Gość

Masaż energetyczny


» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

 

Dlaczego tylko jednej osobie na sto udaje się uzyskać poprawę energetycznej kondycji na zadawalającym poziomie i – co ważniejsze – utrzymać ją przez całe życie. Sekret nie tkwi w proponowanych technikach dajmy na to Yogi, czy Tai Chi, bo wcale nie są takie cudowne i wyjątkowe, jak to się je zachwala, ale na uruchomieniu w czasie ćwiczeń własnej woli, która ma znacznie większy wpływ na zdrowie ciała fizycznego i energetycznego, niż oferowany przez wspomniane techniki.

Masaż energetyczny - już za pierwszym razem potrafi uruchomić stany, jakich wielu bezskutecznie poszukuje w złudnych zagranicznych technikach.

Masaż energetyczny, jest kluczem otwierającym wrota do przestrzeni energetycznych. Jego stosowanie to coś więcej niż zabawa, czy zdrowotny ratunek, to narzędzie służące do zgłębiania i ustawiania wewnętrznych pasm energetycznych. Niezależnie czy znany jest temat czakramów i kanałów energetycznych, czy też nie, każdy pojmie, jakim błogosławieństwem może być technika pozwalająca już za pierwszym razem wszystko właściwie ustawić.

Masaż energetyczny jest czymś więcej, niż Tai Chi czy Yoga, jest nie tylko prostym sposobem odtwarzania pamięci genetycznej o podobnych doświadczeniach, ale ich siłę przekłada na prostą technikę wewnętrznej i pozawnętrznej komunikacji. Pozwala to nie tylko odbudować własną moc energetyczną, ale i wejść w harmonię z całą strukturą przestrzeni.

Technika co do zasady jest prosta, nie wymaga ćwiczeń latami, aby osiągnąć upragnione efektu mistrzostwa. Efekty masażu energetycznego przychodzą dużo wcześniej i szybciej.

Sam zabieg musi trwać min. 20 min.

Masaż energetyczny

Krok 1:

Wyciszenie, skupienie - pomaga przy tym znak Orin, który jest na obrazku powyżej nad głową mężczyzny. Jest to węzeł energetyczny. Na znak wystarczy spojrzeć, obraz zapisze się w pamięci tak czy inaczej. Już samo odczucie obecności znaku daje dość dobre działanie. Wejście w stan wyciszenia trwa min 1 minutę. Sam początek przed masażem może trwać kilku minut.

Gdy już jesteś w stanie, przy zamkniętych oczach, wyobrazić sobie ten znak, skup swoje myśli tylko na tym, aby wyobrazić sobie otoczkę światła wokół głowy. 

Po pewnym czasie "świetlista otoczka" przesunie się w dół wokół serca. Serce wydziela światło, ono rośnie. Złap je i uformuj w kulę przed sobą.

Krok 2:

Zacznij dotykać kuli tak, jakbyś głaskał/a się po głowie. Na początku możemy głaskać kulę od góry do dołu, po bokach, na boki. Gdy odczujesz stan wewnętrznego uniesienia, dotykaj kuli w miejscach z potrzeby jaką odczuwasz. Po pewnym czasie odczuwamy, co dotykamy i na co oddziaływujemy.

Sam zabieg musi trwać min. 20 min. Wykonujemy go codziennie.

Zabieg ten dobrze wykonany przewyższa wszystkie znane techniki masażu.

 

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Kamil Kuszewski

mistrz bioenergoterapii

Telefon / WhatsApp: 48 732 283 884

Jestem mistrzem bioenergoterapii, doświadczonym uzdrowicielem terapeutą, mistykiem, podpowiadam o sposobach świadomego życia, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który poświęcił się życiowej pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Ukazuję świat z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata. - sprawdź działania usdrawiające

Artykuły » Otwarcie wrótCzwartek 9 sierpnia 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Zadzwoń
Ładuję stronę ...