Gość

Podziękowania

Dla dobra drugiego człowieka i dla jego zdrowia.

Mam nadzieję, że Państwa wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się ze mną, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z usług.

Dlatego Wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominam, że nie jest lekiem na całe zło, ale, skuteczność wszelkich działań jest tak zaskakująca, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu.

Dodaj podziękowanie

przesłane sms
Niedziela 31 grudnia 2017

"Jest Pan niesamowity, po kilku godzinach po zabiegu, mój mąż patrzy na mnie z czułością i odpukać i mnie powoli przechodzą moje dolegliwości. Jest Pan wielki, życzę szampańskiej zabawy. "- A.

Dziekuję za pomoc.
Poniedziałek 18 grudnia 2017

"Od dłuższego czasu biorę lekarstwa na trądzik. Lekarka przed kolejnymi wizytami zaleca mi badanie krwi. Za każdym razem miałam podwyższony poziom trójglicerydów i cholesterolu. Jak zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony Pana Kamila - tym razem także mi pomógł. Nie wiem jak o to robi, ale działa. Wszystkie wyniki są w normie i żadnych medykamentów nie muszę łykać."- Alicja z Warszawy

Dziękuję za pomoc przed egzaminem na prawo jazdy.
Czwartek 22 czerwca 2017

"Pięć minut przed egzaminem na prawo jazdy wpadłam w panikę, nie mogłam się uspokoić. Czarne myśli nie dawały mi spokoju. Przedzwoniłam do Pana Kamila, pomógł mi bez zbędnych pytań. W ciągu chwili zapomniałam o emocjach, wszystko się uspokoiło. Egzamin zdałam za pierwszym razem."- Kinga z Grudziądza

przesłane sms
Czwartek 18 maja 2017

"Wczoraj było lepiej, przespałam kilka godzin, przedtem ani minuty. Czy coś możesz więcej mi pomóc? Kolejne działania: Cześć, umnie o tyle lepiej, że już nie mam tachykardii i ataków nerwicy w nocy. "- mieszkanka Warszawy

Prześlij podziękowanie

Brak zgody spowoduje nie poblikowanie wpisu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez zdrojzycia.pl, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.

Zapoznaj się regulaminem

strzałka do góry
Ładuję stronę ...