Gość

17 października 2018


» Artykuł z cyklu » Przekazy

 

Objawienia, to przekazy ukazujące działanie Prawa, które otwarci w Bogu ludzie odbierają od naszych przyjaciół z Góry. Nie zostaje tu uwzględniony poziom istoty, która przekazuje nam treści, bo w mniejszym lub większym stopniu zawsze wnoszą one Nowe do naszego życia i postrzegania świata duchowego. Umieszczone tu informacje pochodzą wyłącznie z przekazów czystych i klarownych. Jakikolwiek udział objawień zwodniczych natychmiast dyskredytuje tekst i nie jest on tu umieszczany.

Błądząc docierasz do prawdy. Idziesz w głąb swego serca. Nie zastanawiaj się dokąd i którędy. Zawsze dotrzesz do domu swego Ojca. Ojciec cierpliwie spogląda na twoje czyny. Raz pokraczne, raz wybrzmiałe, raz wydęte (takie bez celu).

Zamysł jest jeden - doświadczenie. Doświadczenie w działaniu, pojmowaniu rzeczywistości. W pojmowaniu środka i celu twoich dążeń.

Spoglądasz daleko, wydaje się, że to niemożliwe, ale nie ma nic niemożliwego. Wszystko jest, było i będzie. Zawsze możesz tego sięgnąć. Wszystko zależy od ciebie.

Nie przejmuj się - nie myśl - że czegoś nie możesz dostrzec. Zmień postrzeganie, a stanie się - jasne, że to jest tu, teraz.

Patrząc na świat inaczej, nie denerwuj się, że inni nie postrzegają tak jak TY. Co można dostrzec przy zamkniętych oczach. Powoli, czasem w bólach, raz dla Siebie, raz dla Nich, pomagaj, wskaż drogę. W Wolnym Wyborze dostrzegą swoją drogę. Takie jest twoje przeznaczenie. Droga jest tylko w twojej głowie. Jeszcze to trzeba poprawić.

Będziesz jaśniej widział, będziesz jaśniej przekazywał - wiedzę - informacje - Siej miłość - Siej wiarę - Siej miłość. To jakiś klucz? - tak - klucz otwartego serca.

Beztroska to zabawa, nie myl z brakiem Troski. To zupełnie inne postrzeganie.

Beztroska to radość życia. Radość bycia dzieckiem, wolnym i bez ograniczeń.

 

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » PrzekazyCzwartek 25 października 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...