesz, że błony śluzowe zawierają antygeny grupowe krwi ABO(H)? Identyczne antygeny grupowe, które masz we krwi, masz również w swoich wydzielinach. Podstawowa reakcja obronna organizmu to reakcja antygen-przeciwciało. Organizm reaguje na obce antygeny wytwarzając przeciwciała. Jak zareagują twoje błony śluzowe? Stanem zapalnym! Jak reaguje skóra na obce antygeny? masz AZS! Jak reaguje trzustka na obce antygeny? masz cukrzycę! Jak reagują oczy na obce antygeny? masz zespół suchego oka! Tych pytań można napisać tyle ile jest odmian chorób autoimmunologicznych ....

To ludzie wprowadzają do swojego środowiska najbardziej reaktywne antygeny. Dzięki którym inni ludzie z odmienna grupą krwi stykają się z nimi i zaczynają chorować. 

Lewis blood group - przeczytaj uważnie. Czy Non Secretor jest predystynowany do chorób? Jak najbardziej. 

Taka osoba jako Secretor jest jak brzoza na wiosnę. Sieje swoje antygeny grupowe, jest Super Secretorem. Każda osoba z niezgodną grupą krwi w jego otoczeniu zacznie chorować. Występowania osób ze statusem Secretor, jest ich około 80%. Ale nie określono ile w tej grupie jest Super Secretorów. Przeciętny Secretor nie jest uciążliwy dla swojego środowiska. Chyba że ma za partnera Non Secretor. Osobę która nie ma antygenów grupowych w wydzielinach. Takich osób jest ok. 20 % populacji.

Co jest podrażnione, czy nie błony śluzowe zawierające antygeny, lub ich nie zawierające. Czy to nie śluz jest w ustach, nosie, płucach. Skoro wystarczy pyłek brzozy jako tzw „alergen” aby pobudzić układ do uwalniania histaminy. To ile antygenów grupowych zawartych w wydzielinach potrzeba by wywołać identyczną reakcję?

Medycyna od dawna poszukuje przyczyny powstawania chorób autoimmunologiczne. Wśród najnowszych trendów pojawiły się adiuwanty, dodatki które są składnikami szczepionek. koro chorobę może wywołać każdy antygen, to dlaczego pomija sie antygeny grupowe krwi partnera zawarte w śluzie, ślinie, spermie, łzach? Codziennie wymieniane pomiedzy partnerami.  Wystarczy że partnerka ma grupę krwi 0, a partner grupę A lub B i mamy konflikt antygenowy.  

Nie od dziś wiadowo, że wzrasta liczba chorych. Tworzy się nawet narodowe strategie działań.

Jednocześnie wzrasta liczba osób mieszkających w wielkich aglomeracjach. Zagęszczenie, czyli liczba osób w jednym pomieszczeniu ma wpływ na powstawanie chorób autoimmunologicznych? Jak najbardziej. W takich lokalizacjach jak metro, biuro, szkoła, sale fitness, siłownie, następuje nagromadzenie tak wielkiej liczby antygenów grupowych krwi, że większość osób ze statusem Non Secretor mdleje po 10 minutach.

Współczesna „medycyna naukowa” w rzeczywistości nie jest naukowa. Dlaczego? Przez ostatnie sto lat w społeczności medycznej wprowadzono podstępną substytucję semantyczną. Nauka płynnie zajęła miejsce zarezerwowane przez wieki dla kościoła. Jeśli 300 lat temu ludzie szli na stos za odważenie się wykonania sekcji zwłok w celu uzyskania obiektywnej wiedzy na temat anatomii, i ogólnie wszystko, co „niebiblijne”. Obecnie w „medycynie naukowej” także zostało to brutalnie stłumione. Teraz bezdusznie i „bezinteresownie” służymy Bogini Nauki, nie pamiętając prostej prawdy: - pacjent nie musi być leczony NAUKOWO musi być UZDROWIONY.

Wymyśla się różnego rodzaju sformułowania, znaleziono nawet taki proces jak: mimikra molekularna, rozprzestrzenianie etiopu, zaburzenia idiopatyczne, rumień wielopostaciowy itp.

Na potrzeby wyjasnienia procesu atakowania przez własne przeciwciała organów i tkanek wymyślono już wszystko co możliwe. Nawet utratę kompetencji przez przeciwciała. Jakby one były władne cokolwiek takiego posiadać.

Powstawanie przeciwciał inicjują obce antygeny. A skąd obce antygeny w organizmie?

Z codziennej ich wymiany miedzy członkami rodziny. Całujesz, dotykasz, współżyjesz płciowo. Nie tylko wymieniasz wydzieliny. Dostarczasz wraz z nimi obce antygeny.

Jakie choroby spotykają osoby ze statusem non secretor, abyś nie błądził/a:

  • 20% kobiet ma status Non Secretor
  • 20% kobiet ma problemy np. grzybicą pochwy
  • 20% kobiet nie może zajść w ciążę ze swoim "tym jedynym" partnerem
  • 90% chorych na RZS to kobiety

Trochę teorii.

Lektyny sa glikoproteinami, czyli związkami białek i cukrów. Czy wiesz jaką spełniają rolę lektyny opisywane u roślin? Funkcje obronne przed inwazją z zewnątrz. A czy wiesz, że podobna funkcję spełniają w ludzikm organizmie? 

Podstawy immunologii zakładają, że masz system obronny w organizmie. Chroni cię przed patogenami i antygenami atakującymi twój organizm. Jak reaguje każdy ludzi organizm na atak? Broni się wytwarzając przeciwciała. Kto powiadami organizm o ataku? System oparty nie na białkach lecz na cukrach. Tak każdy organizm wyposażony jest w antygeny, które są specyficzne dla każdej jednostki. Zależą od grupy krwi. A grupy krwi to zestaw antygenów. Podstawowy i najwazniejszy to układ ABO.

Identyczne antygeny posiada każdy Secrteor w swoim pocie, ślinie, łzach, śluzie zwanym -mucus i innych sekrecjach. Immunolodzy zastanawiaja się jaka rolę spełniają glikoproteiny w organizmie ludzkim?

Jak nie kaleczyć siebie i innych?

Wszystkie wskazania dietetyczne powinne się zacząć od zbadania osoby pod wzgledem dwóch parametrów. Grupa krwi, status Sekretor, czy non sekretor. Dlaczego? Otóż nie każdy ma zestaw antygenów w wydzielinach ciała. Brak antygenów grupowych w śluzie skutkuje fatalnym wpływem lektyn na twój organizm.

Systemy grup krwi

Jest wiele możliwych kombinacji antygenów grup krwi.W 36 systemach grup krwi znaleziono 308 różnych antygenów grup krwi. [1] [2] [3] [4] System ABO jest najważniejszym systemem transfuzji krwi. Związane przeciwciała anty-A i anty-B to zazwyczaj immunoglobulina M, skrócone przeciwciała IgM . Przeciwciała IgM ABO są wytwarzane przez uczulenie na substancje środowiskowe, takie jak żywność, bakterie i wirusy. Oryginalna terminologia użyta przez Karla Landsteinera w 1901 do klasyfikacji była A / B / C; w późniejszych publikacjach „C” stało się „O”. Typ O jest często nazywany 0 ( zero lub null ). System Rh (Rh oznacza Rhesus ).

Bardzo silny wpływ substancji aglutynujących. Lektyny wykorzystywane do zlepiania antygenów grup krwi są tego pierwszym dowodem. Zachodzi zatem podejrzenie że lektyny zawarte w pokarmach mają podobny wpływ.

Niepłodność to wynik niezgodności antygenowej partnerów. Niepłodność jako jednostka chorobowa jest domniemaniem naukowym. Leczy się żekomo chorych, zdrowych ludzi na coś co w przyrodzie jest naturalnie sprzeczne. Antygeny w nasieniu są blokowane przez przeciwciała w śluzie pochwowo-macicznym kobiety.

Substancje grupowe krwi to glikoproteiny. Wirus grypy i mechanizm zakażenia jasno i wyraźnie wskazują na działanie hemaglutyniny na błony komórkowe. Hemaglutynina to glikoproteina występująca na powierzchni wirusów. Proces zlepiania krwinek czerwonych zwany hemaglutynacją ma zasadniczo całkiem inne podstawy. Niezgodność grupowa - ANTYGENOWA, krwi prowadzi do zlepiania - aglutynacji. Kiedy występują na wirusie grypy mają prawo do ingerowania w błonę komórkową nabłonka. Kiedy występują jako czynnik sprawczy (śluz, śłina, wydzieliny), już tego prawa nie mają? Nie drażnią komórek, nie wnikają do środka, nie powodują wytwarzania przeciwciał, najlepiej swoistych?

Antygeny zawarte w wydzielinach ciała, ślinie, pocie, śluzie i łzach to też glikoproteiny. Ale, nie mają działania chorobotwórczego? Nie znamy przyczyny, szukamy, niedługo rozłożymy cały genom ludzki. A etiologia wielu chorób nadal nieznana. Nadal można robić ciekawe eksperymenty naukowe na głupoludach. 

Od 50 lat chorują na choroby autoimmunologiczne. Wcześniej takiej jednostki chorobowej nie było w nazewnictwie medycznym. Grupa chorób obejmuje 50-80 różnych jednostek chorobowych

Organizm chorego na taką chorobę atakuje własne komórki i narządy. Chorują osoby w każdej kategorii wiekowej. Co ciekawe 2/3 to kobiety. W chorobie Hashimoto przewaga kobiet jest porażająca 10:1. Ale najlepsze przed nami.

Większość kobiet i mężczyzn zaczyna chorować w okresie inicjacji seksualnej.

Wcześniej były to zdrowe dziewczęta i chłopcy. Niektóre nigdy wcześniej przed zachorowaniem nie widziały lekarza.

Broniący się organizm wytwarza przeciwciała, nie ma problemu. Co zrobimy? Zablokujemy te leukocyty. Nie będą się narzucać. Trzustka źle pracuje? Dostarczymy insulinę przez igłę. Astmatykom damy blokadę na wytwarzanie histaminy. Dla każdego coś się znajdzie. Nawet tym szczególnie ciężko chorym na SM, damy 30 saszetek za ponad 4000$. Leczymy? Czy mijamy się z prawdą? Nie znając przyczyny, jedyne co nam pozostaje to łagodzić objawy.

Badanie chemiczne substancji grupowych stało się możliwe, gdy stwierdzono u większości ludzi występowanie substancji grupowych poza krwinkami, gdy przekonano się, że u tych ludzi organizm cały jest jak gdyby przesiąknięty ciałami grupowymi. Prześledzenie ilościowej zawartości antygenów grupowych pokazało, że krwinki są stosunkowo ubogie i że inne organy czy płyny ustrojowe zawierają je w znacznie większej ilości. Ilustrują to poniższe tabelki.

Ilości względne substancji grupowych

Ślina128—1024
Sperma128—1024
Wody płodowe64—256
Erytrocytt8—32
Łzy2—8
Mocz2—4
Płyn mózgowy0

Ilości względne substancji grupowych zawartych w organach (waga sucha).

Mózg26
Kał100
Aorta24
Mięśnie36
Wątroba48
Płuca111
Nerki86
Serce107
Trzustka1390
Żołądek2000

Pot - to wydzielina której kompletnie nikt nie badał, która również zawiera substancje grupowe krwi.


 

Jak zbadać czy mam antygeny grupowe krwi w wydzielinach? Otóż, wystarczy pójść do najbliższego laboratorium analitycznego, a takie jest przy każdym szpitalu. Poprosić o badanie "Fenotypu Lewis”. Są dwa badania na fenotyp „a” i fenotyp „b”. Le (a-, b+). Jesteś Secretorem. Le (a+, b-). Jesteś non secretor.

Zapoznaj się z tematem na antygeny.pl


 

Jak temu zaradzić?

Czy MOŻNA złagodzić naturalne działanie naszego organizmu.

- TAK MOŻNA -

- zacznij od badania "Fenotypu Lewis” -

 

- opracowanie ze strony źródło: antygeny.pl

Komentarz - Zdrój Życia

Informacje tekstowe, grafika, zdjęcia i inne materiały zawarte na tej stronie są wyłącznie do celów edukacyjnych.

Celem tej witryny jest promowanie szerokiego zrozumienia i znajomości różnych zagadnień związanych ze zdrowiem. Jej celem nie jest zastąpienie profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy lub leczenia.

Zawsze pytaj swojego lekarza o wszelkie rzeczy dotyczące stanu swojego zdrowia lub leczenia, zanim zaczniesz stosować nowy schemat opieki zdrowotnej i nigdy nie lekceważ profesjonalnej porady medycznej lub nie zwlekaj z jej szukaniem z powodu, tego co przeczyteś na tej stronie.

Informacje znajdujące się stronie bazują na wiedzy i doświadczeniu autora, ale nie powinny być traktowane jako porady medyczne.


 

Pamiętaj! Każda kwestia zwiazana ze sferą energetyczną może być bez przeszód zdiagnozowana. Zadziałam, abyś poczuł się lepiej i podpowiem, jak ten stan utrzymać.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Porady, wskazówkiNiedziela 5 maja 2019

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...