Gość

Ciało fizyczne, inaczej


» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

 

Ciało fizyczne jest fundamentem utrzymania energii w przestrzeni wewnętrznej. Między kryształkami, które utrzymuje siła duchowa, jest wolna przestrzeń, a w nas wypełniona jest eterem. Eter pozwala energiom naszym, czyli duszy, kontrolować ciało fizyczne.

Ciało fizyczne inaczej

Ludzie, którzy działają, wpływają energiami i mają ładunek energetyczny, są żwawi i szczupli, mają wewnątrz odpowiednie wibracje.

Bardzo ważne są ćwiczenia. Chodzi o to, by doprowadzić nasze wnętrze do odpowiednich wibracji (nie dobrze jak są niskie wibracje, ale zbyt wysokie także).

Piramida żywieniowa jest podstawową wskazówką co do zaspokojenia prawidłowego funkcjonowania organizmu, samofunkcjonowanie to nie jest proces, to jest jakby całokształt, jakby istota, coś oddzielnego. Czyli funkcjonowanie to jest oddzielny, wymagający szacunku organizm.

Opiera się na 3 zasadach:

  1. Wymiana materii – jedzenie, picie
  2. Wymiana gazu – oddech
  3. Wymiana energii – to poziom umysłu i emocji

Umysł i myśli to jedna energia - część energii - eteryczna ma wpływ na ciało fizyczne.

Wymiana gazów dotyczy przede wszystkim właściwego oddychania jak i procesu wymiany gazowej poprzez skórę, który silnie zubożają stany chorobowe, przez co człowiek czuje się jeszcze bardziej osłabiony.

Wymiana gazowa jest downętrzna, dozewnętrzna, zewnętrzna będąca w zewnętrzu, gdzie w ostatnim przypadku oddychają cząstki eteryczne umiejscowione poza ścisłą, fizyczną materią, a więc te elementy ciała ludzkiego, których człowiek nie postrzega fizycznym okiem.

Oddech zewnętrzny ma bardzo ważne zadanie, bowiem to on reguluje działanie wszystkich gruczołów dokrewnych.

Gruczoły dokrewne

By wzmóc oddech zewnętrzny wystarczy kilkanaście razy poprowadzić strumień cząstek gazowych i energetycznych przednią częścią ciała od czoła po pępek i z powrotem, tyłem przez dół (czakrę podstawy) do czakry korony i przedczoła i tak wolno kilkanaście razy podążając, a nie wymuszając ruch tego strumienia (czyli tam, gdzie jest zapora, pokonujemy ja).

Po chwili możemy zobaczyć jak zaczynają promieniować - dłonie i stopy i nieco słabiej całe ciało, jak się rozszerza i samo zaczyna przyswajać materialne cząstki gazowe. Nasze ciało eteryczne - ONI, czyli Góra nazywają osocze – czyli coś co przenosi różne rzeczy, ono wystaje poza ciało fizyczne. W zewnętrznych powłokach ono samo oddycha, jeśli ten oddech zewnętrznym płaszczem prawidłowo przebiega to zaczyna zdrowieć zewnętrze. Dzięki temu wzrastają siły witalne i błony miedzy eterem, a ciałem zaczynają właściwie sterować przechodzeniem energii do płaszcza fizycznego i z powrotem.

Stres zamyka te kanały i człowiek zaczyna się "gotować w rosole zastałych" energii i cząstek gazowych i eterycznych. Opromieniowywanie na jakiś czas usprawnia oddech zewnętrzny, ale go nie utrzymuje. Pogoda ducha jest tu kluczem do poprawnego funkcjonowania i odwrotnie.

Kolejna istotną rzeczą jest ruch cząstek i energii w fizyczno-energetycznym ciele, który może być zastały poprzez deformujące go systemy energetyczne, energetyczno-fizyczne i fizyczne. Rozwibrowanie to energetyczno-fizyczny chaos, doprowadza do ogólnego rozregulowania organizmu, a tym samym do uszkodzenia układu nerwowego (cały czas nadpobudliwość).

Rozwibrowanie ma 4 poziomy dysonansu.

W likwidacji rozwibrowania i zastoju, właściwy oddech i ćwiczenia fizyczne są niezbędne. Choć trzeba to wszystko dawkować. Upór i odczuwanie harmonii wewętrznej potrafią zadziałać tu cuda. Chore, zastygające w bezruchu lub niknące w rozwibrowaniu ciało staje się pułapką dla ducha, gęstą masą, która wyhamowuje wzbudzane przez Ducha z poziomu DNA działanie energetyczne oraz pochłania część widma energetycznych sił, które schodzą przez człowieka gdy ów staje się kanałem zejściowym do działania sił wyższych.

Straty na poziomie wyhamowania lub pochłaniania zbawczych energii wynoszą na poziomie DNA 20%, a w kanałach transformacji 40% czyni zdolności uzdrawiające o połowę mniejsze, a więc porównywalne z typowym uzdrawianiem energetycznym bez udziału Ducha.

Ciało fizyczne i energetyczne na poziomie płaszcza eterycznego staje się pułapką dla Światła. W ekstremalnych przypadkach nawet zatrzymuje je całe doprowadzając do degradacji układu energetycznego, co rzutuje na cały obraz człowieka.

Jedz, pij i oddychaj -utrzymuj ciało we właściwej wibracji, by stało się prawdziwą świątynią dla Ducha, a nie pułapką.

Nasz stan zrelaksowania zawdzięczamy ciału fizycznemu. Trzeba z nim współpracować, bo ono traktuje nas jak Bogów i można je wykorzytać by samo z siebie podnosiło wibracje.

Aby zwalczyć umysł, trzeba go najpierw oszukiwać, czyli przyjąć nowe założenia, stworzyć schemat energetyczny, do którego musimy się wpasować (z marzeń, realizacji celów) i ta struktura podtrzymywana przez świadomość blokuje umysł w tych wibracjach, które i tak są zapisane, ale do których nie odwołujemy się czyli nie żyjemy przeszłością.

Jak o ciało dbamy i nie jest ono niszczone to nas wspomaga. Eter też należy do ciała fizycznego. To, co widzimy jako aurę, to nie energie, a promieniujące cząstki fizyczne. Ciało fizyczne to skarbnica wiedzy.

 

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótPoniedziałek 15 października 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...