Gość

W jaki sposób skutecznie zwalczać niemal wszystkie choroby i jak możesz sobie pomóc?


» Artykuł z cyklu » Informacje

 

Czy umiesz odczytywać wysyłane przez organizm informacje, zwłaszcza informacje bólowe -  NIE - zatem nie reagujesz na nie lub co najwyżej łykasz tabletkę przeciwbólową, fałszując lub blokując informacje bólowe zamiast znaleźć i usunąć przyczynę nawracającego bólu. W konsekwencji chorujesz, więc idziesz do lekarza, a ten aplikuje ci również farmaceutyki, leki przeciwbólowe i bezradnie rozkłada ręce twierdząc, że około 80% chorób to choroby o nieznanej etiologii (przyczynie), zatem leczy ich objawy, a nie przyczyny. Z taką sytuacją spotkał sie już chyba każdy. Ból zostaje uśmierzony lecz nie zostaje usunięta jego przyczyna, zatem po pewnym czasie ponownie pojawia się ból więc ponownie zażywasz leki, itd, itd, itd… Długotrwałe stosowanie leków trwale wyłącza naturalną syntezę biochemicznych związków wytwarzanych przez organizm, a wówczas zastępczo trzeba je podawać choremu do końca życia.

Samoregulacja DNA

Świat medyczny ma do dyspozycji nasze społeczne ogromne pieniądze i kupuje media, które go wspierają, a które świadomie działają przeciwko społeczeństwu, pomimo, że to społeczeństwo utrzymuje media gdyż w cenie reklamowanych produktów jest zawarta reklama. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego jak niebotyczne są to sumy. Czym więcej chorób tym więcej reklam! "Za pieniądze świat się podli”.

Organizm nie chcąc "umierać" szuka wyjścia z sytuacji, dokonuje różnego rodzaju korekt, w tym genetycznych, czyli zapisów w DNA. Skąd się biorą choroby postępujące, które przenosimy na kolejne pokolenie jako choroby dziedziczne czy genetyczne? Czy zatem można odwrócić tą złą passę? W niemal wszystkich przypadkach chorób postępujących tak! Czym jest choroba postępująca - włącznie ze zmianami na ciele, modyfikacjami nowotworowymi czy genetycznymi zachodzącymi w Twoim organizmie? Reakcją obronną organizmu informującą cię o tworzonych przez ciebie błędach komunikacyjnych, a wskutek tego tworzących się problemach zdrowotnych.

Ta reakcja obronna przesyłana różnymi bodźcami równocześnie wskazuje, gdzie powstają zakłócenia. Doraźne leczenie jest jak najbardziej poprawne, ale niestety mało skuteczne. Zatem lekarz nadal leczy objawy chorób, a nie przyczyny, których sprawcą jesteś zazwyczaj ty i twoja niewiedza – lub jak kto woli wiara.  Bazując na obserwacjach wielu chorych można stwierdzić, które przypadki nie poddają się autoregulacji, a których nie ma aż tak wiele. Co zatem należy robić aby powrócić do zdrowia oraz zabezpieczyć się przed innymi chorobami? Oczywiście przywrócić organizmowi poprawne komunikacje komórkowe oraz wymianę zawartych w komórkach informacji z centralnym i obwodowym układem nerwowym.

Kiedy najkorzystniej jest wzmacniać przepływy tych informacji nie tracąc czasu na żmudne i zazwyczaj niepotrzebne leczenie podczas dnia? W czasie snu lub leżenia! Wiesz przecież, że organizm wówczas odpoczywa i nie zużywa energii na wysiłek fizyczny. Korzystnie jest zatem wykonywać rozświetlanie komórek wieczorem.

Każdy człowiek, gdy zdobędzie właściwą wiedzę może niemal w pełni decydować o swoim zdrowiu jak również o zdrowiu swojej rodziny. 

Czy wiesz, że: wymiany sygnałów nerwowych jakich samoistnie dokonuje organizm płyną do mózgu z szybkością setek km/godz równocześnie z wszystkich narządów, mięśni, ścięgien, więzadeł czy węzłów chłonnych, "naładowane” informacjami o aktualnym stanie komórek poszczególnych narządów. Żadna rehabilitacja nie jest w stanie dokonać uregulowań tak, jak potrafi tego dokonać ludzki organizm. Organizm jest bowiem panaceum na wszystkie choroby. Dlatego zauważalna i odczuwalna poprawa dzieje se we wszystkich chorych narządach.

Przyczynami niemal wszystkich chorób postępujących są zazwyczaj zakłócenia w wymianie informacji pomiędzy komórkami, tkankami, narządami oraz centralnym i obwodowym układem nerwowym.

Mózg jest główną "centralą i biologicznym procesorem”, który odbiera te informacje i analizuje je. Jeśli wysłane informacje zostaną po drodze osłabione to mózg w odpowiedzi zwrotnej uaktywnia w komórkach narządów od których otrzymał informacje takie reakcje samoobronne, samoregulacyjne i samonaprawcze jakie otrzymuje od nich informacje. Gdy do mózgu dotrą sygnały informacyjne o zakłóceniach w komórkach któregokolwiek narządu, mózg wysłanymi zwrotnie sygnałami natychmiast je koryguje. Gdy natomiast dojdzie do uszkodzeń komórek, mózg dokonuje w nich samonapraw. Kiedy samonaprawa nie jest możliwa wyzwala w nich apoptozę – inaczej samobójczą śmierć komórki lub popularnie nazywaną autoagresją.

Autoagresja, którą lekarze straszą chorych, jest dla organizmu procesem służebnym! Gdyby bowiem autoagresja nie istniała, uszkodzone komórki nie były by niszczone i dawno już nie było by na ziemi żywych organizmów. Dopiero autoagresja która wymknie się z pod kontroli centralnego układu nerwowego staje się dla organizmu destrukcyjna. Komórki niezdolne do naprawy rozpadają się, a miejsca te uzupełniane są przez komórki macierzyste. Jest to bezsprzeczny dowód, że ludzki organizm jest panaceum na wszystkie choroby. TO DLACZEGO CHORUJEMY?

Ponieważ My lub środowisko w którym żyjemy, a przede wszystkim niewiedza ludzi powoduje, że zbyt często powtarzamy te same błędy i utrwalamy je. Błędy te skutkują chorobami dlatego ponieważ są zbyt duże a zdolność samoregeneracja organizmu jest niewystarczająca aby dokonać szybkich samonapraw.

#Zdrój Życia

Dlatego zastawy energetyczne są tak niebezpieczne dla człowieka. Przeciętny człowiek nie jest wstanie zmniejszyć tych zastaw. Dlatego potrzebne jest, aby zapoczątkować ten proces, odpowiednie działania oczyszczające zastawy energetyczne. Wielkość takich zaburzeń można odczytać na skalach astralnych.

Energia komórkowa

Poziom energii komórkowej poniżej 90% należy traktować jako zaburzenie i należy przywrócić do poziomu optymalnego, ustalonego na poziomie 120%. To właśnie dlatego samoistnie cofają się choroby.

#

 

- opracowanie ze strony Kazimierza Piotrowicza - źródło: Kazimierz Piotrowicz

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » InformacjePiątek 28 września 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...