Gość

Trzy Siły - Siły Przyrody

» Artykuł z cyklu » Otwarcie wrót

Są trzy siły:

 • Światłość
 • Ciemność
 • Siły Przyrody

Siły Przyrody nie są żadnymi Siłami Duchowymi, ale Siłami Tworzącymi, które zawiadują ruchem (a my posługujemy się energią ruchu, czyli przechodzimy przez coś co oni zbudowali - ciała też do nich należą) energii w przestrzeniach 4 poziomów i wstępnych jakie można nazwać energetycznym filarem rzeczywistości. Ciało fizyczne jest jednym z elementów tych przestrzeni, dlatego mają oni doń wgląd. Równie dobrze mogą je uszkodzić jak i wzmocnić lub uzdrowić.

Oprócz pięciu głównych elementów:

 • siły przyrody
 • ogień
 • woda
 • kamień
 • powietrze

istnieją też 3 elementy je tworzące, a zarazem z nich wynikające, czyli:

 • Duchy Przyrody
 • Duchy Zamarcia
 • Duchy Otwarcia

Duchy Otwarcia są najgorsze, najniebezpieczniejsze, gdyż w grę wchodzi ich wykorzystywanie przeciwko człowiekowi (siły przyrody są neutralne, nie obchodzimy ich, natomiast Ciemność wykorzystuje je do ataku na nas). Potrafią one bowiem podporządkować pozostałe cząstki pozostałych duchowych sił tworzących co w naturze tych ostatnich w ogóle nie leży. Do nich zaliczyć można również - choć nie jest to prawdą, a skoligaceniem – wszelkie formy istnień, które stają się narzędziem, jakby energią i materialną siłą nośną dla duchowej mocy otwarcia (nowych wiązań energetycznych). Dlatego na poziomie materii i energii mogą one działać siłą równą Prawu Zmian, co odpowiada mocy sił demonicznych i stwórczych do poziomu 139 (siły demoniczne kończą się na 9). Ponieważ nie obowiązuje ich Prawo Duchowe naszego świata, mogą wejść wszędzie tam, gdzie przestrzenie chronią pieczęcie do poziomu 367 257.

Ludzi opanowanych przez Siły Natury dzielimy na:

 • zasilonych (pozytywnie)
 • ujarzmionych (uroślinnionych) duchowo i energetycznie

Zasilanie z reguły dotyczy związków z życzliwymi człowiekowi duszkami natury.

Tu jest 7 poziomów:

 1. komunikacji
 2. rozdrobnienia – tu występuje tzw. defragmentacja cząstek energetycznych w człowieku do wibracji sił przyrody (mamy z nimi harmonię
 3. ukorzenienia
 4. wzrostu
 5. nauki – to oznacza, że tak samo jak w świecie duchowym, żeby zrozumieć czym jest miłość, troska, trzeba wchodzić w te stany. Nie można w pełni zrozumieć działania sił przyrody jak się nie wchodzi w ich stany na ile jest to dostępne
 6. władania (np. żywiołami)
 7. zaognienia – wyrażania sobą mocy żywiołów (to człowiek, który czuje się cząstka żywiołów

Poziomy ujarzmiania:

 1. ogłupianie – człowiek ogłupiony
 2. roszenie – człowiek zraszany – unieruchomianie wyższych wibracji
 3. sadzenie – człowiek zasadzony – pierwszy stopień prawdziwego zniewolenia tj. wchodzenie sił natury w pasma ludzkie (infekcja)
 4. uroślinnianie – człowiek roślina – z poziomu zmian, widzimy tu w człowieku pierwsze oczy zła, jest on niebezpieczny
 5. mrożenie – człowiek mrożony (zamiera inteligencja – trzeci poziom zniewolenia) blokowanie umysłu na poziomie martwej inteligencji
 6. trzask – jest zawarty także w fizyczności – człowiek rozsypywany (uszkodzone stawy trzaskają).

Człowiek złamany staje się autentycznym narzędziem Sił Natury oraz przekaźnikiem, którym Ciemność wchodzi w innych. Każdy człowiek zniewolony staje się zagrożeniem dla innych, ponieważ każde wnikanie jego zaraźliwej energetyki w pole energetyczne drugiego człowieka może przenieść nań pasma uroślinniające, które potem zabijają duchowość i podporządkowują sobie jego umysł (infekuje pleśnią).

- Na Ślęży jest nasilenie sił przyrody,
ale pozytywnych i związanych z naszymi siłami duchowymi.


Skrypt warsztatów autorskich Z.J. POPKO lata 2008-2012 popko.pl

Kamil Kuszewski

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Kamil Kuszewski

Artykuły » Otwarcie wrótSobota 2 marca 2019

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...