Gość

Moc uzdrawiania znajduje się wewnątrz nas


» Artykuł z cyklu » Informacje

 

Człowiek jest samoregulującym, samoregenerującym, samouzdrawiającym, samoreprodukującym się układem bioenergetycznym, w którym wszystko jest ze sobą powiązane, a zapasy wytrzymałościowe organizmu zawsze są większe niż jakiekolwiek możliwe uszkodzenia. Sama natura obdarzyła człowieka wszystkimi niezbędnymi środkami do uzdrawiania.

Moc uzdrawiania znajduję się wewnątrz nas

Moc uzdrawiania znajduje się wewnątrz nas.

Zostało naukowo udowodnione, że ciało generuje pole energo-informacyjne i jest to bezpośrednio związane ze stanem narządów wewnętrznych człowieka. Jeżeli stan, w jakim się znajduje narząd, może zmienić pole, to analogicznie zmieniając pole, możemy zmienić stan narządu.

Nasze ciało pozostaje żywe dzięki energii biologicznej dostarczanej wraz z posiłkami, razem z wdychanym powietrzem oraz otaczającym nas promieniowaniem, jak również pochodzącej z kosmosu. Życie nie jest możliwe bez wystarczającej ilości energii. Przy czym duże znaczenie ma nie tylko ilość, ale i jakość pochłanianej energii.

Bioenergoterapia jako najstarsza metoda – terapią przyszłości?

Historia tej metody sięga wielu wieków wstecz. W tekście Ewangelii możemy odnaleźć informację, że już na początku pierwszego wieku naszej ery istniała całkowicie ukształtowana nauka leczenia poprzez oddziaływanie bioenergią, włącznie z podstawami teoretycznymi i filozofią. Sam Jezus nauczał tej sztuki w Egipcie oraz praktykował ją w swojej ojczyźnie.

W niektórych krajach nie szkoli się bioenergoterapeutów, a ludzie nawet nie mają pojęcia o bioenergoterapii, często myląc to z magią i wróżbiarstwem.

Bioenergoterapia jest zalecana w leczeniu i profilaktyce najróżniejszych chorób. Zrównoważona praca wszystkich układów jest w stanie zapewnić ludziom 120-150 lat życia.

Błędne koło!

Wraz z postępem technologicznym człowiek próbuje zastąpić naturalne rośliny lecznicze - lekami, a pracę ludzkich mięśni - maszynami. Jednak nigdy nie uda się zastąpić ciepła człowieka, jego pozytywnej energii, miłości i współczucia.

Każdy jest Bioenergoterapeutą!

Mamy z tym zjawiskiem do czynienia na co dzień. Gdy coś nas boli, odruchowo przykładamy do tego miejsca rękę. Kiedy dziecko choruje - głaszczemy, pieścimy i prosimy siły wyższe, by było zdrowe. Będąc w odwiedzinach u chorych krewnych, przyjaciół, znajomych współczujemy im, bierzemy za ręce, głaszczemy po głowie i ciele. To wszystko jest bioenergoterapią, tylko może nie końca profesjonalną.


Wszystko to, co robimy sobie i innym - jak się to mówi - "od serca", z pewnością pomoże w walce z dolegliwościami.Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » InformacjeWtorek 4 grudnia 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...