Gość

22 kwietnia 2018


» Artykuł z cyklu » Przekazy

 

Objawienia, to przekazy ukazujące działanie Prawa, które otwarci w Bogu ludzie odbierają od naszych przyjaciół z Góry. Nie zostaje tu uwzględniony poziom istoty, która przekazuje nam treści, bo w mniejszym lub większym stopniu zawsze wnoszą one Nowe do naszego życia i postrzegania świata duchowego. Umieszczone tu informacje pochodzą wyłącznie z przekazów czystych i klarownych. Jakikolwiek udział objawień zwodniczych natychmiast dyskredytuje tekst i nie jest on tu umieszczany.

Nie szukaj Mocy w ciele fizycznym. Moc jest w Tobie. Uspokój swoje myśli - odnajdziesz wejście.

I.

Wejrzyj w swoje serce. To tam jest wszystko, czego szukasz. Jest miłość, jest troska i wszystkie stany, które kształtują człowieka. Teraz jesteś dzieckiem - nic to nie znaczy? Dla nas to tylko powłoka, która się zmienia. Dla nas zawsze będziesz dzieckiem!

Doświadczaj w życiu wszystkiego, ale zawsze pamięta o Bogu. On zawsze patrzy na Ciebie z Troską. Idź zawsze ku niemu, a nie zejdziesz z drogi do Siebie. Bo Bóg jest w Tobie, a ty jesteś w Bogu. Jest tym co najlepsze, aby zmienić co już jest zmienione. Jestem prawdą, jestem światłem. Jestem sensem istnienia. Bo we mnie jest moc. Bo we mnie jest siła.

- Bądź ze mną, jesteś ze mną -
- Nie szukaj nic za płotem, bo jestem tu przy Tobie - Jestem Tobą - Jestem z Tobą - Jestem przy Tobie.

Jestem tu gdzie jestem. JESTEM, JESTEM, JESTEM

II.

Myślisz, że to już koniec, nawet nie wiesz jak się mylisz. Doświadczałeś życia, wejrzyj w Siebie a ujrzysz czego dokonałeś. Myślisz, że jesteś samotny. Ale tak nie jest. Spoglądaj na życie poprzez blask swojej istoty.

III.

Teraz ujrzałeś kim jesteś. Jesteśmy jednością. Dotarłeś do miejsca … Ale to nie koniec drogi.

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » PrzekazyCzwartek 20 września 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...