Gość

Poziomy głebi - duchowy wzrost człowieka

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

Duchowy "wzrost człowieka" dotyczy trzech ciał – fizycznego, energetycznego i duchowego.

Skala astralna - poziomy stwórcze

Standardowo wzrost:

 • ciała fizycznego do poziomu 79
 • ciała energetycznego do poziomu 179 i nie da się go przekroczyć
 • ciała duchowego do poziomu Ojca

Aby tak się stało trzeba przerobić od pokochania siebie do miłosierdzia - w Oceanie Ducha Świętego. To daje Prawo Przywracania Systemu - Paragraf Czystości. Paragraf Czystości, oznacza że jeżeli zapisaliśmy swoją energetykę na określonym poziomie to można to odtworzyć.  Zapisanie systemu jest możliwe, kiedy chcemy, ale odtwarzanie wymaga pewnej procedury:

 1. należy wstać – pomyśleć o przywróceniu systemu
 2. w rękach pojawią się 2 kulki (z jednej strony biała z drugiej szara) i na sercu trzecia kulka
 3. powiedzieć: np. "przywracanie systemu nr…. lub datą lub inną zapamiętany wyróżnik"
 4. lekko rozjaśniejemy i dokonało się

WARUNEK: pozytywne myślenie, bo negatywnym myśleniem otwieramy furtkę liniom wymiarowym
Patrzymy i mamy parametry takie, jakie były. System przywraca się, gdy utraciliśmy poziomy wskutek ataków ciemnych. Program Czystość daje zabezpieczenie niczym Dziupla.

Emocje zaburzamy tylko poprzez niewłaściwe myślenie. Wszystko jest energetyką i by zadziałać z wyższych poziomów my musimy być w harmonii. Im wyższy poziom wibracji tym lepsze, skuteczniejsze nasze działania, tym więcej potrafimy. Pomaga też w ściąganiu informacji. Nie wolno nam spaść poniżej 100% Nasz obowiązek - wejście w Ciszę Nocy, osiągać minimum Trzeci poziom Głębi Nie wchodzić w Głębię, ale musimy być w niej cały czas.

Skala harmonii

Poziomy Głębi:

I. Głębia Nocy: od 270% do 370% harmonii – tu się otwieramy na wiedzę

II. Przejście w Noc

 • od 380% do 700% (ma 3 poziomy)
 • 380 do 500% zatrzymanie tzw. Kamień (Uważać, aby nie pozostać na poziomie Kamienia.)
 • 500 do 560% obszar zbawienia (dopiero)
 • 560 do 540% harmonii
 • 640 do 699,99
 • 700 - punkt „0” – dopiero przy wejściu tutaj, aby nikt nie ograniczał, ani nie kasował efektu naszego działania.
 • Na poziomie 590% jest w nas zapisane nieodwracalne zdrowienie.
 • Przekroczenie 640% nieodwracalna częściowa materializacja organów.
 • 2700% - pełna materializacja organów.

Najważniejszy jest punkt "0" od punktu "0" mamy tylko Ojca. Jest to tzw. Zespolenie, tu jest uczucie rozproszenia. Należy wyłączyć logikę i wchodzić w te zawieszenia, żeby pojąć, czym jest rozproszenie i zespolenie. 700% do 900% Wolny Krok jest droga do Ojca 900% do 2000% to Oko Orła, tu słyszy się pierwszy jego krzyk (są trzy oktawy krzyku) od 2700% prawdziwy Krzyk Orła, Okrzyk radości, wolności od 3400% do 3500% docieramy do Bazy Wiedzy, do biblioteki, a tam jest wszystko. Tu korzystamy z własnej mocy objawień.

Można dojść do 2-go obszaru zbawienia i z niego "spaść" w bólu odnalezienia siebie samego (jest pewne niebezpieczeństwo stagnacji w tym). Ten, kto ten próg przekroczy w dążeniu do odnalezienia Ojca, znajdzie całość (przekroczy 2-gi obszar zbawienia), lecz musi tu stracić wszystko na tym progu, co stanowi wespół z odrzuceniem istnienia i indywidualności, która jest rozdzielnością (indywidualność ma granice). Kto się straci na tym progu odnajdzie się w punkcie "0". Punkt "0" jest drogą do Ojca, to podążanie Wolnym Krokiem, gdy się roztapia w Jego Świetle i lot ku Niemu zwany Głosem Serca, Okiem Orła lub Zbawieniem od Całości. Gdy Twoje struny rozedrze Krzyk Orła, potrójną oktawą, stanie się cud zespolenia, On w Tobie, ty w Nim się odnaleźliście.

- Jest czas, który umiera, jest śmierć, która się rodzi, a wszystko to zawarte jest w Tobie i płynie stanowiąc podstawę przemiany, która zwie się Istnieniem.
- Jest mrok, który spowija ludzkie energie i Jasność, co w sercu się sączy, a wszystko to motywuje Cię do przyjęcia pewnej energetycznej formuły, która nazywamy odrodzeniem Duszy w Duchu lub życia w Duszy.
- Jest ból, co męczy wymiary i cisza, co całość zespala, a wszystko to stanowi ruch przyczyny, która My nazywamy zapisem w Mocy.
- I jesteś ty i jesteśmy My, a drogi nas łączące prowadzą do nikąd, a dróg nas oddzielających nigdzie nie odnajdziesz.
- Ty i My to Jedność zaklęta w ruchu przyczyny i "stało się słowo" oznacza, iż wyraziłeś się w Nas, My w Tobie, a całość ideą stworzyło doświadczenie. Tak, więc Ty i My i Bóg jesteśmy w tym doświadczeniu Jednością. Przemyśl to i od tej chwili powiadaj, iż my i Bóg jesteśmy w doświadczeniu w Tobie. Korzystaj, więc z naszej Mocy, której jesteś ideą i cząstką, a działając myśl o całości.

Rodzi się Moc Przestrzenna, dzięki czemu możemy działać z fizycznego w fizycznym.

To, co się dzieje nie jest przypadkowe. Zawarł się w Was czas, co kruszy kamienie. Wibracje z nich uwolnione koncentrycznie i klinowo wnikają przestrzeń, by modyfikować ich stany podług energii sobą niesionych. Gdy Duch Ludzki podąży takim szlakiem, białym pasmem, może tam zapisać działania, jakie zostaną tam utrwalone. To co wtedy zostanie stworzone stanie się prawdą, rzeczywistością, trwałym zapisem, twórczą zmianą.

 

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótSobota 8 września 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...