Gość

UMYSŁ i SERCE

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

UMYSŁ i SERCE – umysł inaczej działa jak włączone jest serce. Umysł stoi ponad sercem i na tej planecie decyduje czy serce jest włączone czy nie. Przy konstruowaniu człowieka najpierw był Duch Ludzki, potem Dusza, czyli świadomość i pod nim umysł, czyli druga połowa duszy. Potem to przesunięto i Umysł zrównano ze Świadomością.

Umysł może zablokować Świadomość, a Duch poprzez umysł nie działa i musi bezradnie przyglądać się na oprogramowany umysł, bo tylko umysł można zaprogramować (energia wpływa tylko na umysł, bo to iluzja) i przez to Dusza, wartości energetyczne zmieniają się.

Tak naprawdę umysł nie istnieje. Logika, to część umysłu wykorzystywana i uzupełniana przez świadomość. Gdy umysł podłącza świadomość, to umysł posługuje się logiką. Logika zakorzeniona jest w świecie emocjonalnym, bo emocje połączone są z myśleniem, emocje i myślenie rządzą logiką, a to kształtuje naszą postawę. Gdy ten proces cofniemy, to może na stałe włączyć się świadomość, ale trzeba włączyć uczucia (zmienić rolę w filmie).

Umysł i Serce

INTELIGENCJA DUCHOWA podporządkowuje sobie wszystkie inne, to jest właśnie świadomość. Przy inteligencji duchowej pamiętamy, że to jest tylko film. Gdy my wzrastamy, nie potrafimy na początku wejść w odczucia i posługiwać się tylko świadomością, bo włącza się umysł – bo mamy tendencję do bycia w stanach silnie energetycznych. To jest wypełnienie przeszłością tj. przyzwyczajenie. Choć system emocjonalny nie istnieje, my odtwarzamy go wracając do stanów z przeszłości.

Umysł, który przejmuje kontrolę, odcina nas od świadomości, a to wykorzystuje system, by umysł nami sterował - a to daje energetyczne samoopętanie.

Jedynym wyjściem z tego jest techniczne ustawienie świadomości i zbudowanie nowej przeszłości. To, co było nie istnieje, ale nas kształtuje, a wiec zmienić zapis z przeszłości w pozytywny. Trzeba wejść w wyobraźnię, zbudować nową przeszłość, zapanować nad emocjami i umysłem, zmienić zasady, wypełnić się nimi.

W naszym wewnętrznym filmie umiejscowić cele i uruchamiać je. Świadomość podporządkowuje sobie umysł korzystając z jego logiki, przez umysł ma wejście w myślenie. Do tego trzeba mieć Wolę i Ducha. Świadomość wie, co dla nas najlepsze. Mamy zmieniać postawę w swoim filmie. Nasza przestrzeń życiowa jest naszym centrum (obojętne gdzie jesteśmy), bo pole, które nas otacza idzie z nami. Przy otwartym sercu jesteśmy bardziej narażeni.

Gdy jesteśmy w energii emocji to nasze odczucia są przytłumione i nie odbieramy sygnałów z Góry, nie umiemy się odnaleźć, a gdy nad emocjami zapanujemy, to jest jeszcze energia myśli i energia systemu.

Jak mamy cele sprzeczne z celami systemu to trudno je osiągnąć. Wzrastając, zaczynamy panować nad emocjami, podporządkowujemy sobie umysł. Gdy uruchamiamy wolę i siły ducha, jak zjednoczymy się z duchem, możemy "wyskoczyć" z tego filmu, obudzić się we własnym Duchu, a wtedy można stanąć z boku i obserwować wszystkie sceny (jest dystans i świadomość, która obserwuje).

Duch posługuje się innym Prawem. Pierwotni ludzie byli czyści, cały czas połączeni z Duchem. Mieli Prawo Duchowe w sobie wyrażone, ale pierwotny scenariusz został wypaczony. Dlatego przychodzą Powróceni, Schodzący, Zstępujący, by zmienić warunki energetyczne.


Skrypt warsztatów autorskich Z.J. POPKO lata 2008-2012 popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótSobota 2 marca 2019

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...