Gość

Gdzie kryje się tajemnica uzdrawiania?

Można leczyć siłą woli na odległość, można opanować różne rodzaje akupresury i akupunktury, stosować metody leczenia technikami oddechowymi i żywieniem dietetycznym. Ale badając te wszystkie metody, zrozumiałem, że wszystkie mogą tylko przynosić ulgę, ale czy mogą wyleczyć człowieka?

Artykuły » Otwarcie wrót Czwartek 27 lutego 2020

Możemy być mistrzem – ale tylko własnego życia

Wiedza innych jest tylko czymś wprowadzającym nas, otwierającym nas na nasz wewnętrzny duchowy świat. Po odblokowaniu i oczyszczeniu sami jesteśmy dla siebie duchowym kanałem objawień. W biblii nie ma nic ze słów prawdziwych apostołów – nie byli to Ci, którzy te księgi pisali. Objawienia oznaczają, że wszystkie informacje są ściągnięte z Góry poprzez wejście w te światy. Każdy jest apostołem. Możemy być mistrzem – ale tylko własnego życia – nigdy życia drugiego człowieka. Dążąc do ideału, sami ideałem nigdy nie będziemy.

Artykuły » Otwarcie wrót Sobota 2 lutego 2019

Myśli i umysł - siła czy zniewolenie?

MYŚLENIE – od niego zależą nasze decyzje, powstawaniem myśli steruje umysł, czyli to może być transformowanie obcych myśli i starej bazy danych. Gdy nie mamy mocy, korzystamy z wiedzy innych i dorabiamy filozofię, analizując itp. UMYSŁ – to zapis emocji, dzięki czemu zaczynamy odczuwać jedność z drugim człowiekiem i ją zapisywać. Problem w tym, że zapisujemy wg. Prawa Systemowego - a to nie jest poprawne. Myślenie, emocje – po wyłączeniu dają harmonię. Gdy umysł jest aktywny - nie działa świadomość.

Artykuły » Otwarcie wrót Sobota 2 lutego 2019

Czym jest choroba?

Choroba to upadek fizyczny komórki. Choroby są czymś w rodzaju programu powodującego upadek komórek. Choroba sama ściąga agresora i tworzy całe tło doprowadzające do fizycznego i energetycznego upadku komórki poprzez zamknięcie jej w niskich wibracjach (zależy, z jakiego poziomu przestrzeni pochodzi).

Artykuły » Otwarcie wrót Poniedziałek 28 stycznia 2019

Czym nie jest Pokora, a czym jest Pokora

Pokornym jest ten, kto rozumie, że świat nie należy do niego, bo on jest i cząstkom i całym światem.

Artykuły » Otwarcie wrót Wtorek 22 stycznia 2019

Opętanie, Egzorcyzmy

Czy wiesz że? Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych WHO (Międzynarodowa Organizacja Zdrowia), klasyfikuje Opętanie jako F44.3 Trans i opętanie. Czyli Zaburzenia cechujące się przemijającą utratą własnej tożsamości i pełnej orientacji co do otoczenia. Obejmują wyłącznie te stany transu, które są niezależne od woli, niechciane i nie zachodzą w sytuacjach akceptowanych ze względów religijnych czy kulturowych.

Artykuły » Otwarcie wrót Wtorek 27 listopada 2018

Uzdrawianie przy udziale boskiej mocy

Uzdrawianie Duchowe (praniczne) to uzdrawianie, w czasie, którego uzdrawiacz nie emituje własnej energii, tylko całkowicie zdaje się na działanie boskiej mocy.

Artykuły » Otwarcie wrót Czwartek 22 listopada 2018

Masaż energetyczny

Dlaczego tylko jednej osobie na sto udaje się uzyskać poprawę energetycznej kondycji na zadawalającym poziomie i – co ważniejsze – utrzymać ją przez całe życie. Sekret nie tkwi w proponowanych technikach dajmy na to Yogi, czy Tai Chi, bo wcale nie są takie cudowne i wyjątkowe, jak to się je zachwala, ale na uruchomieniu w czasie ćwiczeń własnej woli, która ma znacznie większy wpływ na zdrowie ciała fizycznego i energetycznego, niż oferowany przez wspomniane techniki. Masaż energetyczny - już za pierwszym razem potrafi uruchomić stany, jakich wielu bezskutecznie poszukuje w złudnych zagranicznych technikach.

Artykuły » Otwarcie wrót Czwartek 9 sierpnia 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...